Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kinioo przygotowany na jutro czy znowu nic ?
1
@numen pierwszy mecz kto wiedzial i rzucony pod konia nikt nie jesy winny takie mecze sie zdarzaja
1
Tytul mowi sam za siebie trzeba strzelac bramki ale nie mozna miec pretensji do nikogo oprocz tej bramki na 2 1 nie wiem co to tam sie stalo. . Ale glowa do gory nie mozns wszystkiego eygrywac oby limit pecha wyczerpal sie dzisaj ;)
0
@lukkobe zgoda ale na 90 procent bedziemyvw 1 8 finalu
0
@Chudini123 wiem
0
@danijacek na flascore jest Lewy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Di Marie tez sprzedali bo niby brzydki sam to powiedzial jak gral w realu
0
@addept nie no juz gral z lewym na ls i gral bardzo dobrze
4
Najgorsze jest to ze trzeba czekac caly dzien na mecz
2
Dawno nie bylo karnego haha ale niech wygraja bo levante taka cienizna nie zasluguja na remis
0
@Barceloniarz987 semenio 26 lat cale zycie w bourmounth o stoke nie przypadkiem doku jedzciec bez glowy o cherkim dowiedzialem sie w tym sezonie ze taki ktos jest ..
1
@kuczyniak na malpe i belingama
0
Do szatni hahahh
1
@Kubajnos345 to bylby szczyt :D
0
@kamiVeB belingham i vinicius dostaja
0
@lukkobe w lidze mistrzow zostaly ogorki wygramy i bez raphini a z sociedad bedzie ciezko
0
Bedzie sie pokaze z dobrej strony i ktos go wezmie w lecie.
1
Za 30 bym go sprzedal .
0
@4Fabregas4 Flick go widzi na treningach napewno wiecej widzi jak Ty widocznie byl za slaby konkurencja na spo duza , klub mogl zorganizowac wypozyczenie
2
Bernal tragiczny..
1
@axegrinder na 10 lat
1
casado z bernalem tragedia
0
na real madryt pierwszy raz transmisji nie ma dupa piecze na cud haha
0
@Piotrek1993 bo widocznie jest słaby a garcia niech gra jak najwiecej sie uczy stylu gry
0
@karol130197 bo eleven ma dostep na wylacznosc
0
@Rifek co mnie tam ai sraj są wiarygodne źródła
0
Co tam robił ten hag ?
0
@Filipppe Cancelo Araujo mysle ze dali by rade z takim przeciwnikiem
2
Yamal Kounde wedlug mnie na Racing niepotrzebni.