2

Komentarz usunięty

1

@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy

0

@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić

2

@GeneralXavi
Akurat jak on nie przychodzi, to wszyscy są zadowoleni

3

@Kessie
Powiedział przykładny obywatel

1

@ViscaelBarca2007
Akurat klęczy wybitnie na nogach, to trzeba mu oddać

4

@Eklerek
Jaja opróznione, to się porusza jak 10kilo lżejszy

18

Uni hokej, ale była napierd*Lanka kijami.

Grają w to jeszcze w szkołach? :D


1

@NeroTFP1 @Chimera
Ale idzie ale idzie


1

@NeroTFP1
Oj tak.
Tomi

5

Sobota
9:30
Polsat
I napierdzielanka z kuzynem przy odcinku


6

@LeszekFCB bende żigoł

1

@Bernard777
Biedne dzieci

0

@malypuzon
Ale bym sobie zatanczyl z czarnoskórym pod orlenem

3

@bartekvisca
5 powtórzeń @jowita .

Graty

1

@Vegeta88 @Kessie nie, jesteście dzieciarnia.
Idźcie grać w robloxa

6

Grało się


0

@NeroTFP1
No bo już są pogodzeni przed zawodami że walczą o 2 miejsce

3

Drogi użytkowniku wykonaj test


1

@Kgorecki2500
Czyli dzisiaj robisz obchód?

5

@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi

1

@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny

1

@Czajka90 na tej na której nocujesz od tygodnia?
Tak

15

Ja czuję się safe dopóki @wpwelement stoi na straży

4

Nawet jak Amica odpadnie to przecież mogą podkupić licencję innego klubu w kolejnej fazie rozgrywek

3

@Kessie
Skończ już z tym niemieckim folksdojczu
https://streamable.com/0st9l4

12

Proste


1

@Rastafarnianin
Czytaj to bydlaku @Bocheno1

2

Spotkanie na szczycie


2

@Lanosss @Kessie @Eklerek
Chcą nam zrobić wstyd na całą Polskę.
Pięknie kurla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?