0

Paolo tez popełniał błedy w tym wieku.

0

nowy Jordi Alba

0

@mekston nie wiem ale był w kadrze i ma 2

0

@SeWo77 Topola :D

0

@Esteban_ ale zdobył mistrzostwo świata 2 razy

0

Legenda mimo ze niektórych nie przekonuje.

0

@partymaker Widocznie słaby to nie gra Flick mu nie płaci.

1

@Stinger_ niesamowity wyczyn

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hasszz Nie wiem, ogladam wszystkie mecze i az tak duzo tych błędów nie widziałem . W wieku 19 lat na srodku grajac w Barcelonie obrony blędy beda sie zdarzac.

0

@nekker Według mnie nie jest potrzebny bo to harpagan , bedzie murowanie cały mecz Oviedo trzeba techniczych zawodników .

0

@domin1515 albo Kounde

7

Garcia i Kounde mogli by odpocząć z takim przeciwnikiem.Dałbym nawet Araujo do podstawy bo moze cos strzelic z głowy a bedzie obrona Czestochowy cały mecz.

0

Belingam zdrowie graj tak dalej:)

1

W ktorej minucie sedzia sie przelamie i zagwidze jedynastke;)

0

@Kgorecki2500 robosiecko raczej..

0

Juz wiadomo kto wygra...

0

@krzycho2809 canal plus 1

0

Cześć , wie ktoś może czy można gdzieś zobaczyć dzisiejszy Fame nie legalnie , bo nie chciałbym wspierać patoloogi ?

0

Ja to sie najbardziej boję własnie City , PSG , Bayernu i to wszystko reszta wszystko do wygrania .

0

Gdyby nie to karate .. ;)

0

@mercato mysle ze mężczyzna sam powinien ;)

0

@Tuc Alvarez teraz gra słabo co obniża jego cenę przy odejściu Lewego sprzedaży Casado/Gaviego/Fermina lub właćzenia do transakcji jakieś szanse są , choć też w to nie wierzę ale nie zaprzeczam.

6

I ma racje z Cubarsim żadna inna druzyna nie gra z tak wysoką linią obrony postawcie kazdego Salibe Diasa Bastioniego Van Dijka Upamecano i nie wiem czy stracimy mniej bramek .

2

Samo serce do gry to mało a pieniądze skądś trzeba wziąść na napastnika , zostaniemy zTorresem na cały sezon to zajmiemy 3 miejsce w lidze ale z Gavim.

0

@malypuzon pala to w premier league dopiero

0

@masik86 chce ale predzej odejdzie casado bo gavi jest troche dluzej

0

@masik86 gavi nie odejdzie nigdy z wlasnej wole bo kocha klub a druga sprawa nikt go nie bedzie chcial po tylu kontuzjach.

0

@KamilS689 Narazie to co gral to słabo a w lecie moze nie być ofert .

0

Jedyna szansa by dobrze zarobic na dziewiatke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?