Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mateonvious pewnie tak jak piszesz
0
Swietnie w końcu kounde bedzie mial zmiennika i balde !
3
Moze dzis here we go ;d
0
I bedzie zmiennik i za kounde i za balde .
0
Pewnie pójdzie nie martwcie sie i zostaniemy z kounde i balde do konca sezonu na bokach ciekawe ile kounde jeszcze wytrzyma i kiedy balde złapie kolejna kontucje .
0
Vlahovic za darmo to nie probilem 1:1 za Lewego i jescze zostaje pensji , a na srodek obrony pewnie coś Laporta wyczaruje grosza bo musi ;)
0
Nowy rok nowy Araujo !
0
Najpiękniej grający piłkarz w poprzek ;) Zdrowia oczywiscie ;)
0
@tbas vini w formie to tak , husejin mega elektryczny nie jest lepszy od cubarsiego valverde nie jest lepszy od kounde w formie , nie jest lepszy tez od pedriego czy garcii na spd , belingham tez bym nie wstawił za raphinie ;) ale zbliżony poziom jest ;) a militao zdrowy to nie jest od dawna ;) nigdy na świecie nie ma tak wysoko lini obrony także kazdy obrońca ma łatwiej ;)
0
@tbas oprócz mbappe kogo byś wstawił z ich zawodników do naszej podstawowej jedynastki ?
1
@michal26 własnie coutrois to jest bramkarz ktory wygrywał im lige mistrzów , teraz dobrze że my mamy takiego samego , gdyby w tamtym sezonie był Garcia to pewnie coś więcej by dał z interem , liczę dzisaj na remisik 1:1 :D
0
Gareth ?? Eden ? Widzicie mnie :D
4
Dzisaj te głupie tumany niech dostaną w pałke i niech pisza dalej o negreire i weekend kolejny udany :D
0
Ulubiony pacjent ;)))
2
Araujo juz by wycial na czerwien
0
@BORO_12 wiem własnie to był sarkazm ze nikt nie daje wiecej czyli tylko nasi widza cos w nim
8
jazda wysoko wygrana i płacz o negreirze na real tv tego mi trzeba :D
1
@kubix05 Arek wróci mocniejszy :D
1
@SkN zależy gdzie sie mieszka nie pochwalam tego ale gdybys sie urodzil w Barcelonie bedac kibicem Espanioolu ? Ja też Figo zawsze żle życze i bede zyczył nie mieszkając w Barcelonie ;)
0
@Destroyer_of_Worlds szybka akcja a nie to co Rosja kilka lat ;)
0
ale Williams szaleje ohoho jaki dobryy .... ;d
1
@FcPortoFan1999 bo na wesolo
0
@FcPortoFan1999 to wiem tylko czy jakiś tam poziom jest bo nie oglądałem pucharu afryki od czasów eto czy drogby ;)
0
@July_6_BcN dalej dwa lata ? :D
0
@FcPortoFan1999 i jak te mecze da się oglądać ;) ?
0
Jak to jest z tym Milikem . ostatnio chyba był na ławce a teraz pisze na flscore ze dalej kontuzja ? :):D
0
@NexTom_1714 widac jak wszystkie druzyny z premier league sie zabijają :D al może nasi scouci cos w nim widzą obym sie mylił ;)
0
Dobry pomysł albo on albo casada chociaż jakby jakas plaga kontuzji byla tfuu.. to moglby byc potrzebny tak jak real endrica dal n awypozyczenie i zostali z gonzalo na9 przez miesiac ;D
0
@Wiking88 to nie ta skala jednak real barca ale no ;)
0
Jazda z nimi krótko