1

Konde zakrecony od pocztku sezonu

1

@Virusk3 to co kolejke tak jest

2

Co oni odwalaja z tymi reklamami...

0

Kobiety sa gorsze jak diabel.

0

@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu

0

@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny

2

@MessiForeverTheBest nie beszczeć godła polskiego

0

Marka najlepsza czemu dalej araujo daja na lawe goscia z najwiekszym sercem ...

13

To tak rashford kane i jeszcze grimaldo , powodzenia.

0

@Kismeth za farmazony w biografi jest paragraf

0

@Patriskos i dobrze ale za urbana nie przegrywa

0

@Katalończyk 99 w Polsce

8

Co by nie mówić o Laporcie to wyciągnął klub w którym wygraliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów z mega bajzlem zostawionym przez poprzednika poki wyniki sie bronią niech bedzie jak najdłużej.

0

kiwior jak junior

0

@karoleq992 co ty piepszysz po co go łapie za koszulke ... kiwior taki obronca

0

szarpie go za koszulke wystarczy chyba ze wczesniej spalony

0

@VegetaPolska dlaczego muszą wygrać ?

0

@MirusAmisz jaki szef takie fullhd

0

A w pełni stadion otwarty pewnie przed wyborami.

0

Zaczynam 5 sezon Wisłą Kraków w fm26 , dostaję ofertę pracy z bayernu monachium a prezesem bayernu jest Joan Laporta wtf???? ;)

0

@piJohn na realmadryt.pl nie gadają to tam siedz jak cie to boli ;)

8

@BonusKiller przestałeś już szczekać napinaczu internetowy ? to do spania

0

@Rhaan to tak jak lewy nikogo nie kupia za te pieniadze chyba ze goscia z levante . a i tak wedlug mnie przyjdzie vlahovic bo za darmo.

0

@suszini narazie to miał jeden mecz dobry od wiosny.

0

@Derean bardziej na 9 by sie przydało bo lewy pewnie skończy i zostanie płotka ..

1

Narazie nie ma co się zachwycać Ferminem bo to dopiero pierwszy sezon w którym gra dobrze/bardzo dobrze , w klubie jest od x lat a jedyne co mial to tylko dobre wejscie z ławki od poczatku zawsze słaby i zmnieniany czesto po polowie , a Olmo miał w szczycie genialne mecze taka klasa wyzej od Fermina , najlepiej by było gdyby jeden był w dołku to drugi w formie i by się wymieniali to by były naczynia połączone ;)

0

@piJohn dlatego sie złapał pod koniec meczu bo musial zeby w urugwaju nie gadali.

0

Przyjdzie vlahovic na sto procent za darmo róbcie screeny.

8

@Mateuszek2199 ale inteligenta wypowiedz..

0

@DariaFCB kilka lat temu lewy byl w kwiecie wieku i od poczatku nie mial kontuzji i inny organizm yamal ma 18 lat co tu wogole dyskutowac mozna pedri tez tak gral wszystko i dwa lata dochodzil do siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?