0

@catalunya77 nie ma kogo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać te sklady

1

@kielon93 nie ma już słabych drużyn szczególnie w w naszej lidze ;) specjalnie z pucharów odpadają bo wiedzą jak ciężki sezon ich czeka;D

1

@bafi albo z griezmanem w środku i dembele na ls

7

Może wyjdzie 4-2-3-1 , ale by szczena opadła.

1

@Hubert102 4-2-3-1 lub 4-1-2-1-2/4 -3-1-2

2

@ArcziArtt o 13 jakby zagrali to cały dzień zjebany może być A tak połówka i spać:D

0

@jeyx77x jak się nie potrafi psa wychować to tak jest .

0

@Grzesior667 noo racja

0

@Grzesior667 ja ciśnie na e1 żeby Sandro kupić;d trochę nudne ale i tak nie ma co robić jak fc skonczone

0

@Grzesior667 w SB grasz?

0

@Transu96 od ea acces gram już to trochę kasy już dostalem

1

@Grzesior667 ale co po niektórzy już mają składy trafiłem na salahow balów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Grzesior667 no to szacun z tym skladem

0

@Michael24 taki komediowy trochę no ale inne czasy

1

@Grzesior667 gold3 na luzie była szansa na 2 ale 3 było celem i resztę grałem lajtowo i poprzegrywalem xbox skład 210k wg futbin

2

@Miszu my Polacy rajcujemy się byle kto strzeli parę bramek i gwiazda takich piątkow na świecie jest kilkunastu w każdym sezonie potem slych o nich zanika

0

@seba1324 na Xbox tak jest że jak odinstalujesz możesz zawsze zainstalowac

0

@Kamilos84 lepiej Dac się ruchach USA i płacić roszczenia zydowskie

0

@Kamilos84 to mało Ci się nie podoba

1

@Kamilos84 to na kogo zaglosujesz ?na 500+czy resztę układu?

0

Pół odpalił live.

1

@Gomess labrador chyba mądrzejszy od niektórych ludzi dla dzieci najlepszy

0

@Hawajczyk najlepiej nie oglądać to samo co TVN równy poziom cenzury

0

@krzychu1526 szkoda że nie pokazali A to tylko wzmacnia konfederacje

0

@jacek905 rakitic lub busqets predzej

0

Ter Stegen
Semedo Pique Todibo alba
Artur de jong
Messi griezman dembele
Suarez wygrywamy 4 0

0

@KobeFR nie wiedziałem ale dziś dalej w palke 3-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?