2

@Mario96w już jest;)

1

@Mario96w Tak jestem w Holandi , obejrzałem 2 odcinek do połowy i teraz nie ma jak chciałem oglądać, dzięki za info.

0

@Medium A wiesz może czy to wróci?

0

Mam pytanie odnośnie netfkix. Czy jest ktoś zorientowany dlaczego usunieto 5 sezon ,,Upadek Krolestwa,, .Przedtem oglądałem już 2 odcinek 5 sezonu a teraz pokazuje 4 sezony.WTF??...

0

@koksik2700 Mówił Xaviemu że chce , wszystko w rękach agenta i zarządu.

3

@gaucho104 Po co Ci 9 jak zostaję Ci Traore na prawym skrzydle jedynie...

0

Notatnik aż padł ????

0

@tutajBagno araujo na prawej na viniego

1

@martin3131 jeszcze ukuje

2

@burza1982 są od tego mądrzejsi w tych sprawach i potrafią to ominąć.

1

To trzeba pożegnać dwóch z trojki Roberto Nico Puig , 6 zawodników na 3 pozycje wystarczy ale środek będzie mocny i wyrównany.

1

@kakusus jak dembele nie przedłuży to zostaje Ci traore na ps powodzenia....

0

@xavi890 tak jak całą drużyna gra pod niego i za niego zapier....a 30 bramek w sezonie nie wystarczy nawet na top 4 .

0

Napewno lepsze rozwiązanie bo jak dembele nie przedłuży to nie będzie lewonoznego prawo skrzydłowego.

0

@Xxxbarca4ever z Atletico też wyskok .

0

@lopezinho88 nie Ty jesteś od sedzowania to nie pisz takich rzeczy bo nikt Cie nie popoiera

1

Xavi boi się posadzić kolegę busquetsa i daje gaviego na skrzydle gdzie nie ma żadnych kompletnie predyspozycji by tam grać, gavi z pedrim maja grać na środku, nie mają szybkości na skrdzydlo z boku ma być wiatr a nie sp tyle..

0

Sergi czy to Ty????

10

I to jest najważniejsze żeby pasował Xaviemu a nie kupić byle kupić.

1

@pawelgrywalski13 kessi faktycznie wzmocnienie chyba we Fifie haha

0

Xavi nie cen sir za trenera bo dopiero zaczynać dowiedz się kim był szewczeko bandara i jakie nazwy ulic dają.

4

@fenix1983 Na czwartym Luuk De jong a potem długo długo nic.

0

Będzie się można skupić już tylko na lidze;)

0

Gdyby nie ten mingueza....

0

1

Strumyk pad podeślę ktoś link z góry dziękuję?

0

Dla mnie : ter stegen, alba, Garcia,araujo,dest, de jong, pedri, gavi,Adama,Torres,dembele, aubameyang w drugiej za adame.

0

@Kgorecki2500 jest na co czekać;)

1

@Kgorecki2500 szkoda że nie komando foki.

1

@Pawel13sz tak jestem pewny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?