0

@Eklerek
Ten co się ku**A spłakał o taki post haha

2

@Kessie @Czajka90
Odegard? Klasa


11

Hahaha ło Panie
@Eklerek @Kessie @blakkudium @Popitek12


0

@Ronin47
Nie, zobacz ile taki Real ma potencjalnie meczów xD

Huehue

5

Poznań miasto doznań.
@Luciano99 taka remoma w rodzinnym mieście, że ludzie wola na łyżwach po ulicy jeździć



@clyde @Luciano99 @Comentateiro

2

@blakkudium
Nie, jako kibelek

4

Media: FC Barcelona otworzy biznes w Dubaju, zapewniając sobie wielomilionowe przychody

Ciekawa współpraca z ZEA.
Będą wynajmować @Kessie 'go dla szejków

0

@escarabajo
Nie wiem czy widziałem dobra drabinkę, ale chyba jest szansa na półfinał Liverpool - Barcelona

7

@michaleu
Viniego ryj to mnie bardziej śmieszy

7

@michaleu
Mnie morda Asencio jakoś bardziej irytuje niż nawet takiego Viniciusa.
Zwłaszcza ta taka fotka co się patrzy spod byka

0

@escarabajo
Slota chyba tylko ta LM broni + bezpośrednie mecze z tymi teoretycznie najsilniejszymi rywalami.

To pozwala zachować jakaś nadzieję w tych rozgrywkach.

Aż się przypomina Liverpool Beniteza.
W lidze jako tako, a przychodziła LM i działy się cuda

0

@Geble
Nie chodziła, ale w przedszkolu od roku to tragedia istna

0

@gumaz
Zależy czy by uciekał czy nie bo nie mam siły go gonić jak będzie spier**lał

0

@Chimera
O witam szefa xD

0

@July_6_BcN
Najgorsze pod tym względem jest przedszkole

5

Ale mnie grypa rozłożyła.
Oczywiście klasyka - córka z przedszkola ją przyniosła.

Ciężary.
Jeszcze dwa takie piękne spotkania mnie ominęły wczoraj Realu i Liverpoolu

6

@Popitek12
Tak, wczoraj go w księgarni spotkałem na deptaku Chorzowskim.

Pozdrawial Cie

2

@escarabajo
I poza Liverpoolem z którym ugrali aż 1 punkt na 6 możliwych strzelając 0 bramek.

( tak, jakoś trzeba się pocieszać xD )

6

@Kessie jak tam posmieszkowałeś sobie xD
Chwila na przystosowanie do druzyny i ligi i już waszego Odegarda zjada xD



23

"Zepsuliście nam środę"


3

@Jakchcesz
A piwo kto kupuje?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trzech samców alfa.
Jeden z nich klepie twoja kobiete w Tylek - co robisz?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Romario87
Vini mu zakłada w sypialni good pressing

49

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina


2

@Martwy
Pod Bernabeu postawia zloty pomnik wapna z jedenastki

6

@gumaz
Tak, gwóźdź do trumny

4

Teraz zobaczyłem, że te mośki spadły na 9 miejsce xD

2

@Kessie tragedia kur...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?