Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tak samo jak tutaj z Luisem Figo sytuacja identyczna wiedział na co się pisze.
2
@Rupert_Haubica Boniek zdobył brązowy medal mistrzostw świata , Lewego nie ma w 48 reprezentacji uczestniczących. Taka jest skala..Chcieć to może isc do MLS lub Arabi bo żaden topowy klub go nie weżmie.
0
Nie ma co się dziwić że dostał czerwoną jak głowa zabita transferem do Barcelony.
2
@Czarny_ck To skoro widziałeś w nim potecjał od początku to może powinieneś zostać scoutem lub trenerem ;)
22
Bedzię się Rashford miał szansę wykazać czy jest wart wydania 30 mln , jest jeszcze Olmo z Ferminem na LS także na Atletico powinno wystarczyć.
0
Czesiu specjalisto wroc premier premie napewno załatwi ;)
1
Bardhaji to raczej trawy nie powącha.
1
Ale sensacja każdy ma swoje zdanie i inna epoka piłkarzy..
0
Niesamowite ...
0
@Barcaa12 prawa telewizyjne , trzecia marka na świecie chyba po realu i barcy
4
Niekorzy sie oburzaja ze redakcja bierze na tapete lewego bo jest najslabszy ale taka jest prawda do konca sezonu gramy w 10 oby Laporta wyczarowal 9 z prawdziwego zdarzenia na przyszly sezon.
1
Wszedl surowy Casado i inny mecz...
1
Lewy juz dal z siebie wszystko szkoda ze Rasha nie wpuscil bo dalej w 10
1
@RobertNieLewandowski do mycia kibli ;_)
0
@krefi10 tez czesto tak włączam i w drugiej połowie mnie nie ma już ;)
0
@FcPortoFan1999 no lepiej jak o 21 30 ;)
1
Gdzie składy !! ;)
0
@KRISU77 dla realu
1
@Cules69 ściana w nastepnym sezonie ;)
0
@Filarrr11 ja mam dorosnąć chlopaku , grałeś kiedyś w piłke w jakieś lidze ?;) bez ,,mniej Pedriego ,, nie mamy szans na LM.
3
60 procent zaglosowala chyba dla tego ze Bernal to wychowanek , patrzcie na ostatnie mecze nie ma De Jonga to Pedri gra n 50 procent mozliwosci..
0
Tylko prawda , honor , nawet i ze sprzetem cała polska za Załeckim !! Kto ma problem odbierze tel od pana B. To wszystko.
0
Kounde bedzie legenda klubu nikt inny tak nie bedzie bronił , bo Yamal mu wiele nie pomoze zostanie do konca , eksperci , mozecie sie ludzic, Vamos!!
0
@Ghandi Lewonożny śo z lewą nogą lepiej wyprowadza piłke ;)
0
@Krisey nie po Atletico bo już wcześniej marnował.
0
Z zdrowego rozsądku Raphinia ale Yamal jak chce zdobyć złotą piłkę to musi trochę tych bramek mieć , a Lewy to napewno nie raz że już go nie będzie za kilka miesięcy dwa że marnował dużo ostatnio.
1
Gdybyśmy mieli jeszcze napastnika i środkowego obrońce z lewą nogą to dałby nas na 1 miejscu.
0
Takie nie za mocne te kluby z premier league :D ciesze sie ze atletico wygrało i nie płacze że real wygrał , zostali sprowadzeni na ziemie ;)
0
Fajne te premier league takie nie za mocne ;d
0
@karci0 pewnie tak ;)