Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sokot chelsea kupuje wszystkich
0
@TR3YWAY Skała !!!
1
Szkoda że w naszej lidze nie daja kartek za symulowanie jak w premier league , real konczyłby po 8 -9.
0
@dv7wisnia i magi yamala
1
@VinDiesel wtedy jeszcze bramki na wyjezdzie liczyły sie podwójnie ale oby
2
Połowa drogi pokonana jutro chyba urlop na zadanie :D
0
Już jak nie Rash to z Araujo było by wiecej porzydku w polu karnym..
0
Czemu nie dał Rashforda...
1
Dziś jak będzie awans jutro urlop na żądanie :D
0
Szkoda że Rash nie na 9..
0
On to mowil chyba o sobie ze wstyd to grac w realu.
0
Hahahahahahahah
0
Golasso :D !!!!!!!!
1
Doliczy 10 minut..
0
Rekord Ronaldo pobity a ze teraz wypadł ...
0
@Elvisek już trzęsie gaciami ;)
2
Ale brama sedzia dzis chyba nie da rady brawo !!!!!!
0
@xavi890 lepszego nie mamy jak na razie
0
@Gappeq tak jak piszesz kolego
0
@LukaszFan o to chodzi ze wy placzecie ze ktos nie gra a ten gra flick woe co robi
0
o to chodzi ze wy placzecie ze ktos nie gra a ten gra flick woe co robi
1
Cieszcie sie kurw.a ze wygrywamy z 3 druzyna ligi . Nie pisze do normalnych kibiców , dzieci do nauki bo rano pobudka a dla kibiców Visca Barca!!!a Ci co szukaja cos gdzies to znajdziecie !
0
W duecie ze szamanem :d
0
@xavi890 Ferran bedzie grał bo trzeba bedzie biegac a strzelać będą inni.
3
Jak można kogoś zawiesić bez dowodów bo to vinicius..
1
Ale tu niektórzy piszą głupie komentarze poziomem dorównujecie realmadryt.pl myślałem że tu trochę mądrzejsi ludzie są ..
4
Dla mnie najlepszy skład jedynie strach o Cancelo troche.
1
@BonusKiller Nie czytam bo nie ma się czym podniecać , co mnie obchodzi gość który tu nie chce grac... to tak samo jakby pisać np. o trincao ze był wczoraj mvp a kiedys tam u nas grał... można pisać co 3 dni o cucurelli bo kiedyś tu był itp...
1
Po co pisać o zawodnikach którzy tu nie grają ? Co mnie to gówno...
1
Asencio juz wrocil czy dalej tam jedzie po murawie? ;)