Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@madryt91 tak tanczyc to vinicius moze u siebie w dzungli albo w klubie go go , nie ma szacunku do przeciwnika to sam tez na niego nie zasluguje tyle..
1
@madl1l3nho zidane zrobił to co należało zrobić bronił swojej siostry
0
@Garga tu nie ma nic kolor skóry tylko zachowanie czemu nie obrażają innych poprostu jak ktos zachowuje sie jak małpa to tak mu mówia i tyle...
0
Takie zachowania to u siebie na bananowcach.
0
@Garga no raczej nie dodaja chyba ze innym karne
0
Cos przynajmniej sie dzieje..
8
Haha jak w szkole prosze pani on mnie obrazil
1
@malypuzon przygotowany do szkoły czy znowu niedostateczny?
0
@orgazm44 torres setek nie strzela z bliżej jak 11 metrów
0
@strzelec223 raphinia tak lewy juz ostatnio marnuje notorycznie a yamal dopiero pierwszego zmarnował strzelając w słupek ;)
0
@Kuchar martin i cubarsi na srodku
0
@Chimera świetnie ;d
1
@blakkudium ok sprubuje bo mam cos kolo setki ;)
3
Rzeznik co mecz smrod na czerwona kartke do przodu nic ..
1
@blakkudium serio w kauflandzie można stare butelki włożyć ?
0
@Salchent da się zagrać gorzej jak Balde już to udowodnił gdy był tu ostatnio ;)
0
@kanver_ gra na zbicie ceny choć mógł sobie tą bramke darować na 4:0
2
@FanVictoraIbarbo kto jest?
0
Po tym meczu życia Atletico długo nie dojdzie do siebie 3 ucho z Rayo gdzie mogli wygrać z Realem ;)
1
https://www.goal.pl/transfery/yamal-powiedzial-dosc-i-poprosil-barcelone-o-transfer/ El nacional nie odpuszcza.
2
Mysle ze casado sie z ławki dlugo nie podniesie.
0
@FcPortoFan1999 oby legia zostala:)
0
@heniusss no a jak ale nic nie popil
3
@BulaKG tez troche palet z piwem przeniosłem w Holandi na widlaku ;)
1
Nie spuszczajcie sie z tymi komentarzami stemple przestały obowiązywać od naszego meczu z Atletico , nie czytaliście ?
0
farfocel i karny i tak caly czas
0
Jak sie cofa 11 chlopa na 15 metrze to wiedziałem ze zaraz bedzie 2 1 tak samo rayo zaczelo od 80 minuty ..
0
@piJohn rozmawia dziecko kiedy jest to uzasadnione ;)
0
Manitka !!!!!!!!
1
Guardiola zadowolony mieszka w willi i pewnie ma ochrone niech żyje jak normalny obywatel i spróbuje wyjść z domu po 22...