Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR myslałem ze de jong na so a casado na spd ale miales racje , nigdy nie widziałem casado na prawej a oglądam wszystkie mecze , widocznie cos pominalem
2
@Oster273727 było info że nie trenwał wiadomo bylo ze nie zagra nie wchodz na takie strony ;)
0
@HypeR garcia raczej ;)
0
Garcia ? Yamal? po co i ter stegen , zamiast dac mu do zrozumienia to cymbal bedzie trzepal kase do konca kontraktu , pierwszy raz chyba w histori flicka mi sie sklad nie podoba..
0
@xavi890 czesto gral w ajaxie teraz jak sa braki niech próbuje gi
1
Van Dijk Palmer Belingham w 11 sezonu :D
8
De Jong ma ŚO spróbowac za martina który gra wszystko ostatnio i na SPD Bernal, i za Kounde kogo kolwiek wpuścić niech odpoczywa .
0
A ile przez 5 lat zarobi araujo? wydaje mi sie że nie mniej jak te 75 milionów.
2
Niech zostanie ale niech zarabia tyle co Torres Cubarsi Garcia.
1
Nie ma szans dzisaj na urwanie punktów trzeba włączyć jaki film i spać , często rano sie budze a tu niespodzianka oby tak było , dobranoc kibice najwspanialszego klubu ;)
0
ale cep mógł jeszcze dłuzej czekac do tej piłki slepy czy ki uj mało co za linie nie wyleciał pilka nie parzy
0
Nie było pytania kiedy Ronald wraca z Jerozolimy ;)
0
@fotohobby nie bój się jest dobrze ;)
0
I to się ceni ;) remisik jeszcze jeden by pasował ;)
0
Nie no widac ze sam szukał tego karnego wstawiając noge , wazne że wygrana karny do zapomnienia.
0
@Azi Urodziny Ani moje ani twoje ;)
1
@th@les dzisaj nie mieli nic do roboty , nie ma co wyciagac pochopnych wniosków , ale super wygrana tak zdobywa się mistrza ;) chodzi mi o srodkowych obroców
3
@korn234 nie trzeba namawiac koniec kontraku w czerwcu
3
Panu już podziękujemy z wielkim szacunkiem piłka już jest za szybka ;)
0
@Xxxbarca4ever nie rozumie przestac pic :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Xxxbarca4ever to tak ale nawet dla realu by nie podyktował
0
@Pin0chet a Tobie co dolega ?
2
@Barca_bwo co jest pięknego w tym ? ktos musi zrobic róznice straci 15 razy a za 16 da asyste albo sam strzeli co ma odgrywac do tyłu ?
0
@Xxxbarca4ever nie no widac bylo ze szukał rasford sam kopnal obronce
0
@Browaldo widocznie słaby na treningach flick widzi
0
@hugz garcia jest super na spd a dunczyk widocznie jest mizerny na treningach jak nie gra nic
0
To stracić jak najszybciej i jazda :D
1
@Comentateiro już się nie odspawa nigdy jak nie zejdzie połowy z kontraktu
0
@hugz a kro ma tam grać ?