Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz
Tego nie wiesz
1
@barcowy1899
Jak już, to On to by zawołał 3-4 bańki, a nie bańke
4
@Kessie jak oceniasz choerografie
2
@EzioAuditoreDF
Raphinha Kane Olise
Yamal
Szoboszlai Rice Pedri
2
@BojanKriKicz
Tak, 5
Chyba, że Liverpool i Aston Villa wygrają puchary europejskie to może wejść nawet 7 xD
1
@escarabajo tak od top2 wszyscy są pokraczni.
Komiczny sezon i tak cud że my na ten moment w top5 jestesmy
0
@escarabajo top5 zapewnia LM, ale i tak żałosne to co robią
3
Kodi Gakpo w wyjściowym
@Lanosss @Eklerek @Kessie @blakkudium
3
Dobrze, że top5 gra w LM bo coś czuję, że Slot nie ugra top4 xD
@Kessie @Eklerek
2
@Luciano99
Lubię Cię bić więc chyba to podchodzi pod TAK ?
0
@gumaz
Jednego bo mam mało
1
Poczęstujcie się
https://zapodaj.net/images/4872bafbcda90.jpg
0
@bartekvisca
Nie nazywajmy egzekucji w kilka sekund walką.
Serio
Zero w tym zestawieniu jakiekolwiek sensu
1
Odpisz
Przegiołem co
0
@Faro
To teraz Ty załóż tam konto z predykcjami wyssanymi z pupy.
6
Pov:
Rozkrecasz dymy na La rambli, a przyjście
@wpwelement 'a jest już tylko kwestia czasu
https://zapodaj.net/images/8ad60cf9001df.jpg
13
Afrykanskie zaklęcia xD
10
@Bykunn
Dokładnie, walkower to mógł być jak zeszli z boiska, a nie pozwolili im wrócić - uczciwie wygrać i jeszcze teraz pajacyka z odbieraniem im pucharu.
Mógł Brahimek strzelić karnego normalnie nikt mu nie bronił.
1
@Antimadridista_WR
Ja bym chciał zauważyć, że nie straciliście ani jednej bramki grając z Lewandowskim na pozycji Bramkarza Odkąd ten przeszedł do Barcelony
1
@Aequlibre
Uff, chociaż tyle dobrego
1
@Ilka
Zmień te kanciaste ikony bo oczy bolą
1
@Dejvo
To chyba Kodi Gakpo w podstawie wyszedl na final
2
@Luciano99
Ty grałeś w United kiedyś Lucek co nie?
0
@ACMaldini3
Real Madryt
3
@Nazio_87
Szczerze?
Do tego co napisałeś masz wystarczajaco dobry telefon xD
5
Rooney to ty już dawno u okulisty powinieneś mieć wizytę.
Bez przesady xD
0
@Cochise
nie, to Altana Bonmati
2
@Popitek12
Ty sam jesteś Downman xD
4
Tacy właśnie są kibice wszelakich klubów z Miami
7
@Derean
Czarno to widzę