Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To stracić jak najszybciej i jazda :D
1
@Comentateiro już się nie odspawa nigdy jak nie zejdzie połowy z kontraktu
0
@hugz a kro ma tam grać ?
1
@Foton ławka grają najlepsi do 1 jedynastki jeszcze daleko
0
@barteq Kto ma tam grać ?
1
@FCB24 topowi zawodnicy graja od dechy do dechy pamietasz kiedys zeby messi odpoczywał ronaldo teraz jest tak salah tez łupał cały czas , ogólnie gracze ofensywni topowi grają cały czas jesli nie są po 30 roku zycia jak kaene czy lewy musza odpoczac uwazam yamala za topowego pilkarza i on wie jak rozlozyc sily zeby grac caly czas ;)
0
@FCB24 gra ale tez dużo nie broni, ma czas w meczu odpoczac to widac jak sie oglada mecz
0
W koncu najmocniejsza jedynastka oby tak wystawił.
0
@gohan77 odbije mu się ten bieg w przyszłości czkawką ;)
0
@axegrinder Acha ok.
1
@adukla nie mial sie gdzie rozpedzic po prostu
0
@Greenalley odpowiedziales sobie
0
To w podziekowaniu za pomoc wysyłają nas do ciepłej Hiszpanii...
17
Raphinia Pedri Garcia ;)
0
@xavi890 8 ????
0
@xavi890 nigdy nie pasował w Barcelonie zawsze grali na 9 szybcy mobilni napastnicy chwaliłem go w pierwszym sezonie potem coraz to słabiej w tym sezonie moze 1 wybitny i 2 dobre i to wszystko a bierze tyle pewnie co torres i raphinia to mnie boli że uważa sie za gwiazde a te czasy juz minely to mnie boli ;)
1
@mint ale przynajmniej biega , stwarzarza sytuacje , raz sie uda a raz nie , ostatnio strzela 3 i siada na ławie ... a Lewy kopie sie po czole z alaves i gra i dalej gra od poczatku
2
@Zaglloba torres po 5 miinutach mial wiecej sytuacji co lewy przez 70 z czegos to wynika
0
@Zaglloba Co może Lewy wybiegac do prostopadlego podania jak nie dojdzie jak jest już niesamowicie wolny , to nie styl barcy ibra w prime sie nie sprawdzil , lewy jechal na doswiadczeniu na poczatku gry tutaj jakos to wygladało teraz juz dziadek nie nadaza nie dziwie sie bo ma 37 lat chyba ale niech da se spokoj juz.
5
Nic nie wnosi tak jakbysmy grali w 9 nie w 10 bo jeszcze wszystko traci albo partoli...
4
@Kimi88 podał bo go dogonił obroca i podał do rashforda na konia gdzie juz bylo po wszystkim
1
@Cules69 Yamal ciagnie druzyne za uszy gdyby nie te straty próby nie było by bramek ;)
4
Nie może grać bez szybkości u nas gość na 9 tak samo jak był Ibra w prime i co ? Lewy nie pasuję w ogóle do stylu gry Barcelony , na poczatku nadrabiał klasą doswiadczeniem teraz jest juz cieniem samego siebi , kopie sie po czole , za wolny w presingu a ma sie za najwieksza gwiazde to mnie boli ;)
0
I rekin za Lewego
1
Niech da tam garcie na po bo bedzie 2 0 zaraz
0
@ZiperroYamal w końcu może zrobić różnice ktoś musi próbować .
0
@Sebolinho ale ty mądry..
0
@MagdJanko dzis wydaje mi się mecz ważniejszy
3
Po co jest Lewandowski gwiazdor najwiekszy ostatni wychodzi a na boisku go nie ma , torres 3 bramy i siedzi na ławie , meczem z alaves Lewy zasłużył ?
0
@MagdJanko Za cztery dni z piętnastą osasuną u siebie , masz racje .