3

2

@Hosh
Najgorsi są pedalarze, a później się na oglądają zawodów i jadą swoim rowerem górskim z Auchana i jadą po ulicy zamiast ścieżką rowerową

1

@Eklerek .tylko żeby odpowiednio szybko wyjechali na tą mszę bo się jeszcze spóźnia

1

@Eklerek
Ale enkor to mówi pewnie jak z perspektywy kibica takiego jak On, że by poleciał okazjonalnie na mecz.

Niby siedzi się do końca, ale jak faktycznie mają karnet i co kolejkę te gówno oglądają to co się dziwić, że im się odechciewa w takich momentach xD

A na następny i tak przyjdą

4

@CurryTheGoat30

Polska Nigeria
5.03.2026r.
23:00
@Frimpong vs @Kessie
Orlen Sosnowiec Arena

3

@Frimpong
Bo już nie może bardziej spaść

0

@LAMC_10
Nie.

1

@AmigoBlancos
My nie tylko graliśmy lepiej.
My was tam deklasowalismy.

Aż się wkur*iłem na samą myśl xd

1

@Eklerek
Daj spokój tym meczem się szczycić xD
Jedyne co to powinien do kościoła iść się pomodlić i podziekować za dyspozycję Tibo xD

0

@AmigoBlancos

Tak wiemy 15LM hur dur ( 14 zaj**anych xD )

Mówimy o obecnym sezonie

1

@AmigoBlancos
Może i przegraliśmy w Wolves, ale was na dziure załadowaliśmy i okej

2

@EzioAuditoreDF
Nie tylko on.
Son w prime jeszcze był

12

@AmigoBlancos
Bądź jak Real Madryt.
Graj w 12tu
Przegraj z Getafe

0

@TR3YWAY
dorosłe chłopy

3

@Kgorecki2500
A gdzie sa gorsze frytki niz w KFC?
ciezko o to.

W KFC zeby nie potrafili na glebokim oleju zrobic chrupiacych frytek tylko te ich skapcaniałe gówno - to jest hit

0

@Herato
PiS i PO też się zmieniają między sobą tylko i czy to znaczy, że to są dobre partie?

6

@Luciano99 i jak ty mozesz hejtowac Arsenal?
Po 7 latach Arteta doszlifował taktykę.
Barca Pepa chyba już oficjalnie przestała być najprzyjemniejsza drużyna do oglądania


3

Co powiesz zarówno w sypialni jak i na meczu Realu

1

@Luciano99
Szacun

4

@ranger3120
Ceny bez zmian
Tankuje za 100zł i tyle

41

Lamini Fati i uj


2

@AmigoBlancos
Oj tam Nie każdy jest taki konkretny w ataku jak wy w meczu z Getafe

0

3

@Cyzix
Ciężkie pytanie, ale jak mam wybierać to faktycznie lepiej żeby Legia spadła

2

@Karol145
Ja to mam wrażenie, że on w jednym meczu nawali bramek, a później nic przez kilka spotkań

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kessie
Nie no Takiego dołka to nawet ekipa Slota nie miała w tym sezonie

0

@Chimera dziękuje dziękuję

0

@mordini123
Paczka fajek po 25zl jest w tych czasach więc wiesz jak jest

7

@Kessie
To jeszcze walka dnia.
Zapraszam na stacje trzeba sobie odbić tą kolejke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?