1

@Chimera
Na dole @Kessie robi dniówkę i zbiera to co spadnie

0

@GeneralXavi
I gdzie wady?

3

@Fantastyczny Chłopiec
Żeby doszło do dogrywki, to pierw muszą przetrwać 17minut doliczonego czasu

4

@Luciano99 i jego puszki z dzisiaj


4

Ładnie to rozegral sędzia.
Teraz odgwizdał spalonego, a w 2 połowie over 1.5 rzutów karnych.

Mocny jest.

0

@MirusAmisz
Grunt, że najwierniejsi kibice oglądali dalej

38

Spalony Realu, a więc wznawiamy grę ze środka boiska.

1

@Derpowsky
I w czym to przeszkadza żeby uznać bramkę Realowi bo nie rozumiem? :)

7

@RivaldoVitorBorba
To zza stadionu, a dokładniej - z całej Hiszpanii

20

@APTAPT
A co mają skandować?
Vinicius?

Trochę wyrozumiałości

0

@czosnekfcb
idiotyczne pytanie to idiotyczna odpowiedz.
Kto z nas jest zatem idiota to juz kwestia sporna xD

2

@VamoSBarca88
A w kilbu jak co mecz gowno

0

@czosnekfcb
Najwazniejsze to umyj uszy

5

@LukaszFan
zwłaszcza, ze 90minut na Bernabeu trwa 90minut

3

Dawać mi to


4

@Esteban_
Juve to sobie moze zaplanowac dzien wolny na termin nastepnej fazy ligi mistrzow

3

@Kessie
Tak Cię widzę za każdym razem przy tego typu postach xD
https://streamable.com/4ena04

3

@FCB_dimiC
Yyy Jako kto??? Człowiek?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

@Kessie
Ty jako Kibic Arsenal, to wgl nie powinieneś nic pisać xD

13

@Gibbon_FCB
Czemu sfrajerzy?
Grają na wyjeździe z zawsze mocna Atalanta.

2:0 u siebie ugrali, ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej zaliczki bo jak widzisz szybka bramka i już Włosi łapią kontakt

4

@Luciano99
Dobry kupon.
Myślę, że 2 zdarzenia maksymalnie mogą tu nie wejsc, a reszta raczej gładko

2

@BojanKriKicz tylko skąd ja mam mieć twój?
Udostępniales go już?

2

@BojanKriKicz
Grunt, że nie wrzucam zdjęcia dowodu osobistego bo to by było przegięcie

11

I jak w tym kraju ma być dobrze
https://x.com/i/status/2026548302968136012

1

Komentarz usunięty

5

@BojanKriKicz
Weź przykład

0

@Zoker To moze lipne kupiles.
Ja zawsze te co mialem to meeeeega wygodne

2

@AmigoBlancos
Nunez ostatnio 2 gole w lidze mistrzów.
Calma Calma

3

@MesQueUnClub_87
Mordeczko tylko Air Force 1, a na Jesien/zima Timberlandy.

I tak juz od dobrych 3 lat sobie chwale

0

@lucca87
Szwecja, Rosja i Ukraina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?