4

@Comentateiro
Aj tam zaraz Tureckie
Bytom Messi
Bytom Messi
Bytom Messi

0

@agaFCB
To powinno być potraktowane jako Gol samobójczy @Kessie 'go
Adolf się w grobie przewraca

3

@BARCA1899Messi

PlayStation5 nie potrafią dobrze wykorzystać, zrobiono dosłownie kilka dobrych gier na nią, a już się zabierają za ps6.

Śmiech na sali tyle powiem

3

Yan Diomande welcome to Liverpool

0

@Kgorecki2500
Slyszalem od @gumaz , ze bedziesz mial rozmowe o prace jako szef kuchni czy to prawda?

8

@RoberDzik
Ekstraklasa startuje pod koniec lipca

0

@arasz1819
Mnie to akurat najbardziej smieszy, ze taka dyskusja pojawila sie chwile po tym meczu =)
Co za przypadek,

Kolega @Kamiloza91 pewnie nie zobaczyl ani jednego meczu Gakpo z ubieglego sezonu.
Ja niestety bylem zmuszony ogladac jakies 95% tych spotkan gdzie wchodzil w 1 skladzie bez formy zamiast Rio, ktory wchodzil za niego na 10min i robil 4x tyle albo i wiecej niz Holender przez 80minut

1

@Kozinho.
Druga sprawa:

A komu w repce idzie gorzej niż pod skrzydłami Slota xD

1

@Kozinho.
Ja go znam.
Mnie nie oszuka tym meczem

0

@arasz1819
Grają z Maroko jeśli Ci wyjdą z drugiego miejsca.

I tyle będzie z Koemana

1

Kodi Gakpo mnie nie oszukasz

1

@Faro
No właśnie w przerwie.
Jeśli taktycznie źle ułożył zespół, to powinien cierpieć do przerwy i tyle.

1

@Faro
Jest jeden problem.
Ze często mecz nagle zupełnie inaczej wygląda po tej przerwie
Niby tylko na nawodnienie, ale to jest pic na wode.

Wybija z rytmu to drużynę która jest aktualnie w gazie.

Dlatego mi osobiście się to nie podoba.

3

Ta Holandia to po tej połowie wygląda jak kolos na glinianych nogach.

Niby robili na Mietko Szwedów, ale to z jaką łatwością od 30minuty wchodzą w nich Szwedzi, to aż śmieszne

1

Cilesen jak się minął z piłką xD

0

Isak zaczyna fajnie wyglądać.
Oby to tak było już normą w Liverpoolu

2

Chłop nie umie piłki przyjac w takiej sytuacji po bardzo dobrym podaniu.
Odskakuje mu od klaty na 5metrów Ibra by to skleił albo odbił za siebie i władował z przewrotki

Dramat

8

Przerwa na poprawienie grzywki dla Gyokeresza

1

@Kozinho.
Ale nie zaszkodzi

1

Szwecja to bierze w tie breaku

2

@majkiii
Czemu cieszy?
Bo zaorali Polaków?

22

Endrick się zrewanżował


2

@Kgorecki2500
Gumisie

14

@AmigoBlancos
Czy Arda Guler dostanie jakaś indywidualna nagrodę po finale mistrzostw świata za tą idealna wrzutkę?

17

Taka sytuacja


3

@Kgorecki2500
Turcja jak @VegetaPolska
Niby się stara, a nic z tego nie wychodzi

9

0

@takisobiektos
ło cie Panie

1

@SinMistico
Ta może jeszcze Krecika na 9tke

22

@VegetaPolska
To że ty się boisz odezwać na żywo do kobiet, to nie znaczy, że inni też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?