Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 co ona twojego firmowego dania 500ml oliwy + makaron nie zna?
2
@PatrychoO
Tak to juz jest z bordowymi trykotami xD
2
@reloaded
Zakonnica
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@BojanKriKicz
Mnie nie oszukasz
0
@AmigoBlancos
Ale jaka ocena na koniec kariery jak ja poruszylem konkretny temat.
No to kiedy ich porownac skoro oni mlode wilki meczą sie z Djokovicem, ktoremu blizej do emerytury niz kiedykolwiek
5
Wytlumaczcie mi jedno bo czasami czytam tutaj czy Sinner i Alcaraz by byli realnym zagrozeniem dla Trojki Goatow Djoko, Nadala i Federera.
Duzo osob uwaza, ze tak.
Tylko jak to traktowac powaznie skoro Sinner bedacy w sile wieku zbiera oklep od Dziadka Djokovica?
Nie sledze jakos mega tenisa, ale to sensu nie ma?
Wyprowadzcie mnie z bledu
1
@BojanKriKicz
No trzymaj sie.
Nie Bedziemy tesknic
0
@RomanGroza
Bo zalecialo ignorancja jakbysmy tylko ogorasów klepali i to tez nie zawsze xD
A jak sie czlowiek przypatrzy, to faktycznie imponujaco wygladaja te wyniki z topka
Pozdro
1
@Azi
Moim zdaniem niepotrzebnie sie spinacie.
Wiecej luzu bo az przykro to czytać.
Wszystko tak na powaznie brać i traktowac wpisy jak ten moj jak jakis atak i juz z piana w mordzie lecieć.
Kabaret
0
@RomanGroza
Wygrana z Interem na wyjezdzie
Wygrana z Marsylia na wyjezdzie
Wygrana z Realem
Wygrana z Atletico
Do tego wygrana w lidze z A.Villa
4/6 pkt z Arsenalem.
Juz tez nie przesadzaj.
Frajerzymy w lidze angielskiej, ale to pokazuje, ze jak przychodzi rywal z gornej półki, to jestesmy mega grozni dla kazdej ekipy na swiecie
0
@RomanGroza
Ty jak my wiecej punktow od was w tej edycji LM zdobylismy.
Pewnie na samych kazachach i innych azerach nabilismy co xD
Po co ta spina?
Akurat w LM idzie nam dobrze.
0
@ViscaelBarca2007
Albo znow je@nie 3 asysty xD
0
@RozowaPantera
Moze i stracimy z 5 goli w dwumeczu, ale wladujemy wam z 15 xD
0
Czyli w 1/4 Liverpool Barcelona i jestescie waleni na dziure.
No i okej
0
@Hosh
Ja odpalilem wiedzmina po raz pierwszy oststnio i jak zobaczyłem kanciasta grafike i system walki z jakimis dzikami czy wilkami na samym poczatku, to wylaczylem to w pizdu.
Niestety
1
Fajnie, ale pogra miesiac i znow wypadnie.
A szkoda
0
@barcafan1789
0 paczek otwartych
0 straconych godzin
Event uznaje za udany
1
@JimMorrisonFCB
Kto Ci go obrzydził?
Mam pewne podejrzenia
1
@JimMorrisonFCB
Niech wyrzucają i kontakt na 5 lat minimum
0
@FcPortoFan1999
Dający nadzieję
0
@FcPortoFan1999
I tak długo utrzymywaliscie ten korzystny wynik.
Graty
3
O tak tak tak
@FanVictoraIbarbo patrz nawet o tym samym ostatnio gadaliśmy.
Pięknie by było
5
@Kessie
Ustawić to ty sie możesz juz tam w pozycji do snu i zaoszczędzić nam czasu
0
@Eklerek
I nabazgram jeszcze 2000.
Musisz to przeżyć.
I juz totalnie psychika siadła jak musisz jakieś personalne obelgi wypisywać :)
Nie zniżę sie, przykro mi.
Nawet nie zgłaszam bo szkoda aby ktoś przegapił twój festiwal rozpaczy
0
@Eklerek
Jak tak myślisz na podstawie trash talku w obie strony, to niezły masz bałagan na strychu i polecam trochę dystansu.
I juz wytrzyj łezki
0
@Eklerek
Czyli teraz juz psychika po prostu klekla i trzeba było dać upust.
No i okej
5
@Kessie
Nie, To Ty jestes opóźniony
0
@Eklerek
Ten co się ku**A spłakał o taki post haha
2
@Kessie @Czajka90
Odegard? Klasa