Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w już jest;)
1
@Mario96w Tak jestem w Holandi , obejrzałem 2 odcinek do połowy i teraz nie ma jak chciałem oglądać, dzięki za info.
0
@Medium A wiesz może czy to wróci?
0
Mam pytanie odnośnie netfkix. Czy jest ktoś zorientowany dlaczego usunieto 5 sezon ,,Upadek Krolestwa,, .Przedtem oglądałem już 2 odcinek 5 sezonu a teraz pokazuje 4 sezony.WTF??...
0
@koksik2700 Mówił Xaviemu że chce , wszystko w rękach agenta i zarządu.
3
@gaucho104 Po co Ci 9 jak zostaję Ci Traore na prawym skrzydle jedynie...
0
Notatnik aż padł ????
0
@tutajBagno araujo na prawej na viniego
1
@martin3131 jeszcze ukuje
2
@burza1982 są od tego mądrzejsi w tych sprawach i potrafią to ominąć.
1
To trzeba pożegnać dwóch z trojki Roberto Nico Puig , 6 zawodników na 3 pozycje wystarczy ale środek będzie mocny i wyrównany.
1
@kakusus jak dembele nie przedłuży to zostaje Ci traore na ps powodzenia....
0
@xavi890 tak jak całą drużyna gra pod niego i za niego zapier....a 30 bramek w sezonie nie wystarczy nawet na top 4 .
0
Napewno lepsze rozwiązanie bo jak dembele nie przedłuży to nie będzie lewonoznego prawo skrzydłowego.
0
@Xxxbarca4ever z Atletico też wyskok .
0
@lopezinho88 nie Ty jesteś od sedzowania to nie pisz takich rzeczy bo nikt Cie nie popoiera
1
Xavi boi się posadzić kolegę busquetsa i daje gaviego na skrzydle gdzie nie ma żadnych kompletnie predyspozycji by tam grać, gavi z pedrim maja grać na środku, nie mają szybkości na skrdzydlo z boku ma być wiatr a nie sp tyle..
0
Sergi czy to Ty????
10
I to jest najważniejsze żeby pasował Xaviemu a nie kupić byle kupić.
1
@pawelgrywalski13 kessi faktycznie wzmocnienie chyba we Fifie haha
0
Xavi nie cen sir za trenera bo dopiero zaczynać dowiedz się kim był szewczeko bandara i jakie nazwy ulic dają.
4
@fenix1983 Na czwartym Luuk De jong a potem długo długo nic.
0
Będzie się można skupić już tylko na lidze;)
0
Gdyby nie ten mingueza....
0
@PsychoFanBlaugrana2 dzieki
1
Strumyk pad podeślę ktoś link z góry dziękuję?
0
Dla mnie : ter stegen, alba, Garcia,araujo,dest, de jong, pedri, gavi,Adama,Torres,dembele, aubameyang w drugiej za adame.
0
@Kgorecki2500 jest na co czekać;)
1
@Kgorecki2500 szkoda że nie komando foki.
1
@Pawel13sz tak jestem pewny