Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy
0
@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić
2
@GeneralXavi
Akurat jak on nie przychodzi, to wszyscy są zadowoleni
3
@Kessie
Powiedział przykładny obywatel
1
@ViscaelBarca2007
Akurat klęczy wybitnie na nogach, to trzeba mu oddać
4
@Eklerek
Jaja opróznione, to się porusza jak 10kilo lżejszy
18
Uni hokej, ale była napierd*Lanka kijami.
Grają w to jeszcze w szkołach? :D
1
@NeroTFP1 @Chimera
Ale idzie ale idzie
1
@NeroTFP1
Oj tak.
Tomi
5
Sobota
9:30
Polsat
I napierdzielanka z kuzynem przy odcinku
6
@LeszekFCB bende żigoł
1
@Bernard777
Biedne dzieci
0
@malypuzon
Ale bym sobie zatanczyl z czarnoskórym pod orlenem
3
@bartekvisca
5 powtórzeń @jowita .
Graty
1
@Vegeta88 @Kessie nie, jesteście dzieciarnia.
Idźcie grać w robloxa
6
Grało się
0
@NeroTFP1
No bo już są pogodzeni przed zawodami że walczą o 2 miejsce
3
Drogi użytkowniku wykonaj test
1
@Kgorecki2500
Czyli dzisiaj robisz obchód?
5
@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi
1
@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny
1
@Czajka90 na tej na której nocujesz od tygodnia?
Tak
15
Ja czuję się safe dopóki @wpwelement stoi na straży
4
Nawet jak Amica odpadnie to przecież mogą podkupić licencję innego klubu w kolejnej fazie rozgrywek
3
@Kessie
Skończ już z tym niemieckim folksdojczu
https://streamable.com/0st9l4
12
Proste
1
@Rastafarnianin
Czytaj to bydlaku @Bocheno1
2
Spotkanie na szczycie
2
@Lanosss @Kessie @Eklerek
Chcą nam zrobić wstyd na całą Polskę.
Pięknie kurla