Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale bedzie paka
0
Powiazany klub z City moze go Pep wezmie na dwojke;)
1
To sa jaja na tym poziomie ciekawe jakie sa kary...
0
@LukaszFan a no tak ale jest autostrada
0
@HavertzKai nie ale musi bo nie ma kogo..
2
Psg gra z newcastle ostatnia kolejke czyli wygrana nasza daje pewny awans
0
Dani olmooooo!!
0
@HavertzKai roony nie powininien na 2 wyjsc
0
Bardaczi z Lewym nie powinni wychodzic na drugą polowe...
1
Lewy cien siebie a i jescze wlozyl swojaka...
0
@Filipem bardadzi
0
Recznik na bramce ale wazne za ruszylo
0
Zima zaskoczyla;)
0
Ale wozi ten bardadzi niesamowicie lepszy jak Yamal
0
@FCB24 i tak tak jakby nie gral
0
Wiekszosc tutejszych znajacych sie chciala szweda i gdzie jest?
0
Gol z dupy trudno takie bramki sie zdarzaja
0
Wygramy w barazach ;)
1
Faul i kartka upieklo sie
0
@ViscaMat Rafa od zawsze był lewo skrzydłowym a Rashford też chce grać , za to że młody to nie bedzie gra , flick go widzi codziennie , ale z takim rywalem jak dzis móglby dostac szanse od poczatku.
0
@FCB24 Raphinia tez jest prawo skrzydlowym bo ma lewa noge ale no tak z takim rywalem Bardhagi powinien zagrac.
0
@lukkobe milion dostajemy dodatkowo za granie w barazu bo awans bezposredni jest 11
0
@Kris_OK zalezy jak sobie rozrysuja
2
@Guess dla mnie to własnie on by pasował do Barcy taki podobny do Eto
8
Chciałbym widziec linie spalonego z kamery wydawało sie ze kopyto na spalonum przynajmniej;)
0
@lukkobe do top 8 sa male szanse ale przez baraz awansujemy
0
@Miszcz Textu FCB po co jak na jego pozycji mamy fermina olmo raphinie
0
Robili rozne cuda moze i to sie uda;)
1
@FrodoGawi niech zaluje co nam juz z niego
4
@JanuszKorwinMikke idz spac dziecino ;)