Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P Mbappe jedynie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grunt to pewny środek obrony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już czas przejrzeć notatnik chyba;D
0
Ciekawe ile bayern zazyczy sobie bo ponad 40 mln to wg mnie głupota będzie w tym wieku.
7
Riki płicz flashscore..
0
To postaw 50 mln na sezon.
0
@MrShakira To nie jest 9...
2
Dalej jest dobry tylko dembele wrocil na swój poziom a to już nie ta liga.
0
@MrShakira Gdzie nkuku miałby grać?Na jakiej pozycji?
0
Wątpię żeby Adama zagrał to raczej piłkarz na Celte;)
1
@bolinho89 grimaldo
1
Komentarz usunięty
7
@krzaken jeszcze tu jesteś?
0
Dest będzie bez rytmu meczowego na czwartek.
0
@Kaziol47 kolega wyżej ma rację nie wiem skąd to wie ale to prawda , mam info od otoczenia Giorgio.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Tak .. a Kessi po 6 7 na sezon .. to by była zenada..dobrze że marca to pisze to wiele prawdy nie ma.
0
Tu Lewandowski nic nie da jak będzie miał Modera za plecami....
3
Co ten Borek gada za głupoty..moder nie jest pomocnikiem ofensywnym...Michniewicz wystawił skład jakbyśmy grali z Hiszpania...
7
Nigdy nie przywiązuje uwagi do numerów ale 10 krychowiaka razi nie od dziś. ...
0
Drodzy kibice, wyjasni mi ktoś dlaczego na wp pilot mogę oglądać TVP 1 TVP 2 a na stronie TVP sportu już nie bo jestem w Holandi , chory kraj....przepraszam rząd ale glupi narod go wybiera ....porażka. Do boju Polsko! Czesław zbyt defensywnie..
0
Co z tym Moderem na ps flashscore , czyli atakujemy Milikem i Zielinskim...jak ze Szkotami w towarzyskim tak murujemy to z Szwecja wyjdzie Góralski za Ziela?
3
@AmigoBlancos Tomasz Ćwiąkala Footrool , szkoda że Wojtek Kowalczyk nie ma swojego kanału do nich Roki z weszło to wszystko.
0
Jaki agent nie przyjaźni się z Laporta , wszyscy się przyjaźnią.
1
@newdominik Ani to 9 ani skrzydłowy bardziej podwieszony napastnik a xavi gra skrzydłowymi więc bez sensu.
1
@Mario96w ja kiedyś próbowałem bo chciałem mecze obstawiać na fortunie ale nie wyszło mi to ;)
0
@Mario96w Są jakieś programy na tel chyba co dają fałszywą lokalizację ale nie znam się na tym.
0
@Mario96w W Holandii zapłaciłem teraz , ale kiedyś zapłaciłem w PL przyjechałem do Holandi i też działało wszystko.