0

@HypeR myslałem ze de jong na so a casado na spd ale miales racje , nigdy nie widziałem casado na prawej a oglądam wszystkie mecze , widocznie cos pominalem

2

@Oster273727 było info że nie trenwał wiadomo bylo ze nie zagra nie wchodz na takie strony ;)

0

@HypeR garcia raczej ;)

0

Garcia ? Yamal? po co i ter stegen , zamiast dac mu do zrozumienia to cymbal bedzie trzepal kase do konca kontraktu , pierwszy raz chyba w histori flicka mi sie sklad nie podoba..

0

@xavi890 czesto gral w ajaxie teraz jak sa braki niech próbuje gi

1

Van Dijk Palmer Belingham w 11 sezonu :D

8

De Jong ma ŚO spróbowac za martina który gra wszystko ostatnio i na SPD Bernal, i za Kounde kogo kolwiek wpuścić niech odpoczywa .

0

A ile przez 5 lat zarobi araujo? wydaje mi sie że nie mniej jak te 75 milionów.

2

Niech zostanie ale niech zarabia tyle co Torres Cubarsi Garcia.

1

Nie ma szans dzisaj na urwanie punktów trzeba włączyć jaki film i spać , często rano sie budze a tu niespodzianka oby tak było , dobranoc kibice najwspanialszego klubu ;)

0

ale cep mógł jeszcze dłuzej czekac do tej piłki slepy czy ki uj mało co za linie nie wyleciał pilka nie parzy

0

Nie było pytania kiedy Ronald wraca z Jerozolimy ;)

0

@fotohobby nie bój się jest dobrze ;)

0

I to się ceni ;) remisik jeszcze jeden by pasował ;)

0

Nie no widac ze sam szukał tego karnego wstawiając noge , wazne że wygrana karny do zapomnienia.

0

@Azi Urodziny Ani moje ani twoje ;)

1

@th@les dzisaj nie mieli nic do roboty , nie ma co wyciagac pochopnych wniosków , ale super wygrana tak zdobywa się mistrza ;) chodzi mi o srodkowych obroców

3

@korn234 nie trzeba namawiac koniec kontraku w czerwcu

3

Panu już podziękujemy z wielkim szacunkiem piłka już jest za szybka ;)

0

@Xxxbarca4ever nie rozumie przestac pic :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xxxbarca4ever to tak ale nawet dla realu by nie podyktował

0

@Pin0chet a Tobie co dolega ?

2

@Barca_bwo co jest pięknego w tym ? ktos musi zrobic róznice straci 15 razy a za 16 da asyste albo sam strzeli co ma odgrywac do tyłu ?

0

@Xxxbarca4ever nie no widac bylo ze szukał rasford sam kopnal obronce

0

@Browaldo widocznie słaby na treningach flick widzi

0

@hugz garcia jest super na spd a dunczyk widocznie jest mizerny na treningach jak nie gra nic

0

To stracić jak najszybciej i jazda :D

1

@Comentateiro już się nie odspawa nigdy jak nie zejdzie połowy z kontraktu

0

@hugz a kro ma tam grać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?