Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz do złoteg gola !!!!!!1
0
ale podkrecił :D
0
@RAFI9 ja jak nie patrze to czasem przegrywaja
0
za chwile zasda zlotego gola
0
Zawsze tak KUR.. jest ze jak sie cofna w 70 minucie to dostaja w pale no nie mozna tak grac z realem zaraz wpadnie druga i do spania a jeszcze doliczy z 10 po co sie tak cofac.......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@beter2 już koniec kryzysu teraz do konca same wygrane
2
@Veysel to chyba nie ogladales ostatniego meczu najlepszy byl
0
@udarpawarotam w 107 minucie bedzie ;)
2
szkoda ze carvajal zeszedł :D
1
@Fermin jeszcze bedzie miał szanse odwrócić losy meczu
5
W drugiej połowie wyjdą w 12 ale myśle ze OSA wyrwie remis.
0
@adi7adi8 nie no jakies pojecie ma ale no czasem palnie głupote /czesto.
1
Vini cos mowi do carvajala a ten go poklepał jakby mu powiedział ,,idz idz ,, ;)
3
@Virusk3 czekaj zacznnie sie bronic osasuna w 11 w drugiej polowie to dostana dwie
0
szanuje pana Orłowskiego ale czasem gada takie głupoty
0
@Bernard777 nie no licze ze bedzie remisik po cichu
1
karny courtois zachaczyl
1
Myslałem ze kartki za symulowanie wycofali a jednak ;)
1
@addept mysle że jeden wystarczy w 107 minucie.
2
Jakim trudnym ? Jak nie będzie karnego i gry do złotego gola to Osasuna moze wyrwie remis.
0
@Chudini123 Nie wygryzie de jonga na pewno a jest jeszcze bernal i casado , 5 zawodnikow na 2 pozycje.
0
@Chudini123 tak serca nie brakuje ale na jakiej pozycji miałby grac według Ciebie ?
0
@Fake69 super napewno tak bedzie ale tez trzeba grać
0
@Chudini123 do Olmo to brakuje dużo umiejętności
2
@Fantastyczny Chłopiec oby tak było
0
@xaart7 pewnie tak..
0
200 w tą czy tą , na biednego nie trafiło ;)
0
@mkl87 i kto bedzie grał ? kupia lepszego za 40?
0
@xaart7 dlaczego zawsze vinicius ? dziwne...