1

@heniusss
A jeszcze bezpośrednie starcie w lidze ich czeka

2

Wy tu gadu gadu, a Arsenal w drodze do kibelka puscil pierwszego kleksa
@Kessie

0

Lol patrze teraz na wynikk Arsenalu i Barcy i co wy taki oklep zebraliscie?

Z przebiegu meczu faktycznie tak was orają?

15

@Kessie juz dzisiaj po 3 takich donutach

https://zapodaj.net/images/dee38b0ba46a7.jpg

0

@clyde no to wszystkiego najlepszego
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@KamQiX
To musisz kiedys spróbować innego xD

1

@Filipem
To teraz zapytaj Żone czy chce spedzic je z toba :D
taki zarcik

1

@Kessie
No zobaczymy bo jednak Faker jak wjedzie na takim Ryze, to moze byc roznie

23

@Filipem
Wiem, @Kessie mi opowiadał

24

@BorzyKrzys
Nic kontrowersyjnego nie powiedzial w sumie.

1

@Karol145
A ktory niby byl latwiejszy?
Zaden z tych 5.

1

Bogaty aż po grób

15

Chlop od fryzury pewnie trzyma kciuki zeby sie wynik utrzymał.
Bo jak zetnie włosy to sie skonczy zarobek

6


@FcPortoFan1999

Do tego wybral toporne Atletico

2

@Kessie prawda, gdybym Cie nie znokautowal w pierwszej sekundzie, to kto wie jakby sie to dalej potoczylo

6

Nie bije @Kessie 'go dopóki West Ham nie przegra jednego meczu z rzędu

8

@Kgorecki2500 ryż z frytkami

0

Ale jaja hahaha xD

0

Ostatnie kilka skokow - skoczek myśli, ze robi atak po medal, a nastepny szybko mu to wybija z glowy xD

0

@zgiru
Ja mam z obecnego sezonu ze zlotym logiem premier league na rekawku za wygranie ligi. Mega
Ta na przyszly mi jakos nie siada

1

@WiecekFCB
Chodzi o to, ze jak widac dostaje szanse czego u was nie doświadczył.

Wiec zrozumialy ruch.
Nie dosc, ze hajs wiekszy, to i wieksza szansa na rozwoj na ti wychodzi

9

A juz ktos ostatnio tutaj wydal wyrok, ze Dro odsuniety od pierwszego skladu PSG i koniec marzen o grze dla pierwszej druzyny xD


10

Niemiecki Neymar @Comentateiro

2

@sebasarna jeszcze 60min sie naciesz klejnotami i naganiaczem

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16524268#comment-16524281

1

No ciezko wygrac mecz jak w gwiazdach jest zapisane, ze Arsenal nie wygra mistrzostwa wiec City dzis musialo zdobyc 3 pkt

0

@Eklerek nie mowilem tylko o wolnych

1

@Eklerek znowu strzal zycia co.
i tak co kilka kolejek

o tym wlasnie mowilem

6

Szoboszlai top1 zawodnik Premier League tego sezonu.
Klasa swiatowa i obskoczy jak trzeba obrone jak i pomoc

3

Ciezki mecz, ale poki co cenny 1 punkt w walce o lige europy zdobyty na trudnym terenie.

0

@Guess
Pierwsze lozko na lewym skrzydle szpitalnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?