Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlphaNumeric
Bardziej pasuje Parch
2
@blakkudium
Jakby miał ten sparing z @Kessiem , to by go dzisiaj nic nie bolało
1
@Karol145
1.City
2.Arsenal
3. Liverpool
4. United
Aston Villa chyba jednak nie dojedzie
1
@Kessie czemu w ryk?
Dla Liverpoolu dobry wynik
0
@Filipem
Nie jest, blokowanie bramkarza cala drużyna to jest to co Arteta szlifował 7lat? Co jest ich znakiem firmowym po takim czasie? Żenada xD
0
@Filipem
No bije do ich żałosnych rzutów rożnych gdzie teraz będą od własnej taktyki dostawali regularnie bramki co już się rozpoczęło zresztą
3
@Eklerek
Ta, wy zawsze w grze, a z efektami wiadomo jak :D
1
@Eklerek
Może i jesteśmy frajerami, ale kim w takim razie jest Arsenal na naszym tle xD
Wydali za kadencji Artety również krocie I co z tego mają xD
Skończył się patent na rozne i skończyło się punktowanie
2
Arsenal to już wyzszy poziom frajerstwa.
wymyślili własną taktykę na różne od której teraz będą regularnie tracić bramki xD
4
@Kessie
Dziś może i tak, ale pewnie City się obsracie w 33 kolejce i tyle z liderowania xD
1
Powiem wam, że w tym sezonie ekstraklasy jakoś tak polubiłem ta Legię Warszawa.
Fajnie się ich ogląda
3
@KRISU77
Legia do wora
16
Hahahaha nie wierzę, że ona to napisała.
Niesamowite xD
4
Helga z Niemiec co wyjeła
1
@Eklerek
Nie wiem kto, ale jeśli faktycznie on nie ugrać tej ligi w tym sezonie, to mogą tam nie wytrzymać już w zarządzie
1
@Eklerek
Zobaczymy czy wgl Arteta będzie w przyszłym sezonie w Arsenalu bo to może być różnie
2
@Fabik87
Więcej "ku*wa" bo ziomek inaczej nie wyrazi siebie
3
@Joe_Barbaro
@Frimpong @Nunezowaty @wpwelement
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kessie
Codziennie mnie o to prosisz.
Daj już spokój xR
1
@pt9
Mega.
Miłego pobytu
2
@Sulimo
XDDD
Nie mogę z was co wy tu wypisujecie
0
@gumaz
kessie jak jego Arsenal.
Lubi się zesrać
0
Ku**a wyobraziłem sobie, że Lewandowska jest z Ronaldo i wrzuca w neta to samo co będąc z Robertem.
Ale by była jazda xD
10
News dnia
4
@gumaz
Tylko dzieci nie naróbcie
0
@krefi10
Neymar solo carry w tym meczu 1vs9
1
@LAMC_10
Co wiadomo jak w ostatnich 3 dwumeczach LM tych drużyn, to City przechodziło dalej 2 krotnie
1
Fiorentina zjazd do zajezdni czestochowskiej i koniec przygody z pucharami
5
@ali3gator
I tego im życzę.
W pełni zasłużenie