Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chimera
Na dole @Kessie robi dniówkę i zbiera to co spadnie
0
@GeneralXavi
I gdzie wady?
3
@Fantastyczny Chłopiec
Żeby doszło do dogrywki, to pierw muszą przetrwać 17minut doliczonego czasu
4
@Luciano99 i jego puszki z dzisiaj
4
Ładnie to rozegral sędzia.
Teraz odgwizdał spalonego, a w 2 połowie over 1.5 rzutów karnych.
Mocny jest.
0
@MirusAmisz
Grunt, że najwierniejsi kibice oglądali dalej
38
Spalony Realu, a więc wznawiamy grę ze środka boiska.
1
@Derpowsky
I w czym to przeszkadza żeby uznać bramkę Realowi bo nie rozumiem? :)
7
@RivaldoVitorBorba
To zza stadionu, a dokładniej - z całej Hiszpanii
20
@APTAPT
A co mają skandować?
Vinicius?
Trochę wyrozumiałości
0
@czosnekfcb
idiotyczne pytanie to idiotyczna odpowiedz.
Kto z nas jest zatem idiota to juz kwestia sporna xD
2
@VamoSBarca88
A w kilbu jak co mecz gowno
0
@czosnekfcb
Najwazniejsze to umyj uszy
5
@LukaszFan
zwłaszcza, ze 90minut na Bernabeu trwa 90minut
3
Dawać mi to
4
@Esteban_
Juve to sobie moze zaplanowac dzien wolny na termin nastepnej fazy ligi mistrzow
3
@Kessie
Tak Cię widzę za każdym razem przy tego typu postach xD
https://streamable.com/4ena04
3
@FCB_dimiC
Yyy Jako kto??? Człowiek?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@Kessie
Ty jako Kibic Arsenal, to wgl nie powinieneś nic pisać xD
13
@Gibbon_FCB
Czemu sfrajerzy?
Grają na wyjeździe z zawsze mocna Atalanta.
2:0 u siebie ugrali, ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej zaliczki bo jak widzisz szybka bramka i już Włosi łapią kontakt
4
@Luciano99
Dobry kupon.
Myślę, że 2 zdarzenia maksymalnie mogą tu nie wejsc, a reszta raczej gładko
2
@BojanKriKicz tylko skąd ja mam mieć twój?
Udostępniales go już?
2
@BojanKriKicz
Grunt, że nie wrzucam zdjęcia dowodu osobistego bo to by było przegięcie
11
I jak w tym kraju ma być dobrze
https://x.com/i/status/2026548302968136012
1
Komentarz usunięty
5
@BojanKriKicz
Weź przykład
0
@Zoker To moze lipne kupiles.
Ja zawsze te co mialem to meeeeega wygodne
2
@AmigoBlancos
Nunez ostatnio 2 gole w lidze mistrzów.
Calma Calma
3
@MesQueUnClub_87
Mordeczko tylko Air Force 1, a na Jesien/zima Timberlandy.
I tak juz od dobrych 3 lat sobie chwale
0
@lucca87
Szwecja, Rosja i Ukraina