0

@messi 94 taka sytuacja się raczej nie powtórzy że 3 bd kontuzjowany

6

Przestańcie pisać o neymarze bo się rzygać chce przynajmniej do stycznia dajcie św spokój..

0

0

@wiksxd będzie lipa z ls bo jedyny prawonozny kontuzjogenny dembele

1

@Katalonbar dzięki bo mi zegar wariuje :D

0

@ArterkHD bardziej henry lub villa ps mamy duzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NaFazieHitman ja jeszcze wierze

0

@MisterGuardiola Fifa góruje Ultimate Team dlatego tylko kupuje , Pesa ściągam z dodatkami na licencje.

0

@Lebson26 może jak icardiego ogłoszą to wtedy może już wiedzą

0

@AmigoBlancos Może Rasiak dałby się namówić wznowić kariere .

0

@Striker trzeba liczyć bo ze skrzydłowych został leo i dembele ... i grizman ale to i tak na prawym najwyzej gdzie gra messi..

0

@krooliczek napewno wiatr wiekszy by zrobił jak rafinha na skrzydle ;d

0

Kto wierzy że po ogłoszeniu Icardiego w PSG zostanie ogłoszony transfer Neya u nas zielone ;d

0

@bernardFCB oprócz griezmana to wszyscy którzy mają szybkość i drybling a co do pierwszej czesci twojej wypowiedzi napisałem że bedzie wrzucał na messiego i suareza to była ironia my nie gramy na wrzutki a na ps nie ma po prostu dla nie niego miejsca , druga sprawa to to że w juve siedzi na ławie , jak już to powinniśmy sprowadzić LS prawonożnego bo jedynym prawonożnym zawodnikiem jest dembele.

0

@messi 94 Za siedzenie notoryczne na ławce przez sezon za rok nikt za niego znowu grosza nie da , messi griz dembele suarez + fati i perez to bardzo szeroka kadra na 3 pozycje a do środka ani tyle podjazduj nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bernardFCB po co jak masz lewonożnego messiego griezmana , dembele i pereza , chyba że bd grał na ls i wrzucał na suarezza albo messiego .....

2

@tomasthc z athletic pierwszy był na eleven

8

Chyba logiczne że nie jest tyle pod grą jak w atleticko grał na 10 a u nas na 9. Jeszcze musi mu ktoś dograć ... kto mu dogra rafinha ?

0

@Khajio a no tak zapomniałem

1

@Khajio Po co tam boateng jak i tak mają już dwóch dziadków.

20

Jak wymienią za Cana to już szczyt szczytów głupoty zostanie osiagniety ....

0

@Grzybu myślę że szybciej , miesiac dwa i dalej bd pisac ...

0

O której we wtorek koniec naszego czasu ?

0

@amanter A kto asystowal giroud.

0

Dembele myśli że jeszcze kiedyś odpali.

1

@Tiisso potęga już była z Romą A potem z Liverpoolem

2

W weekend będę pil to nie bd czytał głupot o neymarze, w pon jak wytrzezwieje to może bd fichado.

0

@FCBurza fiipro może grać tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?