0

Najlepszy w historii piłkarz .. w rzutach karnych

2

@NexTom_1714 s kund iniond ;)

6

Jak to , od kiedy dogrywka w meczu ligowym ? A niee czekaj..

1

Zła wiadmość , dla mnie jak wrócił po kontuzji to Real przestał grać.

1

Czego sedzia doliczył 9 minut mógł dogrywke zrobic

0

Dlaczego nie ma zoltych kartek kur do chu viniciusa by juz nie bylo

0

Zemsci sie i dobrze niech przegraja

0

Twraz obrona Czestochowy i przegraja 2 1

1

Powinni dostac zawieszenie na 10 meczow caly var bo tak to sie nigdy nie nauczą

2

@Rupert_Haubica Jak nie umiesz pisać to sobie oszczędź , po co tutaj wylewasz żale ? Mamy punkt przewagi w tabeli to musi grać ..

0

@dzefrej234 dobrze ale to Elche , Cubarsi bez formy ostatnio myślałem że go zmieni w ostatnim meczu po przerwie a nie Garcie , kiedy jak nie dzis , ale ufam Panu Flicowi ;)

3

Skład optymalny ale liczyłem że Araujo z taką Elche dostanie szanse.

0

@MarshallLAW Ale ktoś musiał by to robić i tak prędzej Kounde zdąży odbudować ustawienie jak Cancelo, ale może nie , z takim Elche to można by było spróbować .

0

@Gacu95 według mnie to ta sama klasa co Torres

0

@Krzysztof1987 ale to jest FPP chyba czy turcji nie dotyczy ? Wiem ze sa fanatacy.

4

@MarshallLAW Kounde też elektryczny na PO co by było na SO.

0

Araujo za Cubarsiego , Bernal za Casado i Rash za Raphinie bo ostatnio taki sobie a zawsze moze wejsc jak nie bedzie szło.

0

Skad fenerbache ma pieniadze ?

0

@Hasszz sedzia nie ma pomiaru sily wiatru ;d jak widac ze jest kontakt to faul i nie ma dyskusji nie ma interpretacji ze jeden sedzia tak zinterpretuje a drugi tak jest kontakt faul , wycina mbape ostatnio w rogu pola karnego obronca co nic by nie mogł zrobic to tylko głupota obroncy i tyle.

0

@ShawnC

to co pamietam ale nie mam mu tego za złe bo wszyscy korzystaja na takim byle dotknieciu , Mbabe już leci bez kontaktu;)

5

Tańcz głupia, tańcz, swoim życiem się baw!

Wprost na spotkanie ognia leć!

Tańcz, głupia, tańcz, wielki bal sobie spraw!

To wszystko, co dziś możesz mieć

0

Jak za darmo i pensja troche mnejsza jak de jonga to spoko bedzie można sprzedać casado czy bernala i dołożyc te pieniadze na napastnika. Chyba że to egipcjanin ma być gamechangerem ;)

0

Bernal tylko ładnie się tylko poruszał dwie straty juniorskie , do De jonga i Pedriego to przepasc jak narazie.

0

@Zieliniak pisałem że do strzelonej bramki był tragiczny później lepiej

0

Bernala zapietam tylko z kilku głupich strat i to wszystko.

0

Do strzelonej bramki do pusciaka najsłabszy razem z ferminem jesli chodzi o przód.

0

@Maker0 Pamietam kiedys Ronaldinho tak strzelil i była uznana ale nie ma co sie doszukiwac wazne ze przegrali ;)

0

@Fake69 hurra!!;)

1

Czego to ten notepad nie dziala dalej hahahaha

1

Boze dzieki za ten piekny dzien nigdy nie myslalem ze to napisze Jose Mourinho dziekuje jestes wielki!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?