Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Serio tak zrobił?
https://x.com/i/status/2030261989495263370
2
@Hosh
Najgorsi są pedalarze, a później się na oglądają zawodów i jadą swoim rowerem górskim z Auchana i jadą po ulicy zamiast ścieżką rowerową
1
@Eklerek .tylko żeby odpowiednio szybko wyjechali na tą mszę bo się jeszcze spóźnia
1
@Eklerek
Ale enkor to mówi pewnie jak z perspektywy kibica takiego jak On, że by poleciał okazjonalnie na mecz.
Niby siedzi się do końca, ale jak faktycznie mają karnet i co kolejkę te gówno oglądają to co się dziwić, że im się odechciewa w takich momentach xD
A na następny i tak przyjdą
4
@CurryTheGoat30
Polska Nigeria
5.03.2026r.
23:00
@Frimpong vs @Kessie
Orlen Sosnowiec Arena
3
@Frimpong
Bo już nie może bardziej spaść
0
@LAMC_10
Nie.
1
@AmigoBlancos
My nie tylko graliśmy lepiej.
My was tam deklasowalismy.
Aż się wkur*iłem na samą myśl xd
1
@Eklerek
Daj spokój tym meczem się szczycić xD
Jedyne co to powinien do kościoła iść się pomodlić i podziekować za dyspozycję Tibo xD
0
@AmigoBlancos
Tak wiemy 15LM hur dur ( 14 zaj**anych xD )
Mówimy o obecnym sezonie
1
@AmigoBlancos
Może i przegraliśmy w Wolves, ale was na dziure załadowaliśmy i okej
2
@EzioAuditoreDF
Nie tylko on.
Son w prime jeszcze był
12
@AmigoBlancos
Bądź jak Real Madryt.
Graj w 12tu
Przegraj z Getafe
0
@TR3YWAY
dorosłe chłopy
3
@Kgorecki2500
A gdzie sa gorsze frytki niz w KFC?
ciezko o to.
W KFC zeby nie potrafili na glebokim oleju zrobic chrupiacych frytek tylko te ich skapcaniałe gówno - to jest hit
0
@Herato
PiS i PO też się zmieniają między sobą tylko i czy to znaczy, że to są dobre partie?
6
@Luciano99 i jak ty mozesz hejtowac Arsenal?
Po 7 latach Arteta doszlifował taktykę.
Barca Pepa chyba już oficjalnie przestała być najprzyjemniejsza drużyna do oglądania
3
Co powiesz zarówno w sypialni jak i na meczu Realu
1
@Luciano99
Szacun
4
@ranger3120
Ceny bez zmian
Tankuje za 100zł i tyle
41
Lamini Fati i uj
2
@AmigoBlancos
Oj tam Nie każdy jest taki konkretny w ataku jak wy w meczu z Getafe
0
@NeroTFP1
@Eklerek @Kessie opinia
3
@Cyzix
Ciężkie pytanie, ale jak mam wybierać to faktycznie lepiej żeby Legia spadła
2
@Karol145
Ja to mam wrażenie, że on w jednym meczu nawali bramek, a później nic przez kilka spotkań
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kessie
Nie no Takiego dołka to nawet ekipa Slota nie miała w tym sezonie
0
@Chimera dziękuje dziękuję
0
@mordini123
Paczka fajek po 25zl jest w tych czasach więc wiesz jak jest
7
@Kessie
To jeszcze walka dnia.
Zapraszam na stacje trzeba sobie odbić tą kolejke