1

@gabrielos1899 raczej nie .....

0

Chyba w dziadka ,d

0

@blue_shark jak duda wygra to tak bedzie , szumowdki juz wie od dawna ze bedzie 2 fala...

22

@Chwytliwy trzeba promowac ludzi rozsadnych , warto posluchac tego pana , nikt nikomu pod przymusem nie każe ogladac,kto chce zawsze moze wlaczyc tvp info ;)

0

@kaczorra86 mozesz nie wchodzic nie potrzeba tu bezmózgów...

0

Let's go !!!!!!!

0

@NeroTFP Umieram co weekend w poniedzialek wracam na ten swiat zawsze w innym miejscu.

0

@MESSIah16 JP 2 Dmowski Pilecki Popieluszko Sobieski , kolejnosc dowolna.

0

@Danny Gaucho makelele to real powinien pomnik postawic bo w erze galacticos to on byl najmniej doceniany a wg mnie bez niego real nie osiagnalby w tedy tyle sukcesow.

0

@DLFCB czarny to Trzaskowski , bo zbierze glosy lewakow , czyli 35 % + 20 % ludzi nie majacych co do garnka wlozy z kredytami zeby zemscic sie na PIS lub Bosak jesli ludzie zacznac myslec i stwierdza ze trzeba odejsc od duo parti i poprzec kogos kto madrze mowi .. chcialbym aby tak sie stalo i wrocic do Pl i godnie zyc i chcialbym zeby sie polacy ockneli ze sa przekupowani przez wlasne pieniadze .Kilka lat temu bylem za pisem bo to bylo lepsze zlo , calkiem dobry start do zmiany premiera , ministrow teraz wiem ze nie ma lepszego czy gorszego zla.Polacy obudzcie sie prosze !

2

@MESSIah16 chcialbym napisac za kilka lat ze Grzegorz Braun trzymajacy piecze nad mlodymi ministrami typu berkowicz , dziambor, winnicki ,sosnierz , z przyjemnoscia wrócibym do Polski bo wiem ze nikt mi nie wyciagnie pieniędzy z portfela i moglbym godnie zyc .

0

Griezman jak ma grac na ls to nie warty 120 mln na lewej obronie lepiej sie spisuje.. wg mnie powinien grac najwyzej wysuniety z trojki pomocnikow , cou tak samo lecz jest duzo slabszy w defensywie , pomoc de jong pjanic griz marzenie , pjanica z arthurem rotowac , fati na zmiane z messi dembele rotowac to malo , najlepszy do rotacji bylby dembele gdyby udalo sie pozyskac neymara przykladowo griez - ney 1:1 nawet z niewielka doplata wg mnie zyskali by na tym zawodnicy jak i kluby , za semedo kupic kogos lepszego bedzie ciezko bo nie ma nikogo po prostu jedynie co przewysza innych to arnold ale cena bedzie nie warta pozbyc sie cou rakitica vidala i sklad jest naprawde mocny byle umtiti wrocil do zdrowia ewenrualnie jesli firpo jest za slaby na zmiennika to kupic na ta pozycje kogos mlodego , tagliafico , grimaldo , tylke niech graja wlasnie CI , ew. zm alby , martinez za suareza niech wchodzi lub nawet na bok byleby gral , napewno wiecej zrobi z przodu jak griezman.

0

Lewy : ,,messi , kto to ?

0

@Pstryk zbyt slaby w defensywie to taki typ jak cou.

1

Niektorzy nawet nie musza trenowac hajs leci i jada na konsoli ;)

1

Bylo by dobrze gdybysmy mieli PO na poziomie roberto nie daje gwarancji a de sciglio jescze gorszy, chyba ze ktos przyjdzie ale nwm kto by mogl nawet.

6

@BarcaInfo albo tak dawno nie placiles ;d

0

To jak maja skupic taki szrot to dobrze ze meczow nie ma.. coman jedziec bez glowy , sprzedac semedo i zostac z roberto haha... smiech przez lzy ilu jest lepszych PO ..nie ma , pjanic ok bedzie pasowal tylko pozbyc sie rakitica i vidala bo za duzo jest sp ale za arthura pjanica wymieniac to nwm ja bym go zostawil do rotacji busi de jong pjanic i sa jescze puig alena . Lautaro neymar jakby przyszli to super tylko wtedy sprzedac cou i griezmana bo nie graja na swojej pozycji , dembele do rotacji z suarezem i sklad kompletny.Griezmana jakby sie udalo wymienic 1-1 to uwazam ze powinny byc obie strony zadowolone wolalbym kapitana rep w stolicy jak neymara ale nwm czy to sie uda przy tych tumanach w zarzadzie...

0

@KapitanFCB na papierze nie gorszy przod napewno duzo lepszy.

0

Skonczylo sie leniuchowanie ;d

0

@kokos_xd kto przykladowo z podobnymi umiejetnosciami na ta pozycje ?

0

@kokos_xd nie mamy lewego skrzydla

2

@Filipfcb2000 wyporzyczenie razi po oczach

0

Da rade w holandi kupic netfliksa po polsku ?

2

65 jak dawali to z zamknietymi oczami bym podpisal

4

@TylkoBarca7273 W juve furrory nie zrobil.

0

Mieszka ktos w holandi i powie gdzie mozna wymienic dentke i ile to kosztuje ?

0

@Bartex1981 szkoda bo to byl puchar krola wygralismy chyba 1 0

0

@Kuczek za drewniany chyba tyle ze szybki .

1

@T_TG czyli na lawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?