0

@kinioo przygotowany na jutro czy znowu nic ?

1

@numen pierwszy mecz kto wiedzial i rzucony pod konia nikt nie jesy winny takie mecze sie zdarzaja

1

Tytul mowi sam za siebie trzeba strzelac bramki ale nie mozna miec pretensji do nikogo oprocz tej bramki na 2 1 nie wiem co to tam sie stalo. . Ale glowa do gory nie mozns wszystkiego eygrywac oby limit pecha wyczerpal sie dzisaj ;)

0

@lukkobe zgoda ale na 90 procent bedziemyvw 1 8 finalu

0

0

@danijacek na flascore jest Lewy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Di Marie tez sprzedali bo niby brzydki sam to powiedzial jak gral w realu

0

@addept nie no juz gral z lewym na ls i gral bardzo dobrze

4

Najgorsze jest to ze trzeba czekac caly dzien na mecz

2

Dawno nie bylo karnego haha ale niech wygraja bo levante taka cienizna nie zasluguja na remis

0

@Barceloniarz987 semenio 26 lat cale zycie w bourmounth o stoke nie przypadkiem doku jedzciec bez glowy o cherkim dowiedzialem sie w tym sezonie ze taki ktos jest ..

1

@kuczyniak na malpe i belingama

0

Do szatni hahahh

1

@Kubajnos345 to bylby szczyt :D

0

@kamiVeB belingham i vinicius dostaja

0

@lukkobe w lidze mistrzow zostaly ogorki wygramy i bez raphini a z sociedad bedzie ciezko

0

Bedzie sie pokaze z dobrej strony i ktos go wezmie w lecie.

1

Za 30 bym go sprzedal .

0

@4Fabregas4 Flick go widzi na treningach napewno wiecej widzi jak Ty widocznie byl za slaby konkurencja na spo duza , klub mogl zorganizowac wypozyczenie

2

Bernal tragiczny..

1

@axegrinder na 10 lat

1

casado z bernalem tragedia

0

na real madryt pierwszy raz transmisji nie ma dupa piecze na cud haha

0

@Piotrek1993 bo widocznie jest słaby a garcia niech gra jak najwiecej sie uczy stylu gry

0

@karol130197 bo eleven ma dostep na wylacznosc

0

@Rifek co mnie tam ai sraj są wiarygodne źródła

0

Co tam robił ten hag ?

0

@Filipppe Cancelo Araujo mysle ze dali by rade z takim przeciwnikiem

2

Yamal Kounde wedlug mnie na Racing niepotrzebni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?