Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paolo tez popełniał błedy w tym wieku.
0
nowy Jordi Alba
0
@mekston nie wiem ale był w kadrze i ma 2
0
@SeWo77 Topola :D
0
@Esteban_ ale zdobył mistrzostwo świata 2 razy
0
Legenda mimo ze niektórych nie przekonuje.
0
@partymaker Widocznie słaby to nie gra Flick mu nie płaci.
1
@Stinger_ niesamowity wyczyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hasszz Nie wiem, ogladam wszystkie mecze i az tak duzo tych błędów nie widziałem . W wieku 19 lat na srodku grajac w Barcelonie obrony blędy beda sie zdarzac.
0
@nekker Według mnie nie jest potrzebny bo to harpagan , bedzie murowanie cały mecz Oviedo trzeba techniczych zawodników .
0
@domin1515 albo Kounde
7
Garcia i Kounde mogli by odpocząć z takim przeciwnikiem.Dałbym nawet Araujo do podstawy bo moze cos strzelic z głowy a bedzie obrona Czestochowy cały mecz.
0
Belingam zdrowie graj tak dalej:)
1
W ktorej minucie sedzia sie przelamie i zagwidze jedynastke;)
0
@Kgorecki2500 robosiecko raczej..
0
Juz wiadomo kto wygra...
0
@krzycho2809 canal plus 1
0
Cześć , wie ktoś może czy można gdzieś zobaczyć dzisiejszy Fame nie legalnie , bo nie chciałbym wspierać patoloogi ?
0
Ja to sie najbardziej boję własnie City , PSG , Bayernu i to wszystko reszta wszystko do wygrania .
0
Gdyby nie to karate .. ;)
0
@mercato mysle ze mężczyzna sam powinien ;)
0
@Tuc Alvarez teraz gra słabo co obniża jego cenę przy odejściu Lewego sprzedaży Casado/Gaviego/Fermina lub właćzenia do transakcji jakieś szanse są , choć też w to nie wierzę ale nie zaprzeczam.
6
I ma racje z Cubarsim żadna inna druzyna nie gra z tak wysoką linią obrony postawcie kazdego Salibe Diasa Bastioniego Van Dijka Upamecano i nie wiem czy stracimy mniej bramek .
2
Samo serce do gry to mało a pieniądze skądś trzeba wziąść na napastnika , zostaniemy zTorresem na cały sezon to zajmiemy 3 miejsce w lidze ale z Gavim.
0
@malypuzon pala to w premier league dopiero
0
@masik86 chce ale predzej odejdzie casado bo gavi jest troche dluzej
0
@masik86 gavi nie odejdzie nigdy z wlasnej wole bo kocha klub a druga sprawa nikt go nie bedzie chcial po tylu kontuzjach.
0
@KamilS689 Narazie to co gral to słabo a w lecie moze nie być ofert .
0
Jedyna szansa by dobrze zarobic na dziewiatke.