0

@Guess to tak ale nikt na tym nie stracil ;)

0

@PIWOSZ89 tak spiwewaja bo tyle potrafia boli ze drugie miejsce caly czas :D

0

@Sulimo dzieki za polecenie nie ogladałem ;d
jutro popatrze

1

Szanuje niesamowiecie Różala ale to widac ze tak to miało się skonczyc ;)

0

Zyczenie moje na dziś skromne , rózal win i remisik 1 : 1 real sevilla :D i tak dzień udany :D

1

@Katalończyk 99 planeta płonie :D

0

Mogli by się zrewanżować za te 3 pkt oddane ;) nawet głupim remisem ;)

1

@Dariochampion10 tylko we vanishu uprany :D

0

@jedrek7000 polsat sie nie oplaca masz tam tylko lige konferenci ja mam canal + z eleven na trzy dekodery place 110 to chyba nie duzo a ogladam wszystkie ligi i Ksw


=

0

@Gacu95 działa dziekuje nie ma pytan

0

@VinDiesel nawet jak mam super sport ? ps jednak działa

1

@Kessie zyby tak z nami nie pokazywał w barażach ;)

0

Simons , pisali kiedys ze Barca się interesuje , po takiej głupocie razem z Araujo w Jerozolimie by był ;)

0

@Bartas1998 nic nie tracisz ;) wystarczy zobaczyc realmadryt.pl co tam pisza ;)

1

@Kapitan hawk ja czekam od rana już od południa zaczynam świętować myśle że bedzie dobry wynik :D 1:2 :D

0

Drodzy kibicie czy jak mam pakiet canal plus wszystko z premier league i liga mistrzów i elevenami to musze dokupywac cos zeby KSW poogladac ? bo narazie moge ale to chyba darmowe a potem ?

0

@DIPENSE Już jedną nogą jest :D

0

Ale będzie paka i gvardiol na zmiane :D

1

Kolega z uśmiechniętej parti ;) Gortat też taki sam ;)

0

Tebas w sumie nie jest taki zły;)

0

Ma ktoś może multilige byłbym wdzieczny .

0

dał mu nadzieje niestety pewnie zostanie do konca kontraktu bo gdzie mu bedzie lepiej

0

@ViscaelBarca2007 Laporta mówił że są pieniądze , i ja mu wierze taki klub jak Barcelona generują ogromne zyski to gdzieś te pieniądze są messiego już dawno nie ma .

0

Pucharu Gampera nigdy nie zdobyli ;)

3

A co kursem tańca Anki ? Zabierają trenera ze sobą ? :D

0

@Zieliniak nikt nie ma pieniedzy w la lidze oprócz realu i atletico a są drużyny które mogą grać normalnie w piłke.

0

Bedzie dogrywka czy odrazu karne?

1

Musi wejść Kounde żęby ktoś z główki strzelił bo po tej trawie to nie da rady jescze wszyscy na 16 metrze

1

Jak bym był u siebie ostatni mecz sezonu i festyn :D

0

Jest dogrywka czy karne od razu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?