0

farfocel i karny i tak caly czas

0

Jak sie cofa 11 chlopa na 15 metrze to wiedziałem ze zaraz bedzie 2 1 tak samo rayo zaczelo od 80 minuty ..

0

@piJohn rozmawia dziecko kiedy jest to uzasadnione ;)

0

Manitka !!!!!!!!

1

Guardiola zadowolony mieszka w willi i pewnie ma ochrone niech żyje jak normalny obywatel i spróbuje wyjść z domu po 22...

0

@kanver_ fakt nie opinia

0

@JanuszKorwinMikke widocznie w szatni do nich nie dociera

0

@liberoFCB mi tak pewnie strzelił by wiecej niz Lewy i Torres razem;)

3

Inter co woził w półfinale ligi mistrzów to kosmos !!!

0

@michal26 cofal ale za pozno przed noga 5 cm zlamal by mu noge ale cofal no jak przeliczyl sie to jego wina czerwo i tyle

0

@michal26 gorzej jak simeone na balde

0

@michal26 jak wchodzi z powietrza po piszczelu korkiem...

1

Ale ciagna ta legie to jest niewuarygodne....

0

Nie lubie legi ale czy gol powinien dla gks uznany ktos widzial linie spalonego?

1

I tak za to nikt nie beknie szkoda nerwow

0

Casado jak zolta dostał to powininien czerwona dostac bo wczesniej mu zoltej nie dal na poczatku jak wjechał dwoma nogami.. mysle ze juz sie kur.. z lawki nie podniesie...co mecz smierdzi czerwona a gry do przodu zero..

0

@mikke czemu nie w tamtym było blisko stracilismy martineza ale kazdy młodziak jest o rok starszy drugi raz tego bledu nie popelnia co z interem w tym sezonie widac ze po prowadzeniu pod koniec jest przytrzymywanie piłki , szanse według mnie sa przy odrobinie szczęścia zdrowym Yamalu Pedrim De Jongu Raphini Garci Balde Kounde Olmo a dodatkowo mamy super bramkarza co moze zrobic różnice.

0

Lewandowski zostanie jak wygramy lige mistrzów na pewo co bedzie trudne.

0

Moze za 100 za duzo gra z Yamalem strzela wiele kluczowych bramek i kto by mial tam grac kounde zachowuje balans bo gra nie raz jako 3 srodkowy gdy balde idzie do przodu garcia gdy by mial grac to odpada nam na so i spd alternatywnie po drugie kounde raczej nie bedzie chcial odejsc podpisal kontrakt i watpie zeby chcial do ulewnej Angli sie przenosic jak tu juz powoli staje sie legenda.

0

@Dankho94isback cancelo lopez mysle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kanver_ a jakie sa plotki o torresie?

1

@masik86 Rekin jako rezerwoy super a zdrowy Olmo to klasa swiatowo i tyle.

2

Oyarzabal i Merino chyba wyzej.

0

@Edoss szybszy i lepszy technicznie jovic kolek nie do porównania

6

Beda robic wszystko bo znowu 2 miejsce;) slychac wycie znakomicie haha

1

@Kapitan9 moze wlasnie bedzie gral na zbicie ceny

0

@FcPortoFan1999 czyli oprocz mbappe to nie ma kto sie przewrocic

1

@FcPortoFan1999 ta brahim tez nie gra co ja pisze

0

@FcPortoFan1999 diaz potrafi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?