Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
farfocel i karny i tak caly czas
0
Jak sie cofa 11 chlopa na 15 metrze to wiedziałem ze zaraz bedzie 2 1 tak samo rayo zaczelo od 80 minuty ..
0
@piJohn rozmawia dziecko kiedy jest to uzasadnione ;)
0
Manitka !!!!!!!!
1
Guardiola zadowolony mieszka w willi i pewnie ma ochrone niech żyje jak normalny obywatel i spróbuje wyjść z domu po 22...
0
@kanver_ fakt nie opinia
0
@JanuszKorwinMikke widocznie w szatni do nich nie dociera
0
@liberoFCB mi tak pewnie strzelił by wiecej niz Lewy i Torres razem;)
3
Inter co woził w półfinale ligi mistrzów to kosmos !!!
0
@michal26 cofal ale za pozno przed noga 5 cm zlamal by mu noge ale cofal no jak przeliczyl sie to jego wina czerwo i tyle
0
@michal26 gorzej jak simeone na balde
0
@michal26 jak wchodzi z powietrza po piszczelu korkiem...
1
Ale ciagna ta legie to jest niewuarygodne....
0
Nie lubie legi ale czy gol powinien dla gks uznany ktos widzial linie spalonego?
1
I tak za to nikt nie beknie szkoda nerwow
0
Casado jak zolta dostał to powininien czerwona dostac bo wczesniej mu zoltej nie dal na poczatku jak wjechał dwoma nogami.. mysle ze juz sie kur.. z lawki nie podniesie...co mecz smierdzi czerwona a gry do przodu zero..
0
@mikke czemu nie w tamtym było blisko stracilismy martineza ale kazdy młodziak jest o rok starszy drugi raz tego bledu nie popelnia co z interem w tym sezonie widac ze po prowadzeniu pod koniec jest przytrzymywanie piłki , szanse według mnie sa przy odrobinie szczęścia zdrowym Yamalu Pedrim De Jongu Raphini Garci Balde Kounde Olmo a dodatkowo mamy super bramkarza co moze zrobic różnice.
0
Lewandowski zostanie jak wygramy lige mistrzów na pewo co bedzie trudne.
0
Moze za 100 za duzo gra z Yamalem strzela wiele kluczowych bramek i kto by mial tam grac kounde zachowuje balans bo gra nie raz jako 3 srodkowy gdy balde idzie do przodu garcia gdy by mial grac to odpada nam na so i spd alternatywnie po drugie kounde raczej nie bedzie chcial odejsc podpisal kontrakt i watpie zeby chcial do ulewnej Angli sie przenosic jak tu juz powoli staje sie legenda.
0
@Dankho94isback cancelo lopez mysle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ a jakie sa plotki o torresie?
1
@masik86 Rekin jako rezerwoy super a zdrowy Olmo to klasa swiatowo i tyle.
2
Oyarzabal i Merino chyba wyzej.
0
@Edoss szybszy i lepszy technicznie jovic kolek nie do porównania
6
Beda robic wszystko bo znowu 2 miejsce;) slychac wycie znakomicie haha
1
@Kapitan9 moze wlasnie bedzie gral na zbicie ceny
0
@FcPortoFan1999 czyli oprocz mbappe to nie ma kto sie przewrocic
1
@FcPortoFan1999 ta brahim tez nie gra co ja pisze
0
@FcPortoFan1999 diaz potrafi;)