Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joe_Barbaro
@Frimpong @Nunezowaty @wpwelement
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kessie
Codziennie mnie o to prosisz.
Daj już spokój xR
1
@pt9
Mega.
Miłego pobytu
2
@Sulimo
XDDD
Nie mogę z was co wy tu wypisujecie
0
@gumaz
kessie jak jego Arsenal.
Lubi się zesrać
0
Ku**a wyobraziłem sobie, że Lewandowska jest z Ronaldo i wrzuca w neta to samo co będąc z Robertem.
Ale by była jazda xD
10
News dnia
4
@gumaz
Tylko dzieci nie naróbcie
0
@krefi10
Neymar solo carry w tym meczu 1vs9
1
@LAMC_10
Co wiadomo jak w ostatnich 3 dwumeczach LM tych drużyn, to City przechodziło dalej 2 krotnie
1
Fiorentina zjazd do zajezdni czestochowskiej i koniec przygody z pucharami
5
@ali3gator
I tego im życzę.
W pełni zasłużenie
2
@messi564
Najważniejsze zeby decydujacego karnego strzelal Saka
3
@Safrani
Z drugiej strony ekspresowo to wam Atletico ostatnio 4 strzeliło
1
Po tym losowaniu LM, to na następny trening niech wasi zawodnicy wezmą członków rodziny oraz znajomych bo musicie potrenować rzuty rożne i szturm na waszego bramkarza przy ewentualnym półfinale. każda para nóg się przyda.
1
Co wy macie drabinkę ligi Europy do finału czy o co chodzi?
0
@AmigoBlancos trzeba bylo odpsac to bys sobie zobaczyl Benfica - City
1
@gumaz
Czyli tylko @jowita by wpadła?
1
@daniel32778
Najgorsza odpowiedź.
0
@liberoFCB
Mam zdanie takie, że Laporta wygrał poprzednie wybory właśnie Messim, przytulaniem manekina z jego koszulka i obietnicach pozostania.
Przekręcił wszystkich
0
@Dankho94isback
Pierdu pierdu
0
@Messibestplayerintheworld
Wiadomo, że nie podam miliona do tej dyskusji.
25 000zł to jest przyjemna sumka
2
@Kgorecki2500
Czyli zgodziłbyś się
3
Dostajecie 25 000zł, ale Real Madryt wygrywa w tym sezonie ligę mistrzów i La ligę.
Zgadzacie się?
Bez żadnych zmian zasad i wymówek.
Krótka piłka tylko szczerze
2
@gumaz
Put in to Ci zaraz Oski może zrobic
3
@FcPortoFan1999
Po Ukrainsku pisz, w Polsce jestesmy
0
Привіт, як твій день проходить?
0
@mercurial2000
Chłopie nie rób tego xD
3
@Kgorecki2500
1na2
Ja kontra Leonidas i @Kessie pod orlenem