Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pietuszewski by dokręcił tego woleja jak Zidane w finale LM z Bayerem Leverkusen
2
Mam Pytanie czy w przerwie między 1 a 2 połowa mogę liczyć na występ Taylor Swift w repertuarze The Fate of Ophelia ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z Pietuszewskim już byśmy byli w drodze na lotnisko na samolot do USA
1
@Kessie
Dziś w klubie będzie beng
4
Pietuszewski już by miał tutaj gola i asyste
6
Gang z Albanii napier**la ram pam pam pam ram pam pam pam.
1
@Safrani
Też nie wiem, ale nie ma go nawet na rezerwie
0
@gumaz
No chyba jednak mam rację
2
Pietruszewskiego nie ma nawet na ławce rezerwowych
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys
Ok już się zabieram za to
1
@Faro
Nie wiem czy obie strony by na tym nie zyskały licząc że jeden jak i drugi nagle nauczą się grać xD
1
@Czajka90
Sto lat i Stay Humble
2
@MessiForeverTheBest
Isak to niech póki co da 50% tego co dał Nunez i wygra to co on
0
@Faro
Gakpo za 60mln po promocji jak dla was.
3
@loswariatofano @MesQueUnClub_87
Drewna czy nie, to ja zapamiętam wygrany mecz z Portugalia na stadionie w Chorzowie jako najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem w wykonaniu naszej reprezentacji.
Byłem pod niesamowitym wrażeniem bo my nie tylko wygraliśmy 2-1 po 2 golach Smolarka,ale my wręcz dominowaliśmy Portugalczyków
1
@MesQueUnClub_87
Jacek Bąk i Głowacki w podstawie + Do środka Pola lepszy Lewandowski tj Mariusz
0
@PIWOSZ89
Z zajawki
1
@Kessie o to chyba to właśnie
5
@PIWOSZ89
A po co ja atakuje @Kessie pod Orlenem skoro przegrał już jakieś 50 razy?
5
Hermiona z twarzy bardziej podobna do Harrego niż sam Harry
https://x.com/i/status/2036882643304767610
1
@Kessie
Widziałem kiedyś podobny filmik na Twitterze.
Podobny komentarz
9
@Luciano99
Arbeloa: To moje kolano przebadali. Przepraszam
1
@macio_944
I później właśnie takie kwiatki się pojawiają i będą pojawiać co raz częściej.
Ale no - twój wybór. Każdy robi jak uważa
7
@macio_944
Bojkotuje te gówno z czarnym snapem.
Pozostaje trzymać kciuki, że masa ludzi na świecie zrobi podobnie bo tylko przez straty finansowe takie zje**nie pomysły mogą się nie powtarzać w przyszłości.
0
@Laminedependencia
Pewnie to co zawsze.
Ma whiskas zamiast mózgu
1
@clyde
Na głowę bat ci spadnie nie chciej wylądować na dnie
Nie ładnie, że wnikasz w ten rap, to ta muzyka
To ekipa z grupy podwyższonego ryzyka
1
@qbsonFCBarca za ciekawość się placi
6
@Frimpong
Ostrzegałem
https://x.com/i/status/2036611036615151813