Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Konde zakrecony od pocztku sezonu
1
@Virusk3 to co kolejke tak jest
2
Co oni odwalaja z tymi reklamami...
0
Kobiety sa gorsze jak diabel.
0
@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu
0
@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny
2
@MessiForeverTheBest nie beszczeć godła polskiego
0
Marka najlepsza czemu dalej araujo daja na lawe goscia z najwiekszym sercem ...
13
To tak rashford kane i jeszcze grimaldo , powodzenia.
0
@Kismeth za farmazony w biografi jest paragraf
0
@Patriskos i dobrze ale za urbana nie przegrywa
0
@Katalończyk 99 w Polsce
8
Co by nie mówić o Laporcie to wyciągnął klub w którym wygraliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów z mega bajzlem zostawionym przez poprzednika poki wyniki sie bronią niech bedzie jak najdłużej.
0
kiwior jak junior
0
@karoleq992 co ty piepszysz po co go łapie za koszulke ... kiwior taki obronca
0
szarpie go za koszulke wystarczy chyba ze wczesniej spalony
0
@VegetaPolska dlaczego muszą wygrać ?
0
@MirusAmisz jaki szef takie fullhd
0
A w pełni stadion otwarty pewnie przed wyborami.
0
Zaczynam 5 sezon Wisłą Kraków w fm26 , dostaję ofertę pracy z bayernu monachium a prezesem bayernu jest Joan Laporta wtf???? ;)
0
@piJohn na realmadryt.pl nie gadają to tam siedz jak cie to boli ;)
8
@BonusKiller przestałeś już szczekać napinaczu internetowy ? to do spania
0
@Rhaan to tak jak lewy nikogo nie kupia za te pieniadze chyba ze goscia z levante . a i tak wedlug mnie przyjdzie vlahovic bo za darmo.
0
@suszini narazie to miał jeden mecz dobry od wiosny.
0
@Derean bardziej na 9 by sie przydało bo lewy pewnie skończy i zostanie płotka ..
1
Narazie nie ma co się zachwycać Ferminem bo to dopiero pierwszy sezon w którym gra dobrze/bardzo dobrze , w klubie jest od x lat a jedyne co mial to tylko dobre wejscie z ławki od poczatku zawsze słaby i zmnieniany czesto po polowie , a Olmo miał w szczycie genialne mecze taka klasa wyzej od Fermina , najlepiej by było gdyby jeden był w dołku to drugi w formie i by się wymieniali to by były naczynia połączone ;)
0
@piJohn dlatego sie złapał pod koniec meczu bo musial zeby w urugwaju nie gadali.
0
Przyjdzie vlahovic na sto procent za darmo róbcie screeny.
8
@Mateuszek2199 ale inteligenta wypowiedz..
0
@DariaFCB kilka lat temu lewy byl w kwiecie wieku i od poczatku nie mial kontuzji i inny organizm yamal ma 18 lat co tu wogole dyskutowac mozna pedri tez tak gral wszystko i dwa lata dochodzil do siebie