0

@Gallu Nie pisz takich głupot , klauzula 75 mln uaktywnia się w lecie , a po drugie Borusia nie jest byle jakim klubem żeby w środku sezonu tracic najlepszego zawodnika,możliwe że jesteś kibicem Legi i jesteś przyzwyczajony się się sprzedaje zawodników w przerwie;D

0

Niech dadzą tego griezmana i będzie na zero ,ps.griezman to już ani do Barcy ani atletico nie pasuje, a morata czyje że tu będzie pasował jak ulał,obym się nie mylił.

0

@XTobiX @XTobiX na co się agent nie zgodzi ?jak zostanie poinformowany że jego klient pół roku spędzi na trybunach ? Co za tym idzie jego wartość spadnie dna przy czym prowizja dla agenta będzie niższa .... Chłopaku myśl , jest fati Dembele ferran i abde + jutgla Ilias, Barca da radę bez Dembele, to jemu powinno zależeć już odejść jak nie chce nowego kontraktu, jego absurdalnych wymagań, umiejętności ma lepsze od mbape bo szybkość ta sama , technika lepsze + obunoznos , jak do tego wieku nie ustabilizował formy to już nie będzie regularny.

0

@Arkadio90 daje 100 % piszesz, skąd ta pewność, ja po jego grze tego nie widzę choć cenie jego umiejętności,twoje styki chlopaku jeszcze pewnie nie dojrzały , ale nie będę Cię ganił za obrazę innego użytkownika, tylko się zastanów,po co to napisałem , co tym osiągłem? Komentarze są po to by wyrazić swoją opinię,nawet idiotyczną ale z szacunkiem do innych.

0

@XTobiX na co się agent nie zgodzi ?

0

@Pilka_jest_okragla niech gra jeśli będzie grał dobrze ale próbować sprzedać już za jakieś 30 mln

0

@Swistus172 Wystarczy nie zarejestrować umtitiego a morata może wskoczyć za coutinho

0

@karolek981 Gdzieś podawali że newstastlee daje 20 wlasnie

0

@Emeraldjakbys więcej się interesował to byś wiedział że uzyskali kredyt

1

@SzahMatt To tylko twoja opinia...

2

@YoungMan Pique już sobie powinien dać siana.

0

@Scross Kredyt wzieli ponad miliard

1

Brać dwóch i podziękować pikejowi Samowi i lenglotowi.

0

@Emerald Juz jest kasa.

0

@Mesialdo87 Musisz go przeszkolić.

0

No to jeszcze de ligt , haland i kogoś na po by pasowało.Edit nawet dumfries.

3

@Przemek2323 Przynajmniej Ci z TVP nie donoszą na swój kraj

7

Pedri może i wróci ale fati nie wiadomo na jak długo bo szklany już się robi.

3

Jakby czlapak był to może było by 4 2 ;)

1

Ostatnio gdzies czytałem że jeszcze Alex Sanchez może przyjdzie za dr jonga luka.

0

Odda pieniądze za podpis?

0

@waletpl Jak nie chcemy być Milanem czy Arsenalem w najlepszym wypadku to nie ma wyjścia.

0

@krzysiekgier przyszedł alves

0

@FC1899Barca Mocne drużyny w bundeslidze ogólnie są.

0

Co mecz to jedna gadka tylko zawodnik się zmienia.

0

Magia xaviego prysła.

0

@Pawel13sz blizniaki

3

Koeman miał rację że nie ma kim grać..

0

Zgaduje że xavi powie na konferencji że musimy się poprawić.

0

Liga Europy w przyszłym sezonie ucieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?