Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN
A co to za lekcję mają w Choroszczy?
Jakiś nowy program państwowy od 2026 roku?
6
@Sinirsey
zapraszam na orlen
0
@mekston
Nom xD
1
@escarabajo
On tam zakładał przechodząc definitywnie grę i podnosząc najważniejsze trofeum.
A tu? xD
2
To nie AI?
Co oni tam odkur**iają? XD
5
Ale poszeeeedł
5
@mordini123
Tam juz nie ma jaj tylko kogel mogel
0
@BojanKriKicz
Dodi Lukebakio 30min na boisku w ostatnich 21 spotkaniach Benfiki
1
@APTAPT
Chłopie Ty na klasowcu w podstawówce 2 bramek nie mogłeś zdobyć, a coś burkasz
1
@lucas/catalan
Najlepiej to niech zrobia wyscigi biegaczy na tych torach.
3
Courtois over 4.5 setek wybronionych - kurs 1.15
i tak co tydzien
1
@Luciano99
Ty to sie chociaz po pierwszym ciosie przewracasz, a nie to co ta niedojda
3
@Arden
@Kessie mi mówił, że lepiej ich unikać
1
@Lionel_Messi10
No nie wiem po prostu mi nie siedzą.
2
@TR3YWAY
Tak, za Olisadebe.
Salah natomiast już tak bardzo nie dziwi? :D
1
@Lionel_Messi10
Mi się nie podobają
5
Stroje Reprezentacji Polski na nadchodzące mistrzostwa świata w USA
0
@Sulimo
Zobaczymy czy Motor ma wystarczająco dużo paliwa.
0
@Kgorecki2500
Amica Wronki
Klub okradający zwierzaki z wrocławskiego Zoo
FC Barcelona
Niezła paka
14
@agaFCB
Jak na patologie przystało.
Zgadza się
11
@ViscaelBarca2007
Co Ci ta biedna dziewczyna takiego zrobila?
0
@gumaz
Najgorzej jak dostaniesz w jajca.
Czasem najgorszy ból jest przy jakim delikatnym otarciu/ uderzeniu xD
1
@Ojciec5tkidzieci człowiek dorósł chyba inaczej tego nie wytlumaczysz
29
Oj tak.
Beztroskie życie dzieciaka.
Człowiek sobie dopiero zdaje sprawe jak dziadzieje xD
3
Pau Cubarsí: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonujemy w defensywie
Teraz pytanie do was - kibiców Barcelony.
Czy jesteście zadowoleni z ich pracy w defensywie?
2
@Kessie zauważony na wczorajszej imprezie
0
@Gibbon_FCB
Bo stajecie się kibicami Manchesteru City*
Jak tak można :(
0
@BorzyKrzys
W sumie wciaz bardziej treściwe niż twoje recenzje filmowe.
Trzymaj się tam wariacie
1
@FcPortoFan1999
Zobaczysz Oski
1
@BorzyKrzys Lepiej tym niz tutaj tasowac sie do lafirynd z internetu jak to masz w zwyczaju