Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale stary jestem.
Miałem te karty - nawet te same Owena i Polski
0
@Kubsoleon
Obaj są legendami ligi jak i tego klubu.
2
@Popitek12
Zapisz to @Encore
8
@Eklerek najważniejsze, że Synalek i on sobie jawnie Ru**ja giełdę na hajs.
22
Już nawet na całym świecie mają bekę z Marciniaka fana Realu
0
@zgiru
Nie tylko LFC, ale i Ligi Angielskiej
37
Mbappe xD
7
Mo szkoda tylko, że po takim słabym roku w twoim wykonaniu.
Naznaczyłeś ostatnią dekadę razem z De Bruyne
@zgiru @Lanosss @Eklerek @mekston @Encore
18
@Kessie fajnie, że już się pozbierałeś do kupy bo aż serce pękalo gdy widziałem Ciebie w takim stanie
https://streamable.com/ca8lu4
1
@gumaz
To Rambo czy cykor zdecyduj się xD
5
@bartekvisca
Aż taka masz chcice?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@PIWOSZ89
Gorszy niż Swift Taylor
3
@Kgorecki2500
Dokładnie, oliwa za free, masło za free, przyprawy za free w sumie prad i gaz też za free
3
@Czajka90
Jak tak dalej będą cisnąć, to nie wiem czy utrzymają się przy tym zdaniu xD
2
@MesQueUnClub_87
Wczoraj właśnie jadłem z serem
0
@Nazio_87
Powiem tak:
Samsung przez kilka lat był partnerem marketingowym Realu Madryt.
Wybór pozostawiam tobie
4
No gdzie pójdzie z tą piłka? W którą stronę?
No gdzie?
Wiadomo ku*wa gdzie, ale i tak nic z tym nie zrobisz :Do
0
@Ilka
Dobra, przecież jest na dole.
Nie było tematu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore
Ja to tęsknię za maczugami majonezowymi
https://zapodaj.net/images/3acc81d87b143.jpg
0
@Faro
Gdyby usunąć słowa notatnik i news to idealnie byś opisał doświadczenie łóżkowe @Comentateiro
3
Nowość z okazji podnoszenia cen paliw
4
@Faro
Grałem.
Albo w strzelanie w talerze pistoletem od pegasusa
7
Wszystko się posypało od jego odejścia.
To są fakty
@Rewolucja123 @Lanosss @Kessie
0
@gumaz
Dobrze, że Koszulka z obecnego sezonu Liverpoolu w barwach biało czerwonych, to nie trzeba tej kupować.
Pozdro
0
@Cryptolis
A ja słusznie zauważam, że Zalewski nie zagra z Albania i kto niby ma zagrać jak nie Pietruszewski?
0
@Cryptolis
"On ma 17 lat, nie musimy grać Grosickim, bo na tej pozycji mamy Zalewskiego. Pietuszewski to przyszłosć tej kadry, a nie jej teraźniejszość. Przykład Bojana mało Cię nauczył?"
Druga kwestia - Ty chociaż wiesz, że Zalewski nie zagra z Albania za kartki?
0
@Cryptolis
Chłopie my nie mamy w czyn przebierać.
Nie mamy takich zawodników jak Oskar.
Poziomem gry i przebojowością się broni i tyle
8
@Cryptolis
Nie mogę czytać takich wpisów.
Grajmy Grosickim do 50tki, Oskar przebije 25lat, to może będzie gotowy na grę dla naszej kadry ( xD )
Chłopak podbija Portugalię, kręci Otamendim jak dzieciakiem na podwórku, ale nieee to trzeba na spokojnie.
W Polsce młody talent to tak od 22roku życia dopiero i z taką mentalnością to się nigdy u nas nie zmieni