0

@gumaz
Dobrze, że Koszulka z obecnego sezonu Liverpoolu w barwach biało czerwonych, to nie trzeba tej kupować.

Pozdro

0

@Cryptolis
A ja słusznie zauważam, że Zalewski nie zagra z Albania i kto niby ma zagrać jak nie Pietruszewski?

0

@Cryptolis
"On ma 17 lat, nie musimy grać Grosickim, bo na tej pozycji mamy Zalewskiego. Pietuszewski to przyszłosć tej kadry, a nie jej teraźniejszość. Przykład Bojana mało Cię nauczył?"

Druga kwestia - Ty chociaż wiesz, że Zalewski nie zagra z Albania za kartki?

0

@Cryptolis
Chłopie my nie mamy w czyn przebierać.
Nie mamy takich zawodników jak Oskar.

Poziomem gry i przebojowością się broni i tyle

8

@Cryptolis

Nie mogę czytać takich wpisów.
Grajmy Grosickim do 50tki, Oskar przebije 25lat, to może będzie gotowy na grę dla naszej kadry ( xD )

Chłopak podbija Portugalię, kręci Otamendim jak dzieciakiem na podwórku, ale nieee to trzeba na spokojnie.

W Polsce młody talent to tak od 22roku życia dopiero i z taką mentalnością to się nigdy u nas nie zmieni

1

@Nieznajomy
No i Yamal rok temu osiągal top2 złotej piłki xD

Pier**lą kocopoly jakbyśmy mieli w kadrze glebie składu na poziomie reprezentacji Francji i problem bogactwa.

5

Bez kitu xD


1

@Deviler
Nie wypadły.

Ps.Dowód też zgubiłeś

0

@Fog_W_1899
Kto jest moim synem?

6

Jedyny browar, którego @Kessie nie pije

https://zapodaj.net/images/8c0cc544a99e5.jpg

0

No i klasyk


6

Dobra @Kessie to jeszcze zapraszam na Orlen miej to już za sobą

1

@krol211
Na comedy central

1

@Ramon_Villaverde
Niby tak, ale Te City to samo wygląda na drużynę która potraci jeszcze punktów, a nie zrobi pościg

1

@turhiay
Slot udowodnił przez ostatni rok że to chyba jeszcze na oparach i schematach Jurgena to ugrał - stąd też ten zjazd już w ubiegłym sezonie gdy ligi się nie dało przegrać.

Im więcej od siebie dodal, dostał transfery tym gorzej to wygląda wszystko mimo, że kadra jakościowo się wzmocnila

10

Fakty są takie, że u takiego Flicka w 2 miesiące było widać ten sznyt trenera w sposobie gry.
Arteta w 7lat co wypracował w grze?
Pchanie się na afisz w bramkarza przy rzutach różnych - ich firmowe zagranie i to po 6latach to wymyślił xD


Ta liga go uratuje bo i tak uważam, że tam nie ma kto zagrozić

6

@Kessie ale Już zniszczył czy jeszcze nie?
https://zapodaj.net/images/1e497897ff0cd.png

5

@Kessie fajny ten mecz tysiąclecia

0

@Ramon_Villaverde
A co się mają w lidze podnosić jak to oni mają lidera?

13

@Kgorecki2500
Przecież to mniej niż najniższa krajowa

1

@PatrychoO
Daj sobie na plecy Araujo może zejdą 150zl z ceny

1

@macio_944

Jedynego frimponga na jakiego zasługujecie, to ja na tej stronie

2

@messi564
+ Uduchowiony

0

@macio_944
To może lepiej zapłacimy wam 40mln + oddamy wam Gakpo w pakiecie

3

Dobra jednak dawać go do Liverpoolu lepsze staty od Salaha i Gakpo wykręci
@macio_944 @FcPortoFan1999

0

@macio_944
Już mamy wystarczająco problemów xD

0

Najgorsze, że dzisiaj widziałem Newsa o Araujo do Liverpoolu xD

1

@Batys
Lepiej niż główna xD
Tragedia


40

@misterio
Glupota

15

@kanver_
Cody Gakpo - 6 goli i 3 asysty w lidze
Mo Salah - 5 goli i 6 asyst w lidze

I tak się kręci xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?