0

Ale mocne te zespoly z premier league albo remis albo w pale.

0

Fajny ten Arsenal w finale ;)

1

@Rupert_Haubica Stary alkoholik ale jednak medalista igrzysk i piłkarz Betisu , wydaję mi się że ma trochę większe pojęcie od Ciebie , to że nie napisał o Torresie nie znaczy że mu się podoba , tak czy siak gramy w 10 do lipca , sierpnia .

0

@capricornusjrk nic odkrywczego nie napisałeś do sierpnia lipca gramy w 10.

0

@mikke osiągnij 5 % tego co Kowal to twoja wypowiedz będzie coś warta.

0

@redman83 zaden sie nie nadaje trzeba grac w 10 do sierpnia lipca

0

Było pewnie coś jedzone na trasie :D

0

Arsenal w finale całkiem spoko ;)

0

Garcia elektryczny od poczatku do courtoisa lata swietle w lidze super ale liga mistrzow weryfikuje... z atletico popis dal tez

0

@ShawnC czyli Cancelo lepszy w obronie tak ?

0

Ktoś wie dlaczego Kane na ławce słaby , kontuzja czy Jackson taki dobry ?

1

@Barca_Q Na pewno , ferran cień siebie od 6-7 meczy a Lewy z jakiegoś zamieszania zawsze może strzelić czy z główki.

2

Lepiej by było Cancelo Araujo Cubarsi Martin .

2

@Marusek pewnie i na piłce jak wziął Flicka

11

Co to zmieni ze przyznał racje ...

1

Jakby tak popchali mbape manzano by zagwizdał :D

2

@Kessie salah złota piłka niektórzy komentatorzy chcieli ;)

1

Fajnie byłoby jakby te wszystkie wielkie premier league dostało w pałe :D oczywiście nie życze tego City ;)

2

Jest i Manzano myslałem że ich nie dopuszczają do Ligi Mistrzów masakra..

0

Kapitan w formie niech gra ;)

2

@Kyonego Kazdy pójdzie bo to real madryt nawet choćby na chwile.

1

@FcPortoFan1999 kupiłem miesiac temu i jest super duzo miejsca

7

Najbardziej w zyciu kocham mame i tate tak samo boga dzieki czemu mogłem się urodzić ;) potem mojego labradora ktorego nazwałem Messi przynosząc go kilka km na rękach ;) ale na równi jest Barcelona za którą wskoczył bym w ogień , zaczelo sie od inspiracji grania bez sposnorow na koszulkach pozniej Ronaldinho Etoo a pozniej era Iniesty Xaviego , Messiego nie wspominam bo to kosmos zapowiadają się coraz to lepsze dni po czasach bartomeu nic tylko sie cieszyc dzis pewne 3 pkt VeB !!!

1

Jakie rozczarowanie .. niech tak grają a zdobedziemy lige to na pewno a lm to loteria psg to cien z tamtego sezonu.. Arsenal ? Haha .. oni jeszcze lige przegraja cos czuje.. to nie jest ekipa na lm Bayern ?? Tłucze fc koeln freiburg mainz .. ale przyjdzie ktos mocniejszy i zobaczymy licze znowu na 3 trofea jak w tamtym sezonie.

1

@Chimera oni nadal wierza to moga byc jeszcze ekstra premie

1

Sa ludzie co wierza tak samo jak ktos powie ze paliwo za 5 19 bedzieto planeta plonie to facet rodzi dzieci albo powoluja sie na jacka muranskiego i jeszcze glosuja na nich , smiech przez lzy .

0

Dobrze że udało się wygrać licytacje za tak rozchwytywaną perłe ;)

1

@ACMaldini3 a co ma powiedziec przed decydujaca faza sezonu ? ze sa słabi ? zastanów sie co piszesz...

2

@KibicBarcy84 piszesz głupoty chłop wyciągnął klub z bankructwa po bartomeu z zerwym budzetem transferowym ,zdobywamy tytuły , remont stadionu jest coraz lepiej.

0

Też kiedyś miałem załamanie nerwowe plułem na Boga potem gdy zrozumiałem pewne kwiestie dzięki niemu stałem się silny ,mega silny , gratki Araujo!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?