1

@Piecu11 jak bedzie potrzeba pewnie pod koniec

0

2 karne w zapasie co my nie dostalismy;)

0

Czego tu kurw nie ma zoltej

15

@tbas W debiucie, fermin juz tyle gra a jeszcze potrafi zagrac w poprzek na kontre przed 16nastka.

0

@Comentateiro łohaha..

11

Jutro beda dwa.

0

Zeby byc kapitanem trzeba miec w glowie nie krzyczec do kibicow realu je wa..czy jak tam krzyczal nie krzyczal ssijcie.. tez tak krzyczalem ;) ale kapitanowi nie przystoi ;) nie wiem czy w ogole urodzi sie drugi Puyol bo narazie to ciezko de jong pedri raphinia dobrze ze jest wielu ale z takim mentalem nie bedzie jak puyol , i tak jest lepiej jak w realu carvajal nie gra jedyny valverde courtois na bramce to nie to leza i kwicza tu nawet bym mogl dodac erica garcie do tej trojki ale modle sie zeby wrocil top araujo i zeby rzadzil i dzoelil to jest gosc wszedl na 9 strzelil decydujaca bramke widac ze serce ma nie tylko w tej sytuacji dziwi mnie ze flick z takiego materialu nie moze zrobic top so bo papiery ma glowa prosze tylko zeby glowa zadziala i w tej edycji lm na przekor dal zwyciestwo w 1 8 z psg a potem juz bedzie latwiej chyba ze dostaniemy marciniaka w polfinale , pozdro;)

1

Po takim poważnym poczatku wypowiedzi myslalem ze na koncu napisze ze konczy kariere.

13

Mruga okiem już od dobrego czasu grając słabo i obniżając swojąc wartość ;)

0

@bronx do spania

1

Oj niektórzy tutejsi trenerzy sadzali Yamala na ławe i w drugiej połowie nerwówka by była ;)

6

@Fermin najlepsi na swiecie grają i grali zawsze cały czas , spokojnie do soboty daleko przy dobrym wyniku moze zejsc.

1

Wrócił Kapitan !!

1

Na te zarobki to nie można postawić jakiegoś stróża czy ochroniarza . Druga strona to robi się uśmiechnięta Hiszpania ;)

2

@sk13 Ja tam ufam Flciowi narazie wszystko bardzo dobrze o nim świadczy , real też miał wygrać z drugoligowcem, spokojnie zawodnicy z topu grają cały czas i nie łapią kontuzji ;)

1

@Camilo93 tak wiem pomyliłem się dziś dopiero wtorek

2

@liber02 Wybory są tylko na papierze zwyciężca jest znany przed.

0

@AduŚ07 Ktoś musi zrobić różnice , ostatnio grał Bardhagji i zagrał słabo , następny mecz dopiero w niedziele , jak bedzie 2:0 to niech go zmienia ;)

0

I dobrze , dlaczego cały naród ma cierpieć przez decyzję jednego człowieka.

3

Gdyby nie Laporta nie było by Flicka nie było by sukcesów.Brawo .

0

Życzę mu jak najlepiej ale nie pogra tu za dużo i tak. Jedynie do rotacji z Casado i Bernalem za De Jonga i Pedriego a czy jest lepszy od nich na spd chyba nie , Olmo i Fermina też nie wygryzie , na skrzydle ani tyle.Jedyna szansa na jaką kolwiek gre to sprzedaz kogos z dwojki Bernal/Casado.

0

@Mavcin1980 Szacunek się należy w dwie strony , zobaczymy jak się bedzię zachowywał bo kibice go zapamięają za to jak skończył , jeśli zostanie na tym kontrakcie to napewno dużo straci.

1

@Krystiansigma2734 a to luz myślałem że Negreira się nie zajmuje pucharem ;)

1

@Kazragore tylko nie ,,pan,, najwyzej ,,her,,

0

12:14

OFICJALNIE: Andrés Cuenca został wypożyczony do Sportingu Gijon do końca obecnego sezonu. Jednocześnie obrońca przedłużył kontrakt z Barceloną do 30 czerwca 2027 roku. 11:03 Andrés Cuenca ma dziś przedłużyć kontrakt z Barceloną przed wypożyczeniem do Como. To gdzie w końcu idzie do Como czy do Gijon ?

8

Się nie będzie męczył , piłkę wyciągać z siatki , zostanie do końca kontraktu kasa wielka , ciepełko w Barcelonie co mu trzeba więcej.

3

@Krystiansigma2734 juz jedni tez mieli łatwo wygrać i ich nie ma już ;)

0

Mileta Rajovic !!!! Brawo hahahaa

1

@Kubajnos345 mocna liga nie ma słabych drużyn ;)

0

@Guess dobry ale do Neymara to troche przepasc ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?