1

Ale bedzie paka

0

Powiazany klub z City moze go Pep wezmie na dwojke;)

1

To sa jaja na tym poziomie ciekawe jakie sa kary...

0

@LukaszFan a no tak ale jest autostrada

0

@HavertzKai nie ale musi bo nie ma kogo..

2

Psg gra z newcastle ostatnia kolejke czyli wygrana nasza daje pewny awans

0

Dani olmooooo!!

0

@HavertzKai roony nie powininien na 2 wyjsc

0

Bardaczi z Lewym nie powinni wychodzic na drugą polowe...

1

Lewy cien siebie a i jescze wlozyl swojaka...

0

@Filipem bardadzi

0

Recznik na bramce ale wazne za ruszylo

0

Zima zaskoczyla;)

0

Ale wozi ten bardadzi niesamowicie lepszy jak Yamal

0

@FCB24 i tak tak jakby nie gral

0

Wiekszosc tutejszych znajacych sie chciala szweda i gdzie jest?

0

Gol z dupy trudno takie bramki sie zdarzaja

0

Wygramy w barazach ;)

1

Faul i kartka upieklo sie

0

@ViscaMat Rafa od zawsze był lewo skrzydłowym a Rashford też chce grać , za to że młody to nie bedzie gra , flick go widzi codziennie , ale z takim rywalem jak dzis móglby dostac szanse od poczatku.

0

@FCB24 Raphinia tez jest prawo skrzydlowym bo ma lewa noge ale no tak z takim rywalem Bardhagi powinien zagrac.

0

@lukkobe milion dostajemy dodatkowo za granie w barazu bo awans bezposredni jest 11

0

@Kris_OK zalezy jak sobie rozrysuja

2

@Guess dla mnie to własnie on by pasował do Barcy taki podobny do Eto

8

Chciałbym widziec linie spalonego z kamery wydawało sie ze kopyto na spalonum przynajmniej;)

0

@lukkobe do top 8 sa male szanse ale przez baraz awansujemy

0

@Miszcz Textu FCB po co jak na jego pozycji mamy fermina olmo raphinie

0

Robili rozne cuda moze i to sie uda;)

1

@FrodoGawi niech zaluje co nam juz z niego

4

@JanuszKorwinMikke idz spac dziecino ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?