3

Wirtz kolejny gol i kolejna asysta
@Gibbon_FCB @Kessie

Rozkreca sie.
Tak ma byc

5

Dodi Lukebakio by tutaj mial 0 bramek

0

@BojanKriKicz
Hihi :3

2

@BojanKriKicz
No Chyba nie w Bundeslidze

1

Nune by tu juz mial hat tricka

0

@JanuszKorwinMikke
No to to wiadomo, ale obecnie wchodzą w najwazniejszy okres sezonu i juz sa tam posrani totalnie na to wychodzi

6

@JanuszKorwinMikke
Sami podgrzewaja atmosfere od srodka.
Co moze z tego wyjsc? Na pewno nic dobrego

15

Także ten xD


5

@July_6_BcN
Ciekawe ktora co Jacek?

2

@gumaz
Akurat 2na1 nigdy sie nie bije i niepełnosprawnych rowniez nie zaczepiam

3

@gumaz
To bys mial wtedy nie tylko nick na klacie

0

Komentarz usunięty

4

@mekston to tez juz dzisiaj bylo sluchane

8

Ale hicior mi się odpalil w samochodzie.
Polowa mlodziezy tutaj pewnie nawet nie zna tej piosenki


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Prorokk
To byl krotki przekaz do hejterów jego sylwetki


xD
@Luciano99 @Kessie patrzcie jaki bykol


9

@adi7adi8 brawo, tak trzymaj i rob swoje Adi


2

@Kessie
Ja zaraz wsiadam do mojej Czerwonej Toyoty, odpalam to i jade na orlen.

Chyba nie bedzie co z Ciebie dzisiaj zbierac



@blakkudium

1

@Azi
6 to ta co Letty sie okazalo, ze jednak zyje

3

@Azi
Na 6tce sie Jeszce dobrze bawilem.
Pozniej juz odpuscilem

7

2

@marcin62 @PatrychoO najbardziej bawi jak jego widownia go broni ze hurdur on ma tarczyce, jest chory.

Ta, a co chwile ta jego baba zapier**la mu po mcdonalda i podstawia pod ryj gdy ten siedzi przed PC i tak od lat.

Ale wiadomo - tarczyca xD

1

1

@marcin62
Tylko on sam wyglada obecnie jak lesbijka przed 40tką wiec takie prowokacje to wiesz xD

2

@FcPortoFan1999 do Ciebie natomiast z wygladu

7

@Jakchcesz
60kg to ma chyba ta jego plama na mordzie xD

5

Zawsze bawi, ze on najwiecej mial do powiedzenia na temat wyglądu kobiet xD


2

@Kessie
Myslalem, ze on tam ma malpe w kapturze i ze to Ty niby jestes

2

@Jakchcesz
Przesrane

1

@takisobiektos
Chlopak sobie zarobi + zycie w Rzymie.

Juz wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?