0

@Kluivert_P Mbappe jedynie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Grunt to pewny środek obrony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już czas przejrzeć notatnik chyba;D

0

Ciekawe ile bayern zazyczy sobie bo ponad 40 mln to wg mnie głupota będzie w tym wieku.

7

Riki płicz flashscore..

0

To postaw 50 mln na sezon.

0

@MrShakira To nie jest 9...

2

Dalej jest dobry tylko dembele wrocil na swój poziom a to już nie ta liga.

0

@MrShakira Gdzie nkuku miałby grać?Na jakiej pozycji?

0

Wątpię żeby Adama zagrał to raczej piłkarz na Celte;)

1

@bolinho89 grimaldo

1

Komentarz usunięty

7

@krzaken jeszcze tu jesteś?

0

Dest będzie bez rytmu meczowego na czwartek.

0

@Kaziol47 kolega wyżej ma rację nie wiem skąd to wie ale to prawda , mam info od otoczenia Giorgio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tak .. a Kessi po 6 7 na sezon .. to by była zenada..dobrze że marca to pisze to wiele prawdy nie ma.

0

Tu Lewandowski nic nie da jak będzie miał Modera za plecami....

3

Co ten Borek gada za głupoty..moder nie jest pomocnikiem ofensywnym...Michniewicz wystawił skład jakbyśmy grali z Hiszpania...

7

Nigdy nie przywiązuje uwagi do numerów ale 10 krychowiaka razi nie od dziś. ...

0

Drodzy kibice, wyjasni mi ktoś dlaczego na wp pilot mogę oglądać TVP 1 TVP 2 a na stronie TVP sportu już nie bo jestem w Holandi , chory kraj....przepraszam rząd ale glupi narod go wybiera ....porażka. Do boju Polsko! Czesław zbyt defensywnie..

0

Co z tym Moderem na ps flashscore , czyli atakujemy Milikem i Zielinskim...jak ze Szkotami w towarzyskim tak murujemy to z Szwecja wyjdzie Góralski za Ziela?

3

@AmigoBlancos Tomasz Ćwiąkala Footrool , szkoda że Wojtek Kowalczyk nie ma swojego kanału do nich Roki z weszło to wszystko.

0

Jaki agent nie przyjaźni się z Laporta , wszyscy się przyjaźnią.

1

@newdominik Ani to 9 ani skrzydłowy bardziej podwieszony napastnik a xavi gra skrzydłowymi więc bez sensu.

1

@Mario96w ja kiedyś próbowałem bo chciałem mecze obstawiać na fortunie ale nie wyszło mi to ;)

0

@Mario96w Są jakieś programy na tel chyba co dają fałszywą lokalizację ale nie znam się na tym.

0

@Mario96w W Holandii zapłaciłem teraz , ale kiedyś zapłaciłem w PL przyjechałem do Holandi i też działało wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?