Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sedziowie przedwczesny wytrysk i 25min przed startem meczu Realu podyktowali karniaczka z kapelusza.
Bywa i tak
4
@Kessie @Eklerek
Gratuluję równie pięknej co zasłużonej bramki
0
@Ryoumen
Graty.
10
@Ryoumen
Wy pierw Newcastle przejdźcie xD
( O Atletico to już nawet nie wspominając )
20
Idealny prezent urodzinowy dla @Kessie 'go nie istnie...
https://zapodaj.net/images/eb51bac61d95b.jpg
0
@Lionel_Messi10
Oceny już rozdane, widzę bez bramek przy zdjęciach wiec 0-0 można stawiać
1
@AmigoBlancos
Top1.
Arbeloa
2
@Kubajnos345
No bez kitu to jest właśnie najlepsze.
Szydzą z drużyny, która wygrała te rozgrywki 3 razy tj o 3 razy więcej niż ich klub
1
Arsenal win
Bodo Sporting obie strzela
PSG Chelsea obie strzela
Real City over 8.5 różnego
1
@Eklerek
Bo Slot jest strasznie uparty.
Patrz sytuacja z początku Sezonu gdy Chiesa co wchodził to walił bramkę i ratował mecz lub robił różnice, to później i tak uja z tego miał jakby Trener zupełnie tego nie widział.
1
@Eklerek
Slot zje.ał sezon ok, ale niech już pali gumę zanim nam zniszczy Rio Ngumohe
2
@Kgorecki2500
Tre ziemniaka o czoło @Kessie 'go
0
@Eklerek
Declan Rice?
1
Haha nie no karty prawie jak Panini lub Topps xD kto to kupi
Daniel Magical road to glory z kawałkiem rękawicy na eBayu wystawiony.
Widzę to
13
Historia @Kessie 'go
https://zapodaj.net/images/0ef769a2b1ab9.jpg
14
Dzień dobry
9
Trafi? xD
0
@domin1515
Może gracie na tyle ile rywal pozwala więc nie są tacy słabi?
Ale co ja tam wiem
0
Wygrana Barcy zamyka kupon.
Jak wam idzie?
Można na was liczyć?
1
@RozowaPantera
Wiadomo.
Pozdro
0
Galata u siebie mocna i kurs 4.30 na nich to też jakiś żart.
Natomiast spokojnie do zrobienia są w drugi meczu więc jestem spokojny o awans
1
Komentarz usunięty
3
No i fajnie.
Taktyka na rozluźnienie rywala i zaraz się zacznie
Nieźle to Slot wymyślił
2
@LAMC_10
Dobranoc
Pozdrawiam
1
@Zoker umknelo mi z tym Polski xDD
1
@Safrani
Może nie film, ale z seriali wyróżniłbym Dark.
Mega klimat robi w nim ścieżka dźwiękowa
2
@Zoker
Powiedz to @Kessie 'mu w twarz
0
@Zoker
Sluchaj no Nunez nie jest rzeczą
0
Ania jest moja pierwsza psycholog.
Drugim jest Alvaro
0
@Krzysztof1987
Akurat Olise nie pomija efektownie.
Natomiast może robi tyle ile wystarczy i to też się ceni