La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

4

/photo/1
Jak dla mnie Gakpo to bardzo niedoceniany piłkarz. Hansi w Barcelonie zrobiłby z niego potwora, do stylu gry Flicka zajebiście by pasował. No ale my już kupiliśmy Gordona. W sumie mógłby grać na 9, ale z czego co wiem to chyba średnio, no ale mogę się mylić.

0

@Kamiloza91 problem w tym, że on w dużej ilości meczów po prostu znika. Ale myślę, że przy odpowiednim trenerze nabrał by zdecydowanie więcej regularności.

0

@Kamiloza91 Może to jest po prostu jeden z tych piłkarzy typowo reprezentacyjnych a nie klubowych?

0

@Kamiloza91 ja mam z nim problem. Ma papiery na czołówkę, ale ciągle czegoś brakuje. Ta kariera to sinusoida. I wbrew temu co piszą to wcale nie jest taki stały w formie w reprezentacji. Wiek już taki, ze jednak wypadałoby ustabilizować się.

0

@arasz1819
Mnie to akurat najbardziej smieszy, ze taka dyskusja pojawila sie chwile po tym meczu =)
Co za przypadek,

Kolega @Kamiloza91 pewnie nie zobaczyl ani jednego meczu Gakpo z ubieglego sezonu.
Ja niestety bylem zmuszony ogladac jakies 95% tych spotkan gdzie wchodzil w 1 skladzie bez formy zamiast Rio, ktory wchodzil za niego na 10min i robil 4x tyle albo i wiecej niz Holender przez 80minut

0

@arasz1819 Jak dla mnie jest bardzo dobry z przebłyskami świetności, ale jakiś wybitny raczej nigdy nie będzie. Mimo wszystko jestem ciekaw jakby wyglądał u Hansiego, Rapha kopał się po czole, a Flick zrobił z niego kozaka, który powinien zgarnąć ZP. Raczej tego transferu nie będzie, ale jeśli byłaby taka możliwość, to chętnie bym go u nas zobaczył, nawet jeśli ostatecznie okazałby się niewypałem, oczywiście nie za 100-120 mln..

0

@Kamiloza91 Gordon zablokował bardzo wiele lepszych opcji od niego i nie tylko na jego pozycje

0

@Kamiloza91 ale tak samo jak z Balde np? Flick to nie cudo twórca.

0

@Frimpong I co z tego, że akurat w tym momencie? :D Zdążyła się taka okazja to napisałem, jakie ma to znaczenie kiedy? Zawsze uważałem, że jest niedocenionym piłkarzem. Piszesz tak jakbym pisał, że jest niedoceniany tylko dlatego bo dziś zagrał świetny mecz, tylko ciekawe w jakim celu miałbym to robić.

Nic dziwnego, że nie grał tak jak w Holandii jak The Reds grali po prostu kiepsko. Hansi jest 3x lepszym trenerem od Łysego. Może w takiej Barcelonie Flicka robił 3x więcej w meczu.

Jakie to ma też znaczenie, że byłeś zmuszany do oglądania i widziałeś więcej w kwestii mojego komentarza, że jest niedocenianym piłkarzem?

Co do oglądania jego to oglądałem tak może co 3 mecz (Liverpool to mój drugi ulubiony klub choć za np. czasów Dudka oglądałem znacznie) więc coś tam widziałem, ale to za mało żeby go oceniać, czego i tak tego nie robię.

0

@tbas Nie mówię, że tak musi być, ale jeśli z Raphą tak było to z Holendrem też tak mogłoby być, Raphinha nieb ma większych umiejętności od niego.

0

@Aequlibre Skąd wiesz, że Gordon nie będzie lepszą opcją niż o tych, których myślisz (pewnie Barcola)? Bez sensu pisać, że zablokował jak jeszcze nie zagrał żadnego meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?