3

To ten sam typ co Lewy , potrzeba szybkiego takiego jak Eto , wtedy to chodziło..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@panczo pisanie zeby pisac i tak do lata..

0

Dzien bez bastioniego dzien stracony i tak do lata....

0

Dembele wygra mundial i dalej złota piłka ;)

2

@Kuba3xxx z przodu wpadnie wazniejsze zeby sie obrona sie rozlala

0

Pedri jak gra z De Jongiem to jest lepszy o 30 % przynajmniej.

0

City zaległy, bezpośredni z Arsenalem a jeszcze było 9 pkt wczoraj i się wykrzaczy na koniec jak zawsze , taka liga niby mocna .. najlepsza .. w lidze mistrzów wystarczy zagrać 5 dobrych meczów i zajac 24 miejsce w tabeli żeby wygrać w lidze musisz zagrac 30 bardzo dobrych przynajmniej.

0

@Wafelattio dwie strzelił to go na pewno podbudowało miałby 3 gdyby Garcie minimalnie nie spalił , a tam trzeba będzie siedziec na nich i zapier.... , dlatego mysle ze wyjdzie on a nie Lewy.

0

@artur_26 W przyszłym sezonie będe liczył na lige mistrzów jak przyjdzie środkowy obrońca i napastnik z prawdziwego zdarzenia.

1

@Coutinho007 Mógłby z Pedrim wyjść , ale może De Jong wyjdzie.

2

Torres bo w gazie , wiem jeden mecz dobry ale Lewy też jeden ma dobry na szesc. Jeden z drugim siebie warci w tej rundzie.

4

@artur_26 tak sezon zaprzepaszczony 9 pkt nad realem w kwietniu superpuchar , bez grosza na transfery faktycznie tragedia..

1

Kiedyś okaże się że Lamine jest z tej samej planety co Messi , Messi w tym wieku tego nie robił.Gdyby jeszcze miał Suareza albo Etoo to ile by miał więcej asyst..

0

@orgazm44 nie robi po prostu przy drugiej bramce Lewy by nie doszedł bo jest za wolny ..a pozatym to pomaga wszystkim , wykłada na patelni tylko że marnują , ile ferran lopez rash pomaścili to yamal by miał wiecej asyst jak mbappe bramek.

1

Kolor koszulek zobowiązał ale no był.

0

Karny dla Realu !

0

@addept tak oprocz kimicha neuera to tak ciesze sie ze sie rozumiemy ze lewy to tez najemnik ;)tylko jednych cenia bardziej a drugich mniej

1

@macio_944 tez jestem zadowolony a liga mistrzow to bylby kosmos

0

El Tiburon po hatctrick ! ;)

0

Lemar stroje czy to de ja vu;))

0

Mbape kasliwie z falsza po krotkim chcial

0

Dobrze ze Belingam wrocil zrobi robote slaby jak sik pajaka jeden sezon konia niech gra jak najwiej ;))))

0

@addept moze jest ale sam przyznales racje ze to nie to co Lewy ze gra bardziej druzynowo i dlatego nikt nie powoedzial ze Kane to najemnik przynajmniej nie czytalem slyszalem ;)

0

@addept i tak juz troche sie wypilo Leszek Orlowski oczy zamknac i spać ;)

1

@adi7adi8 po Viniciusu ;)

0

Chciał w koszyczek zlapac ;)))

0

@addept to tak jak napisałes ale co , postawiłbys koło Lewego przykladowo Etoo , De Jonga , czy Alvesa , Jordi Albe, Valdesa, czy to ta sama półka jesli chodzi o to co dali klubowi nie pisze o wiekszych pilkarzach , co dali i czy bedzie tak zapamietany Lewy?

0

@addept dlatego ze Kane przekłada dobro drużyny nad osiągnięcia indywidualne

0

@addept nie dogadamy sie , w bayernie bardziej cenia robbena mullera riberego a nie Lewego co mial najlepsze liczby a dlaczego? Kazdy ma swoje zdanie . Ja ogladam Barce od czasow Etoo i dla mnie to nie jest to ale szacunek wielki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?