4

@Popitek12 co ona twojego firmowego dania 500ml oliwy + makaron nie zna?


2

@PatrychoO
Tak to juz jest z bordowymi trykotami xD

2

@reloaded
Zakonnica

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@BojanKriKicz
Mnie nie oszukasz

0

@AmigoBlancos
Ale jaka ocena na koniec kariery jak ja poruszylem konkretny temat.
No to kiedy ich porownac skoro oni mlode wilki meczą sie z Djokovicem, ktoremu blizej do emerytury niz kiedykolwiek

5

Wytlumaczcie mi jedno bo czasami czytam tutaj czy Sinner i Alcaraz by byli realnym zagrozeniem dla Trojki Goatow Djoko, Nadala i Federera.
Duzo osob uwaza, ze tak.

Tylko jak to traktowac powaznie skoro Sinner bedacy w sile wieku zbiera oklep od Dziadka Djokovica?

Nie sledze jakos mega tenisa, ale to sensu nie ma?
Wyprowadzcie mnie z bledu

1

@BojanKriKicz
No trzymaj sie.
Nie Bedziemy tesknic

0

@RomanGroza
Bo zalecialo ignorancja jakbysmy tylko ogorasów klepali i to tez nie zawsze xD

A jak sie czlowiek przypatrzy, to faktycznie imponujaco wygladaja te wyniki z topka


Pozdro

1

@Azi
Moim zdaniem niepotrzebnie sie spinacie.
Wiecej luzu bo az przykro to czytać.


Wszystko tak na powaznie brać i traktowac wpisy jak ten moj jak jakis atak i juz z piana w mordzie lecieć.

Kabaret

0

@RomanGroza
Wygrana z Interem na wyjezdzie
Wygrana z Marsylia na wyjezdzie
Wygrana z Realem
Wygrana z Atletico

Do tego wygrana w lidze z A.Villa
4/6 pkt z Arsenalem.


Juz tez nie przesadzaj.
Frajerzymy w lidze angielskiej, ale to pokazuje, ze jak przychodzi rywal z gornej półki, to jestesmy mega grozni dla kazdej ekipy na swiecie

0

@RomanGroza
Ty jak my wiecej punktow od was w tej edycji LM zdobylismy.

Pewnie na samych kazachach i innych azerach nabilismy co xD


Po co ta spina?
Akurat w LM idzie nam dobrze.

0

@ViscaelBarca2007

Albo znow je@nie 3 asysty xD

0

@RozowaPantera

Moze i stracimy z 5 goli w dwumeczu, ale wladujemy wam z 15 xD

0

Czyli w 1/4 Liverpool Barcelona i jestescie waleni na dziure.

No i okej

0

@Hosh
Ja odpalilem wiedzmina po raz pierwszy oststnio i jak zobaczyłem kanciasta grafike i system walki z jakimis dzikami czy wilkami na samym poczatku, to wylaczylem to w pizdu.

Niestety

1

Fajnie, ale pogra miesiac i znow wypadnie.
A szkoda

0

@barcafan1789
0 paczek otwartych
0 straconych godzin

Event uznaje za udany

1

@JimMorrisonFCB
Kto Ci go obrzydził?
Mam pewne podejrzenia

1

@JimMorrisonFCB
Niech wyrzucają i kontakt na 5 lat minimum

0

@FcPortoFan1999
Dający nadzieję

0

@FcPortoFan1999
I tak długo utrzymywaliscie ten korzystny wynik.

Graty

3

O tak tak tak
@FanVictoraIbarbo patrz nawet o tym samym ostatnio gadaliśmy.

Pięknie by było


5

@Kessie
Ustawić to ty sie możesz juz tam w pozycji do snu i zaoszczędzić nam czasu

0

@Eklerek

I nabazgram jeszcze 2000.
Musisz to przeżyć.

I juz totalnie psychika siadła jak musisz jakieś personalne obelgi wypisywać :)

Nie zniżę sie, przykro mi.
Nawet nie zgłaszam bo szkoda aby ktoś przegapił twój festiwal rozpaczy

0

@Eklerek
Jak tak myślisz na podstawie trash talku w obie strony, to niezły masz bałagan na strychu i polecam trochę dystansu.

I juz wytrzyj łezki

0

@Eklerek
Czyli teraz juz psychika po prostu klekla i trzeba było dać upust.
No i okej

5

@Kessie
Nie, To Ty jestes opóźniony

0

@Eklerek
Ten co się ku**A spłakał o taki post haha

2

@Kessie @Czajka90
Odegard? Klasa


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?