Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro
Aj tam zaraz Tureckie
Bytom Messi
Bytom Messi
Bytom Messi
0
@agaFCB
To powinno być potraktowane jako Gol samobójczy @Kessie 'go
Adolf się w grobie przewraca
3
@BARCA1899Messi
PlayStation5 nie potrafią dobrze wykorzystać, zrobiono dosłownie kilka dobrych gier na nią, a już się zabierają za ps6.
Śmiech na sali tyle powiem
3
Yan Diomande welcome to Liverpool
0
@Kgorecki2500
Slyszalem od @gumaz , ze bedziesz mial rozmowe o prace jako szef kuchni czy to prawda?
8
@RoberDzik
Ekstraklasa startuje pod koniec lipca
0
@arasz1819
Mnie to akurat najbardziej smieszy, ze taka dyskusja pojawila sie chwile po tym meczu =)
Co za przypadek,
Kolega @Kamiloza91 pewnie nie zobaczyl ani jednego meczu Gakpo z ubieglego sezonu.
Ja niestety bylem zmuszony ogladac jakies 95% tych spotkan gdzie wchodzil w 1 skladzie bez formy zamiast Rio, ktory wchodzil za niego na 10min i robil 4x tyle albo i wiecej niz Holender przez 80minut
1
@Kozinho.
Druga sprawa:
A komu w repce idzie gorzej niż pod skrzydłami Slota xD
1
@Kozinho.
Ja go znam.
Mnie nie oszuka tym meczem
0
@arasz1819
Grają z Maroko jeśli Ci wyjdą z drugiego miejsca.
I tyle będzie z Koemana
1
Kodi Gakpo mnie nie oszukasz
1
@Faro
No właśnie w przerwie.
Jeśli taktycznie źle ułożył zespół, to powinien cierpieć do przerwy i tyle.
1
@Faro
Jest jeden problem.
Ze często mecz nagle zupełnie inaczej wygląda po tej przerwie
Niby tylko na nawodnienie, ale to jest pic na wode.
Wybija z rytmu to drużynę która jest aktualnie w gazie.
Dlatego mi osobiście się to nie podoba.
3
Ta Holandia to po tej połowie wygląda jak kolos na glinianych nogach.
Niby robili na Mietko Szwedów, ale to z jaką łatwością od 30minuty wchodzą w nich Szwedzi, to aż śmieszne
1
Cilesen jak się minął z piłką xD
0
Isak zaczyna fajnie wyglądać.
Oby to tak było już normą w Liverpoolu
2
Chłop nie umie piłki przyjac w takiej sytuacji po bardzo dobrym podaniu.
Odskakuje mu od klaty na 5metrów Ibra by to skleił albo odbił za siebie i władował z przewrotki
Dramat
8
Przerwa na poprawienie grzywki dla Gyokeresza
1
@Kozinho.
Ale nie zaszkodzi
1
Szwecja to bierze w tie breaku
2
@majkiii
Czemu cieszy?
Bo zaorali Polaków?
22
Endrick się zrewanżował
2
@Kgorecki2500
Gumisie
14
@AmigoBlancos
Czy Arda Guler dostanie jakaś indywidualna nagrodę po finale mistrzostw świata za tą idealna wrzutkę?
17
Taka sytuacja
3
@Kgorecki2500
Turcja jak @VegetaPolska
Niby się stara, a nic z tego nie wychodzi
9
@Comentateiro @Bocheno1
@draxidox - konfitura
0
@takisobiektos
ło cie Panie
1
@SinMistico
Ta może jeszcze Krecika na 9tke
22
@VegetaPolska
To że ty się boisz odezwać na żywo do kobiet, to nie znaczy, że inni też.