0

teraz do złoteg gola !!!!!!1

0

ale podkrecił :D

0

@RAFI9 ja jak nie patrze to czasem przegrywaja

0

za chwile zasda zlotego gola

0

Zawsze tak KUR.. jest ze jak sie cofna w 70 minucie to dostaja w pale no nie mozna tak grac z realem zaraz wpadnie druga i do spania a jeszcze doliczy z 10 po co sie tak cofac.......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@beter2 już koniec kryzysu teraz do konca same wygrane

2

@Veysel to chyba nie ogladales ostatniego meczu najlepszy byl

0

@udarpawarotam w 107 minucie bedzie ;)

2

szkoda ze carvajal zeszedł :D

1

@Fermin jeszcze bedzie miał szanse odwrócić losy meczu

5

W drugiej połowie wyjdą w 12 ale myśle ze OSA wyrwie remis.

0

@adi7adi8 nie no jakies pojecie ma ale no czasem palnie głupote /czesto.

1

Vini cos mowi do carvajala a ten go poklepał jakby mu powiedział ,,idz idz ,, ;)

3

@Virusk3 czekaj zacznnie sie bronic osasuna w 11 w drugiej polowie to dostana dwie

0

szanuje pana Orłowskiego ale czasem gada takie głupoty

0

@Bernard777 nie no licze ze bedzie remisik po cichu

1

karny courtois zachaczyl

1

Myslałem ze kartki za symulowanie wycofali a jednak ;)

1

@addept mysle że jeden wystarczy w 107 minucie.

2

Jakim trudnym ? Jak nie będzie karnego i gry do złotego gola to Osasuna moze wyrwie remis.

0

@Chudini123 Nie wygryzie de jonga na pewno a jest jeszcze bernal i casado , 5 zawodnikow na 2 pozycje.

0

@Chudini123 tak serca nie brakuje ale na jakiej pozycji miałby grac według Ciebie ?

0

@Fake69 super napewno tak bedzie ale tez trzeba grać

0

@Chudini123 do Olmo to brakuje dużo umiejętności

2

@Fantastyczny Chłopiec oby tak było

0

@xaart7 pewnie tak..

0

200 w tą czy tą , na biednego nie trafiło ;)

0

@mkl87 i kto bedzie grał ? kupia lepszego za 40?

0

@xaart7 dlaczego zawsze vinicius ? dziwne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?