Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek
Ten co się ku**A spłakał o taki post haha
2
@Kessie @Czajka90
Odegard? Klasa
11
Hahaha ło Panie
@Eklerek @Kessie @blakkudium @Popitek12
0
@Ronin47
Nie, zobacz ile taki Real ma potencjalnie meczów xD
Huehue
5
Poznań miasto doznań.
@Luciano99 taka remoma w rodzinnym mieście, że ludzie wola na łyżwach po ulicy jeździć
@clyde @Luciano99 @Comentateiro
2
@blakkudium
Nie, jako kibelek
4
Media: FC Barcelona otworzy biznes w Dubaju, zapewniając sobie wielomilionowe przychody
Ciekawa współpraca z ZEA.
Będą wynajmować @Kessie 'go dla szejków
0
@escarabajo
Nie wiem czy widziałem dobra drabinkę, ale chyba jest szansa na półfinał Liverpool - Barcelona
7
@michaleu
Viniego ryj to mnie bardziej śmieszy
7
@michaleu
Mnie morda Asencio jakoś bardziej irytuje niż nawet takiego Viniciusa.
Zwłaszcza ta taka fotka co się patrzy spod byka
0
@escarabajo
Slota chyba tylko ta LM broni + bezpośrednie mecze z tymi teoretycznie najsilniejszymi rywalami.
To pozwala zachować jakaś nadzieję w tych rozgrywkach.
Aż się przypomina Liverpool Beniteza.
W lidze jako tako, a przychodziła LM i działy się cuda
0
@Geble
Nie chodziła, ale w przedszkolu od roku to tragedia istna
0
@gumaz
Zależy czy by uciekał czy nie bo nie mam siły go gonić jak będzie spier**lał
0
@Chimera
O witam szefa xD
0
@July_6_BcN
Najgorsze pod tym względem jest przedszkole
5
Ale mnie grypa rozłożyła.
Oczywiście klasyka - córka z przedszkola ją przyniosła.
Ciężary.
Jeszcze dwa takie piękne spotkania mnie ominęły wczoraj Realu i Liverpoolu
6
@Popitek12
Tak, wczoraj go w księgarni spotkałem na deptaku Chorzowskim.
Pozdrawial Cie
2
@escarabajo
I poza Liverpoolem z którym ugrali aż 1 punkt na 6 możliwych strzelając 0 bramek.
( tak, jakoś trzeba się pocieszać xD )
6
@Kessie jak tam posmieszkowałeś sobie xD
Chwila na przystosowanie do druzyny i ligi i już waszego Odegarda zjada xD
23
"Zepsuliście nam środę"
3
@Jakchcesz
A piwo kto kupuje?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trzech samców alfa.
Jeden z nich klepie twoja kobiete w Tylek - co robisz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Romario87
Vini mu zakłada w sypialni good pressing
49
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina
2
@Martwy
Pod Bernabeu postawia zloty pomnik wapna z jedenastki
6
@gumaz
Tak, gwóźdź do trumny
4
Teraz zobaczyłem, że te mośki spadły na 9 miejsce xD
2
@Kessie tragedia kur...