Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catalunya77 nie ma kogo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać te sklady
1
@kielon93 nie ma już słabych drużyn szczególnie w w naszej lidze ;) specjalnie z pucharów odpadają bo wiedzą jak ciężki sezon ich czeka;D
1
@bafi albo z griezmanem w środku i dembele na ls
7
Może wyjdzie 4-2-3-1 , ale by szczena opadła.
1
@Hubert102 4-2-3-1 lub 4-1-2-1-2/4 -3-1-2
2
@ArcziArtt o 13 jakby zagrali to cały dzień zjebany może być A tak połówka i spać:D
0
@jeyx77x jak się nie potrafi psa wychować to tak jest .
0
@Grzesior667 noo racja
0
@Grzesior667 ja ciśnie na e1 żeby Sandro kupić;d trochę nudne ale i tak nie ma co robić jak fc skonczone
0
@Grzesior667 w SB grasz?
0
@Transu96 od ea acces gram już to trochę kasy już dostalem
1
@Grzesior667 ale co po niektórzy już mają składy trafiłem na salahow balów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Grzesior667 no to szacun z tym skladem
0
@Michael24 taki komediowy trochę no ale inne czasy
1
@Grzesior667 gold3 na luzie była szansa na 2 ale 3 było celem i resztę grałem lajtowo i poprzegrywalem xbox skład 210k wg futbin
2
@Miszu my Polacy rajcujemy się byle kto strzeli parę bramek i gwiazda takich piątkow na świecie jest kilkunastu w każdym sezonie potem slych o nich zanika
0
@seba1324 na Xbox tak jest że jak odinstalujesz możesz zawsze zainstalowac
0
@Kamilos84 lepiej Dac się ruchach USA i płacić roszczenia zydowskie
0
@Kamilos84 to mało Ci się nie podoba
1
@Kamilos84 to na kogo zaglosujesz ?na 500+czy resztę układu?
0
Pół odpalił live.
1
@Gomess labrador chyba mądrzejszy od niektórych ludzi dla dzieci najlepszy
0
@Hawajczyk najlepiej nie oglądać to samo co TVN równy poziom cenzury
0
@krzychu1526 szkoda że nie pokazali A to tylko wzmacnia konfederacje
0
@jacek905 rakitic lub busqets predzej
0
Ter Stegen
Semedo Pique Todibo alba
Artur de jong
Messi griezman dembele
Suarez wygrywamy 4 0
0
@KobeFR nie wiedziałem ale dziś dalej w palke 3-0