8

Ale stary jestem.
Miałem te karty - nawet te same Owena i Polski


0

@Kubsoleon
Obaj są legendami ligi jak i tego klubu.

2

@Popitek12

Zapisz to @Encore

8

@Eklerek najważniejsze, że Synalek i on sobie jawnie Ru**ja giełdę na hajs.

22

Już nawet na całym świecie mają bekę z Marciniaka fana Realu


0

@zgiru
Nie tylko LFC, ale i Ligi Angielskiej

37

Mbappe xD


7

Mo szkoda tylko, że po takim słabym roku w twoim wykonaniu.

Naznaczyłeś ostatnią dekadę razem z De Bruyne
@zgiru @Lanosss @Eklerek @mekston @Encore


18

@Kessie fajnie, że już się pozbierałeś do kupy bo aż serce pękalo gdy widziałem Ciebie w takim stanie
https://streamable.com/ca8lu4

1

@gumaz
To Rambo czy cykor zdecyduj się xD

5

@bartekvisca
Aż taka masz chcice?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@PIWOSZ89
Gorszy niż Swift Taylor

3

@Kgorecki2500
Dokładnie, oliwa za free, masło za free, przyprawy za free w sumie prad i gaz też za free

3

@Czajka90
Jak tak dalej będą cisnąć, to nie wiem czy utrzymają się przy tym zdaniu xD

2

@MesQueUnClub_87
Wczoraj właśnie jadłem z serem

0

@Nazio_87
Powiem tak:
Samsung przez kilka lat był partnerem marketingowym Realu Madryt.

Wybór pozostawiam tobie

4

No gdzie pójdzie z tą piłka? W którą stronę?
No gdzie?
Wiadomo ku*wa gdzie, ale i tak nic z tym nie zrobisz :Do


0

@Ilka
Dobra, przecież jest na dole.
Nie było tematu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore
Ja to tęsknię za maczugami majonezowymi

https://zapodaj.net/images/3acc81d87b143.jpg

0

@Faro
Gdyby usunąć słowa notatnik i news to idealnie byś opisał doświadczenie łóżkowe @Comentateiro

3

Nowość z okazji podnoszenia cen paliw


4

@Faro
Grałem.
Albo w strzelanie w talerze pistoletem od pegasusa

7

Wszystko się posypało od jego odejścia.
To są fakty
@Rewolucja123 @Lanosss @Kessie


0

@gumaz
Dobrze, że Koszulka z obecnego sezonu Liverpoolu w barwach biało czerwonych, to nie trzeba tej kupować.

Pozdro

0

@Cryptolis
A ja słusznie zauważam, że Zalewski nie zagra z Albania i kto niby ma zagrać jak nie Pietruszewski?

0

@Cryptolis
"On ma 17 lat, nie musimy grać Grosickim, bo na tej pozycji mamy Zalewskiego. Pietuszewski to przyszłosć tej kadry, a nie jej teraźniejszość. Przykład Bojana mało Cię nauczył?"

Druga kwestia - Ty chociaż wiesz, że Zalewski nie zagra z Albania za kartki?

0

@Cryptolis
Chłopie my nie mamy w czyn przebierać.
Nie mamy takich zawodników jak Oskar.

Poziomem gry i przebojowością się broni i tyle

8

@Cryptolis

Nie mogę czytać takich wpisów.
Grajmy Grosickim do 50tki, Oskar przebije 25lat, to może będzie gotowy na grę dla naszej kadry ( xD )

Chłopak podbija Portugalię, kręci Otamendim jak dzieciakiem na podwórku, ale nieee to trzeba na spokojnie.

W Polsce młody talent to tak od 22roku życia dopiero i z taką mentalnością to się nigdy u nas nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?