Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@creativeopinion Po co to yu wkleiłeś jak napisałes już to samo u siebie .... wracaj do siebbie tu nikt w te brednie wasze nie wierzy .. boli dupa że kolejny sezon w pałke hahaha..
0
@romarioo w dubaiu bieda az piszczy ;)
0
@Coveta to tak ale raczej wymienia się zawodników z pola a nie bramkarzy .
0
Marzenie dla mnie Kiwior lewonozny na lata
2
Widzę że większość komentującyjch ma lepsze rozeznanie w seria A od pana Bońka , gratulacje ;) ale co tam może Boniek wiedziec gdzie on tam grał ;)
1
@Nieznajomy alvarez nie jest 9 to nie ma liczb jak topowe 9 , 9 jest tam sorloth najczesciej z tego co ogladam
1
@Guillegavira olise ile miał dobrych sezonów , salah w tamtym mistrz i w kazdym sezonie praktycznie najlepszy od x lat co tu porównywać można , saka blizej
1
@Coveta szczery po prostu a lewy to juz latana swoim prime..
0
@Coveta lewandowski byl na boisku moze w dwoch meczach w tym sezonie co z glowki strzelal i to wszystko nie ta liga juz.
1
@Dynak I miałby racje teraz seria to żadne seria a kiedys milan inter czy juve to byli faworyci do zdobycia lm .
0
Brednie , schloterbeck przychodzi a na zmiane gvardiol ;)
0
@waletpl wróci z Jerozolimy jak nowo narodzony;)
0
@LukaszFan araujo predyspozycje ma tylko glowa nie dowozi zmiana otoczenia by mu moze pomogla a z 50mln wart jest juve dawało chyba kiedys wiecej
0
@Derean Araujo jest wart napewno 50 może wiem problemy z glowa ale papiery ma na topke ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bastioni Araujo z doplata dla interu
0
@novy1899 niech straci 15 razy a potem strzeli lub asystuje nie mozna grac cały czas po obwodzie dlateogo jest on i rashford
0
@malypuzon nie , wolałbym kogoś lepszego ale już od biedy jako rezerwowy Araujo bo przynajmniej nie łapie tyle kontuzji tylko głowa nie dowozi jakby nie głowa to byłby jednym z najlepszych na świecie i jest w klubie od początku
0
@capoN od dluzszego czasu ma juz uraz..
0
@Marusek nie ma i nie bedzie moze cos tam pogra ze slabszymi juz nie ta liga
1
@novy1899 po kontuzji coraz lepszy umiejetnosci najwieksze na swiecie moze sobie machac jak sa wyniki a do jezca bez glowy bym go nie porownywal bo ma tyle setek co daje innym , komentarz mega glupi .... nigdy jezcem bez glowy nie byl to nie vinicius..
0
@krefi10 ani wzrost ani nie ta technika nie to rezegranie kompletnie inny zawodnik
0
@marcin62 raczej tak ale ostatnio pochlebnie sie wypowiadał o grze ogolnie jako pilkarz na santiago a jak teraz bedzie sezon bez pucharów to myśle żę perez bedzie chciał odpalic jakoś bombe bo brazylijczycy ciągna ich w dół
2
@Filipem Właśnie to niech siedzi tam jak najdłuzej i robi zamieszanie.
1
@waletpl za darmo to bym go wzial ale skala z figo nie ta
6
Niech bedzie tam jak najdłuzej bo jak mbape przejdzie na ls i kupiliby takiego halanda to mogłoby byc ciezko.
0
@PatrykBarca jedzie do Araujo do Jerozolimy przerwac klatwe kontuzji
0
@malypuzon ale za co przedluzyc ? ile zagrał meczy w tym sezonie oglądam wszystkie i widziałem go moze w 2 3 ?
0
@gracianho7 cały czas cos powaznego od dawien dawna
0
Uuuu ajjajjaj i tak już za duzo sie nagral ;d