Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Beztroskie dzieciństwo @Kessie 'go
https://zapodaj.net/images/1d81038dc3296.jpg
3
@macio_944
Chłopaki się podjarali i taki efekt tego
12
@PIWOSZ89
Zobaczymy czy z bandażem na rękach zagrają.
2
@ranger3120
Czemu pieprzony Arsenal.
Dwie strzelili.
Podziękuj Bayerowi xD
23
@czosnekfcb
Prędzej dostanie Sraki
3
@Batys
MAroko
MAdryt
Pozdrawiam
2
@Lanosss
Czy idealnie to się dopiero okaże xD
5
Jak pomyślę sobie, że dzisiaj Kodi Gakpo w podstawie
@Kessie @blakkudium @Lanosss
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87
Legia
5
@Luciano99
No, ale Bayer i tak im się dzisiaj jakoś nie przeciwstawił
2
Haaland i Silva latem do Barcelony razem z Pepem
15
@Krystiansigma2734
Eska dostał od dziewczyny kolegi, że wolna chata
6
Pep wzmacnia tyły.
Dobry ruch - trzeba bronić 1-4 w dwumeczu
12
@Encore
Guler za Messiego i mogę się zgodzić.
4
@Lanosss @Kessie
Dlatego beka że wygrają ta ligę dopiero jak 19 drużyn się zmobilizowało i postanowiło im ją podarować z litości.
Niech się chłopaki nacieszą
2
@Kessie
No słabi jesteśmy.
Ile nam goli w tym sezonie strzeliliście kolego?
Możesz mi przypomnieć?
6
Modric flex w off white, a ty @Popitek12 pewnie drip z Pepco
4
@Kessie
I to jest właśnie najgorsze w tym wszystkim
3
@ZuczekFCB1899 właśnie był na łowach
22
Mój ziomal @Kessie
https://zapodaj.net/images/e4dc10d83584c.jpg
19
@Popitek12
To niezła masz pare w łapie
2
@Batys
Tu masz hit a nie
1
Ale za to jak przejdziemy to poczekają aż wyeliminuje nas z gry w lidze mistrzów na przyszły sezon.
Liczą, że po roku nagle go olśni i się coś zmieni w grze zespołu :D
6
@AmigoBlancos
Boost to dostał sędzia do wypłaty więc spokojnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Eklerek
A w wolnych chwilach gra dla Juventusu Turyn.
Detale
4
@Zoker
Nie masz już po co wracać do roboty.
Krętaczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kessie
Z twoich pięt startych pumeksem
2
@Comentateiro
Lepiej żeby Real zgarnął dublet, ale od biedy może być i taki układ