Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Proste
1
@Rastafarnianin
Czytaj to bydlaku @Bocheno1
2
Spotkanie na szczycie
2
@Lanosss @Kessie @Eklerek
Chcą nam zrobić wstyd na całą Polskę.
Pięknie kurla
16
@clyde
Z/w
1
@Fog_W_1899
Akurat Arsenal to ostatnio regularnie traci bramki po rzutach różnych.
Stracił 5 bramek po różnych w ostatnich 6 meczach ligowych + wczoraj w Lm również
0
@gumaz
Ale co stawia?
7
@Zoker
Pozytywny chłopak.
Dajmy mu szanse
0
@FCB_dimiC
Nie doceniasz wielkiego Arne Slota xD
Ale tak śmiech śmiechem ta Galata u siebie, to każdej ekipie na świecie sprawiłaby problemy
3
@FCB_dimiC
Ja nie narzekam bo my przegraliśmy z Turecką potęgą
3
@Fog_W_1899
Dla Ciebie już były kolega*
2
@ranger3120
Według mnie jest.
Sędzia zabił dwumecz tym karnym.
Jeszcze jakby Bayer te zwycięstwo wiózł na rewanż... Ale to i tak w sumie 1:0 to żadna przewaga jak na pełnej piź... Zaczynasz drugi mecz
8
@Popitek12
Amputacja nogi przebiegla pomyślnie
5
@bartekvisca
A my wygraliśmy w tym sezonie i z Realem i z Interem i z Arsenalem żeby dostawać na ci*e od Wolves albo chociażby ostatnio od Galatasaray ( o innych porażkach nie wspominając )
Takie rozumowanie nie ma sensu.
Każdy mecz jest inny - dyspozycja dnia, układ gwiazd ( xD ) itd
2
@Sulimo
Ty mi kiedyś zarzucałeś że napisałem nowy post zamiast komuś odpowiedzieć w dyskusji?
0
@JanuszKorwinMikke
Flick wygrał sekstet.
Nie jest nikim przy żadnym trenerze w historii tej dyscypliny
Pozdrawiam
4
20min zachwytów nad Doku.
Wynik 1 połowy:
3:0 dla Realu.
Widzimy się za 15min nie zmieniajcie sie
0
Ja już wiedziałem, że to będzie bramka jak się ten obrońca wyłożył przy Vinim jak tirówka na trasie xDD
8
@Nazio_87
Palca w dupe sobie mogą wsadzić co najwyżej z taką grą xD
36
A jeszcze mi się przypomniało, że tutaj są zwolennicy ściągania na najbliższe lata Bernardo Silvy do Barcelony xD
A chłop będzie już tylko gorszy
7
Cherki szykuj się, wchodzisz w 91minucie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KamQiX
Dlatego Ty robisz kalendarze
A my z @Luciano99 wygrywamy fortune na obstawianiu meczów
0
Reil.
Oreili
7
Courtois wyrównał w 22minuty dorobek asyst waszego wielbionego Doku z jego ostatnich 10 meczów ligowych xD
0
O'Reily spokojnie truchcikiem co się będzie wysilał xD
3
Ernesto Valverde to jest jego wieczor
5
Doku może sobie biegać przez 40minut jak robocik i nic nie strzela, a Vini dostanie raz piłkę pod nogi i zrobi ich jak dzieci znając życie.
1
@Kozinho.
Przekonałes mnie
0
Brahim Diaz porywa tłum.
Szkoda, że w finale z Senegalem tak nie robił