Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A juz ktos ostatnio tutaj wydal wyrok, ze Dro odsuniety od pierwszego skladu PSG i koniec marzen o grze dla pierwszej druzyny xD
10
Niemiecki Neymar @Comentateiro
2
@sebasarna jeszcze 60min sie naciesz klejnotami i naganiaczem
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16524268#comment-16524281
1
No ciezko wygrac mecz jak w gwiazdach jest zapisane, ze Arsenal nie wygra mistrzostwa wiec City dzis musialo zdobyc 3 pkt
0
@Eklerek nie mowilem tylko o wolnych
1
@Eklerek znowu strzal zycia co.
i tak co kilka kolejek
o tym wlasnie mowilem
6
Szoboszlai top1 zawodnik Premier League tego sezonu.
Klasa swiatowa i obskoczy jak trzeba obrone jak i pomoc
3
Ciezki mecz, ale poki co cenny 1 punkt w walce o lige europy zdobyty na trudnym terenie.
0
@Guess
Pierwsze lozko na lewym skrzydle szpitalnym
1
@Fantastyczny Chłopiec
Najwyzej napuscisz go na konduktora
1
@arasz1819 @Giwera
A mi sie przypomnial po tym filmie
Gaizka Mendieta
4
Mistrzostwa Swiata 2002 w pigułce.
Wszystkie bramki turnieju
30
@Eklerek
Tymczasem @draxidox biegajacy po wybiegu dla psów
0
@Czyhrynski
Dostosowali murawe pod zespol przyjezdnych.
1
@mekston
Sam na siebie bata kreci? Xd
10
@sebasarna
Ok trzymamy za slowo.
Screen zrobiony
1
Cos pięknego
2
@Popitek12
Ta, wlaczasz im myslenie.
Predzej uwierze w to, ze @Kessie nie ukradnie napotkanego roweru
0
@gumaz
Po co mnie oznaczasz teraz przez Ciebie Oski ma kupcie w majtach
0
@Popitek12
Podjade
0
@Popitek12 ZApraszam na Orlen.
Teraz to przegiales pałke
9
Nie, Ja tylko po sklepaniu maski @Kessie 'mu i @Luciano99
1
@LeoMessiiBarcaPepa
RKO mu robie gdy ten na mnie skacze.
Tak jak Randy Orton
14
Posesja w Łódź Bałuty i transfer do widzewa.
Tak to widze.
Jak sie zepna, to moze wyrobi sie na walentynkowy mecz wyjazdowy z Wisla Płock
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
Reakcja na hat tricka Benzemy
0
@FCB24
lubisz to spoko, ale mowiac, ze to najlepsze pączki w smaku pozostaje mi tylko Ci współczuć xD
4
@marcin62
Cyrk prowadzą
3
@mekston dokladnie, on juz swoje udowodnil wygral Premier League.
Niech sie Benzema teraz popisuje