6

Sedziowie przedwczesny wytrysk i 25min przed startem meczu Realu podyktowali karniaczka z kapelusza.
Bywa i tak

4

@Kessie @Eklerek
Gratuluję równie pięknej co zasłużonej bramki

0

@Ryoumen
Graty.

10

@Ryoumen
Wy pierw Newcastle przejdźcie xD
( O Atletico to już nawet nie wspominając )

20

Idealny prezent urodzinowy dla @Kessie 'go nie istnie...


https://zapodaj.net/images/eb51bac61d95b.jpg

0

@Lionel_Messi10
Oceny już rozdane, widzę bez bramek przy zdjęciach wiec 0-0 można stawiać

1

@AmigoBlancos

Top1.
Arbeloa

2

@Kubajnos345
No bez kitu to jest właśnie najlepsze.
Szydzą z drużyny, która wygrała te rozgrywki 3 razy tj o 3 razy więcej niż ich klub

1

Arsenal win
Bodo Sporting obie strzela
PSG Chelsea obie strzela
Real City over 8.5 różnego

1

@Eklerek
Bo Slot jest strasznie uparty.
Patrz sytuacja z początku Sezonu gdy Chiesa co wchodził to walił bramkę i ratował mecz lub robił różnice, to później i tak uja z tego miał jakby Trener zupełnie tego nie widział.

1

@Eklerek
Slot zje.ał sezon ok, ale niech już pali gumę zanim nam zniszczy Rio Ngumohe

2

@Kgorecki2500
Tre ziemniaka o czoło @Kessie 'go

0

@Eklerek
Declan Rice?

1

Haha nie no karty prawie jak Panini lub Topps xD kto to kupi

Daniel Magical road to glory z kawałkiem rękawicy na eBayu wystawiony.
Widzę to

13

14

Dzień dobry


9

Trafi? xD


0

@domin1515
Może gracie na tyle ile rywal pozwala więc nie są tacy słabi?

Ale co ja tam wiem

0

Wygrana Barcy zamyka kupon.

Jak wam idzie?
Można na was liczyć?

1

@RozowaPantera
Wiadomo.
Pozdro

0

Galata u siebie mocna i kurs 4.30 na nich to też jakiś żart.

Natomiast spokojnie do zrobienia są w drugi meczu więc jestem spokojny o awans

1

Komentarz usunięty

3

No i fajnie.
Taktyka na rozluźnienie rywala i zaraz się zacznie

Nieźle to Slot wymyślił

2

@LAMC_10
Dobranoc
Pozdrawiam

1

@Zoker umknelo mi z tym Polski xDD

1

@Safrani
Może nie film, ale z seriali wyróżniłbym Dark.

Mega klimat robi w nim ścieżka dźwiękowa

2

@Zoker

Powiedz to @Kessie 'mu w twarz

0

@Zoker
Sluchaj no Nunez nie jest rzeczą

0

Ania jest moja pierwsza psycholog.
Drugim jest Alvaro

0

@Krzysztof1987
Akurat Olise nie pomija efektownie.
Natomiast może robi tyle ile wystarczy i to też się ceni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?