8

Pietuszewski by dokręcił tego woleja jak Zidane w finale LM z Bayerem Leverkusen

2

Mam Pytanie czy w przerwie między 1 a 2 połowa mogę liczyć na występ Taylor Swift w repertuarze The Fate of Ophelia ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z Pietuszewskim już byśmy byli w drodze na lotnisko na samolot do USA

1

@Kessie
Dziś w klubie będzie beng

4

Pietuszewski już by miał tutaj gola i asyste

6

Gang z Albanii napier**la ram pam pam pam ram pam pam pam.

1

@Safrani
Też nie wiem, ale nie ma go nawet na rezerwie

0

@gumaz
No chyba jednak mam rację

2

Pietruszewskiego nie ma nawet na ławce rezerwowych

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys
Ok już się zabieram za to

1

@Faro
Nie wiem czy obie strony by na tym nie zyskały licząc że jeden jak i drugi nagle nauczą się grać xD

1

@Czajka90
Sto lat i Stay Humble



2

@MessiForeverTheBest
Isak to niech póki co da 50% tego co dał Nunez i wygra to co on

0

@Faro
Gakpo za 60mln po promocji jak dla was.

3

@loswariatofano @MesQueUnClub_87
Drewna czy nie, to ja zapamiętam wygrany mecz z Portugalia na stadionie w Chorzowie jako najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem w wykonaniu naszej reprezentacji.

Byłem pod niesamowitym wrażeniem bo my nie tylko wygraliśmy 2-1 po 2 golach Smolarka,ale my wręcz dominowaliśmy Portugalczyków


1

@MesQueUnClub_87
Jacek Bąk i Głowacki w podstawie + Do środka Pola lepszy Lewandowski tj Mariusz

0

@PIWOSZ89
Z zajawki

1

@Kessie o to chyba to właśnie

5

@PIWOSZ89
A po co ja atakuje @Kessie pod Orlenem skoro przegrał już jakieś 50 razy?

5

Hermiona z twarzy bardziej podobna do Harrego niż sam Harry
https://x.com/i/status/2036882643304767610

1

@Kessie
Widziałem kiedyś podobny filmik na Twitterze.
Podobny komentarz

9

@Luciano99
Arbeloa: To moje kolano przebadali. Przepraszam

1

@macio_944
I później właśnie takie kwiatki się pojawiają i będą pojawiać co raz częściej.

Ale no - twój wybór. Każdy robi jak uważa

7

@macio_944
Bojkotuje te gówno z czarnym snapem.
Pozostaje trzymać kciuki, że masa ludzi na świecie zrobi podobnie bo tylko przez straty finansowe takie zje**nie pomysły mogą się nie powtarzać w przyszłości.


0

@Laminedependencia
Pewnie to co zawsze.
Ma whiskas zamiast mózgu

1

@clyde
Na głowę bat ci spadnie nie chciej wylądować na dnie
Nie ładnie, że wnikasz w ten rap, to ta muzyka
To ekipa z grupy podwyższonego ryzyka

1

@qbsonFCBarca za ciekawość się placi

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?