Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wirtz kolejny gol i kolejna asysta
@Gibbon_FCB @Kessie
Rozkreca sie.
Tak ma byc
5
Dodi Lukebakio by tutaj mial 0 bramek
0
@BojanKriKicz
Hihi :3
2
@BojanKriKicz
No Chyba nie w Bundeslidze
1
Nune by tu juz mial hat tricka
0
@JanuszKorwinMikke
No to to wiadomo, ale obecnie wchodzą w najwazniejszy okres sezonu i juz sa tam posrani totalnie na to wychodzi
6
@JanuszKorwinMikke
Sami podgrzewaja atmosfere od srodka.
Co moze z tego wyjsc? Na pewno nic dobrego
15
Także ten xD
5
@July_6_BcN
Ciekawe ktora co Jacek?
2
@gumaz
Akurat 2na1 nigdy sie nie bije i niepełnosprawnych rowniez nie zaczepiam
3
@gumaz
To bys mial wtedy nie tylko nick na klacie
0
Komentarz usunięty
4
@mekston to tez juz dzisiaj bylo sluchane
8
Ale hicior mi się odpalil w samochodzie.
Polowa mlodziezy tutaj pewnie nawet nie zna tej piosenki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Prorokk
To byl krotki przekaz do hejterów jego sylwetki
xD
@Luciano99 @Kessie patrzcie jaki bykol
9
@adi7adi8 brawo, tak trzymaj i rob swoje Adi
2
@Kessie
Ja zaraz wsiadam do mojej Czerwonej Toyoty, odpalam to i jade na orlen.
Chyba nie bedzie co z Ciebie dzisiaj zbierac
@blakkudium
1
@Azi
6 to ta co Letty sie okazalo, ze jednak zyje
3
@Azi
Na 6tce sie Jeszce dobrze bawilem.
Pozniej juz odpuscilem
7
@Toretto ride or die, remember?
https://zapodaj.net/images/f3951dad257c2.jpg
2
@marcin62 @PatrychoO najbardziej bawi jak jego widownia go broni ze hurdur on ma tarczyce, jest chory.
Ta, a co chwile ta jego baba zapier**la mu po mcdonalda i podstawia pod ryj gdy ten siedzi przed PC i tak od lat.
Ale wiadomo - tarczyca xD
1
@PatrychoO
Jaka plama?
https://zapodaj.net/images/cd6344498ea94.jpg
1
@marcin62
Tylko on sam wyglada obecnie jak lesbijka przed 40tką wiec takie prowokacje to wiesz xD
2
@FcPortoFan1999 do Ciebie natomiast z wygladu
7
@Jakchcesz
60kg to ma chyba ta jego plama na mordzie xD
5
Zawsze bawi, ze on najwiecej mial do powiedzenia na temat wyglądu kobiet xD
2
@Kessie
Myslalem, ze on tam ma malpe w kapturze i ze to Ty niby jestes
2
@Jakchcesz
Przesrane
1
@takisobiektos
Chlopak sobie zarobi + zycie w Rzymie.
Juz wygrał