Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mocne te zespoly z premier league albo remis albo w pale.
0
Fajny ten Arsenal w finale ;)
1
@Rupert_Haubica Stary alkoholik ale jednak medalista igrzysk i piłkarz Betisu , wydaję mi się że ma trochę większe pojęcie od Ciebie , to że nie napisał o Torresie nie znaczy że mu się podoba , tak czy siak gramy w 10 do lipca , sierpnia .
0
@capricornusjrk nic odkrywczego nie napisałeś do sierpnia lipca gramy w 10.
0
@mikke osiągnij 5 % tego co Kowal to twoja wypowiedz będzie coś warta.
0
@redman83 zaden sie nie nadaje trzeba grac w 10 do sierpnia lipca
0
Było pewnie coś jedzone na trasie :D
0
Arsenal w finale całkiem spoko ;)
0
Garcia elektryczny od poczatku do courtoisa lata swietle w lidze super ale liga mistrzow weryfikuje... z atletico popis dal tez
0
@ShawnC czyli Cancelo lepszy w obronie tak ?
0
Ktoś wie dlaczego Kane na ławce słaby , kontuzja czy Jackson taki dobry ?
1
@Barca_Q Na pewno , ferran cień siebie od 6-7 meczy a Lewy z jakiegoś zamieszania zawsze może strzelić czy z główki.
2
Lepiej by było Cancelo Araujo Cubarsi Martin .
2
@Marusek pewnie i na piłce jak wziął Flicka
11
Co to zmieni ze przyznał racje ...
1
Jakby tak popchali mbape manzano by zagwizdał :D
2
@Kessie salah złota piłka niektórzy komentatorzy chcieli ;)
1
Fajnie byłoby jakby te wszystkie wielkie premier league dostało w pałe :D oczywiście nie życze tego City ;)
2
Jest i Manzano myslałem że ich nie dopuszczają do Ligi Mistrzów masakra..
0
Kapitan w formie niech gra ;)
2
@Kyonego Kazdy pójdzie bo to real madryt nawet choćby na chwile.
1
@FcPortoFan1999 kupiłem miesiac temu i jest super duzo miejsca
7
Najbardziej w zyciu kocham mame i tate tak samo boga dzieki czemu mogłem się urodzić ;) potem mojego labradora ktorego nazwałem Messi przynosząc go kilka km na rękach ;) ale na równi jest Barcelona za którą wskoczył bym w ogień , zaczelo sie od inspiracji grania bez sposnorow na koszulkach pozniej Ronaldinho Etoo a pozniej era Iniesty Xaviego , Messiego nie wspominam bo to kosmos zapowiadają się coraz to lepsze dni po czasach bartomeu nic tylko sie cieszyc dzis pewne 3 pkt VeB !!!
1
Jakie rozczarowanie .. niech tak grają a zdobedziemy lige to na pewno a lm to loteria psg to cien z tamtego sezonu.. Arsenal ? Haha .. oni jeszcze lige przegraja cos czuje.. to nie jest ekipa na lm Bayern ?? Tłucze fc koeln freiburg mainz .. ale przyjdzie ktos mocniejszy i zobaczymy licze znowu na 3 trofea jak w tamtym sezonie.
1
@Chimera oni nadal wierza to moga byc jeszcze ekstra premie
1
Sa ludzie co wierza tak samo jak ktos powie ze paliwo za 5 19 bedzieto planeta plonie to facet rodzi dzieci albo powoluja sie na jacka muranskiego i jeszcze glosuja na nich , smiech przez lzy .
0
Dobrze że udało się wygrać licytacje za tak rozchwytywaną perłe ;)
1
@ACMaldini3 a co ma powiedziec przed decydujaca faza sezonu ? ze sa słabi ? zastanów sie co piszesz...
2
@KibicBarcy84 piszesz głupoty chłop wyciągnął klub z bankructwa po bartomeu z zerwym budzetem transferowym ,zdobywamy tytuły , remont stadionu jest coraz lepiej.
0
Też kiedyś miałem załamanie nerwowe plułem na Boga potem gdy zrozumiałem pewne kwiestie dzięki niemu stałem się silny ,mega silny , gratki Araujo!!!