Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry pomysł albo on albo casada chociaż jakby jakas plaga kontuzji byla tfuu.. to moglby byc potrzebny tak jak real endrica dal n awypozyczenie i zostali z gonzalo na9 przez miesiac ;D
0
@Wiking88 to nie ta skala jednak real barca ale no ;)
0
Jazda z nimi krótko
1
@majkiii nie rozumię tego z nami tez dał popis
0
@BulaKG recznik na bramce
4
Mokry ręcznik zatrzymał by ten strzał ale unai Simon nie ;d
0
Dobrze że ten williams nie przyszedł widac ze ma charakter..kasa dobra zero presji skończy jak brat dobry ale tylko w Bilba, rasfordowi to mógłby ręcznik nosić ..
0
Ale bedzie gonzalo hasał:D
0
@bary ake najlepszy to niewiem czy taki był pod koniec sie zapultał mogło byc 1 0 dla sunderlandu a gra taka dobra nic speclalnego
0
@malypuzon można odpuścić ten jeden dzień w roku , pozatym w święta się nie pracuje , tym bardziej gdy nie jest to konieczne ;)
0
To tylko człowiek zdarza się najlepszym ;)
0
@Adam065 kazdy ma swój rozum ;)
0
@malkav reklama jest po to by zbic kase a kazdy ma swój rozum czy kupi czy nnie ;)
0
@Rupert_Haubica wielu chciałoby żeby taki Yamal wyskoczył ;)
0
I dobrze niech zabiezpiecza rodzinę na przyszłość na jego miejscu robiłbym to samo ;)
0
Cancelo to pilkarz o wybitnych umiejetnosiach , myslycie ze Kounde da rade grac w kazdym meczu do konca sezonu? Ja mysle odpukac nie ze nie dotrwa jak bedzie gral nawet z 3ligowcem w pucharse krola...
0
@Kapitan9 gavi fermin
0
Wszystkie łóżka zajęte po co?
0
Młodszy od Lewego 2 lata moze jeszcze zagrac :D
0
Wrócił kapitan ;)
2
@Meskalina to mogli by grac 2 razy po 35 i nie było by gry na czas..
0
@Eto'o9 R10 jedenastu by stało na bramce ;)
0
Pisałem już parę miesięcy temu że przyjdzie bo za darmo ;)
1
@Firestone ktoś go wybrał ;)
3
Byle by go nie wystawił na superpuchar bo to jednak dwa mecze i szanse na trofeum .
0
Nie moze go zabraknac w kluczowych meczach sezonu;)
0
Nkunku od sierpnia bedzię tu walił bramy ;)
1
@Sergio_Devils christensen ma dostac nowa umowe , mówił o tym Laporta albo Deco niedawno.
0
@Guillegavira widze jaki mocny dzis znowu w palke od meczu z nami chelsea wczystko traci ..dzis z aston ogladalem nic..
0
@severius beda swietni jak charakter dojedzie ale to nie taliga w przypadku yamala tez musi uksztaltowac mental