2

@creativeopinion Po co to yu wkleiłeś jak napisałes już to samo u siebie .... wracaj do siebbie tu nikt w te brednie wasze nie wierzy .. boli dupa że kolejny sezon w pałke hahaha..

0

@romarioo w dubaiu bieda az piszczy ;)

0

@Coveta to tak ale raczej wymienia się zawodników z pola a nie bramkarzy .

0

Marzenie dla mnie Kiwior lewonozny na lata

2

Widzę że większość komentującyjch ma lepsze rozeznanie w seria A od pana Bońka , gratulacje ;) ale co tam może Boniek wiedziec gdzie on tam grał ;)

1

@Nieznajomy alvarez nie jest 9 to nie ma liczb jak topowe 9 , 9 jest tam sorloth najczesciej z tego co ogladam

1

@Guillegavira olise ile miał dobrych sezonów , salah w tamtym mistrz i w kazdym sezonie praktycznie najlepszy od x lat co tu porównywać można , saka blizej

1

@Coveta szczery po prostu a lewy to juz latana swoim prime..

0

@Coveta lewandowski byl na boisku moze w dwoch meczach w tym sezonie co z glowki strzelal i to wszystko nie ta liga juz.

1

@Dynak I miałby racje teraz seria to żadne seria a kiedys milan inter czy juve to byli faworyci do zdobycia lm .

0

Brednie , schloterbeck przychodzi a na zmiane gvardiol ;)

0

@waletpl wróci z Jerozolimy jak nowo narodzony;)

0

@LukaszFan araujo predyspozycje ma tylko glowa nie dowozi zmiana otoczenia by mu moze pomogla a z 50mln wart jest juve dawało chyba kiedys wiecej

0

@Derean Araujo jest wart napewno 50 może wiem problemy z glowa ale papiery ma na topke ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bastioni Araujo z doplata dla interu

0

@novy1899 niech straci 15 razy a potem strzeli lub asystuje nie mozna grac cały czas po obwodzie dlateogo jest on i rashford

0

@malypuzon nie , wolałbym kogoś lepszego ale już od biedy jako rezerwowy Araujo bo przynajmniej nie łapie tyle kontuzji tylko głowa nie dowozi jakby nie głowa to byłby jednym z najlepszych na świecie i jest w klubie od początku

0

@capoN od dluzszego czasu ma juz uraz..

0

@Marusek nie ma i nie bedzie moze cos tam pogra ze slabszymi juz nie ta liga

1

@novy1899 po kontuzji coraz lepszy umiejetnosci najwieksze na swiecie moze sobie machac jak sa wyniki a do jezca bez glowy bym go nie porownywal bo ma tyle setek co daje innym , komentarz mega glupi .... nigdy jezcem bez glowy nie byl to nie vinicius..

0

@krefi10 ani wzrost ani nie ta technika nie to rezegranie kompletnie inny zawodnik

0

@marcin62 raczej tak ale ostatnio pochlebnie sie wypowiadał o grze ogolnie jako pilkarz na santiago a jak teraz bedzie sezon bez pucharów to myśle żę perez bedzie chciał odpalic jakoś bombe bo brazylijczycy ciągna ich w dół

2

@Filipem Właśnie to niech siedzi tam jak najdłuzej i robi zamieszanie.

1

@waletpl za darmo to bym go wzial ale skala z figo nie ta

6

Niech bedzie tam jak najdłuzej bo jak mbape przejdzie na ls i kupiliby takiego halanda to mogłoby byc ciezko.

0

@PatrykBarca jedzie do Araujo do Jerozolimy przerwac klatwe kontuzji

0

@malypuzon ale za co przedluzyc ? ile zagrał meczy w tym sezonie oglądam wszystkie i widziałem go moze w 2 3 ?

0

@gracianho7 cały czas cos powaznego od dawien dawna

0

Uuuu ajjajjaj i tak już za duzo sie nagral ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?