Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gallu Nie pisz takich głupot , klauzula 75 mln uaktywnia się w lecie , a po drugie Borusia nie jest byle jakim klubem żeby w środku sezonu tracic najlepszego zawodnika,możliwe że jesteś kibicem Legi i jesteś przyzwyczajony się się sprzedaje zawodników w przerwie;D
0
Niech dadzą tego griezmana i będzie na zero ,ps.griezman to już ani do Barcy ani atletico nie pasuje, a morata czyje że tu będzie pasował jak ulał,obym się nie mylił.
0
@XTobiX @XTobiX na co się agent nie zgodzi ?jak zostanie poinformowany że jego klient pół roku spędzi na trybunach ? Co za tym idzie jego wartość spadnie dna przy czym prowizja dla agenta będzie niższa .... Chłopaku myśl , jest fati Dembele ferran i abde + jutgla Ilias, Barca da radę bez Dembele, to jemu powinno zależeć już odejść jak nie chce nowego kontraktu, jego absurdalnych wymagań, umiejętności ma lepsze od mbape bo szybkość ta sama , technika lepsze + obunoznos , jak do tego wieku nie ustabilizował formy to już nie będzie regularny.
0
@Arkadio90 daje 100 % piszesz, skąd ta pewność, ja po jego grze tego nie widzę choć cenie jego umiejętności,twoje styki chlopaku jeszcze pewnie nie dojrzały , ale nie będę Cię ganił za obrazę innego użytkownika, tylko się zastanów,po co to napisałem , co tym osiągłem? Komentarze są po to by wyrazić swoją opinię,nawet idiotyczną ale z szacunkiem do innych.
0
@XTobiX na co się agent nie zgodzi ?
0
@Pilka_jest_okragla niech gra jeśli będzie grał dobrze ale próbować sprzedać już za jakieś 30 mln
0
@Swistus172 Wystarczy nie zarejestrować umtitiego a morata może wskoczyć za coutinho
0
@karolek981 Gdzieś podawali że newstastlee daje 20 wlasnie
0
@Emeraldjakbys więcej się interesował to byś wiedział że uzyskali kredyt
1
@SzahMatt To tylko twoja opinia...
2
@YoungMan Pique już sobie powinien dać siana.
0
@Scross Kredyt wzieli ponad miliard
1
Brać dwóch i podziękować pikejowi Samowi i lenglotowi.
0
@Emerald Juz jest kasa.
0
@Mesialdo87 Musisz go przeszkolić.
0
No to jeszcze de ligt , haland i kogoś na po by pasowało.Edit nawet dumfries.
3
@Przemek2323 Przynajmniej Ci z TVP nie donoszą na swój kraj
7
Pedri może i wróci ale fati nie wiadomo na jak długo bo szklany już się robi.
3
Jakby czlapak był to może było by 4 2 ;)
1
Ostatnio gdzies czytałem że jeszcze Alex Sanchez może przyjdzie za dr jonga luka.
0
Odda pieniądze za podpis?
0
@waletpl Jak nie chcemy być Milanem czy Arsenalem w najlepszym wypadku to nie ma wyjścia.
0
@krzysiekgier przyszedł alves
0
@FC1899Barca Mocne drużyny w bundeslidze ogólnie są.
0
Co mecz to jedna gadka tylko zawodnik się zmienia.
0
Magia xaviego prysła.
0
@Pawel13sz blizniaki
3
Koeman miał rację że nie ma kim grać..
0
Zgaduje że xavi powie na konferencji że musimy się poprawić.
0
Liga Europy w przyszłym sezonie ucieka.