Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys
Gdzie im kibicuje kasztanie?
Napisalem fakt oparty na statystykach, wytrzyj lezki i do spania
4
@Kessie głowa do góry, jeszcze spotkanie na orlenie nas dzisiaj czeka
0
@RAFI9
Patrz na obecny sezon ligowy, to oni jeszcze w tej kolejce straca punkty xD
17
no i klasyk
Arteta:
Mamo zasłałem łóżko
-dobrze Synku
Arteta:
nie bałdzo
5
Oficjalnie:
City ma na ten moment wszystko w swoich rekach.
Jesli wygraja w tej kolejce to traca 2punkty do Arsenalu majac jeszcze bezposredni mecz z ałmatkami
2
@Eklerek @Kessie koleeeeedzy
2
hahahah Co ten inter odpierdziela? XD
2
@michaleu
Bez przesady, zawsze mógł jeszcze wsadzic komuś palec w oko
3
@barcanawieki
Moze Asencio wyniosl te lepsze kamery na nagrywki
9
Nie zebym bronil Viniciusa, ale ten łeb z Benfiki też dobry.
On nie jest rasista, nic zlego nie mowil - dlatego jakby mogl to by caly leb pod koszulke schowal akurat zeby cos powiedziec do Viniciusa.
Najlepsze jest to jak takie teksty rzucaja zawodnicy/ kibice ktorzy we wlasnym klubie rowniez maja czarnoskorych zawodnikow - no barany xD
2
@tbas
Na La rambli może i tak, ale w LM już nie
0
@Sysia11
Darwin Nunez, ale pierw musi wygrac azjatycka Lige mistrzow
1
@AmigoBlancos
Fifa online ✅️
0
@tbas
Chlop to nagral chyba tylko po to zeby sie kolekcja figurek pochwalic stad te machanie kamerą
9
Coś się kliknelo
0
@Sysia11
ta, myślałaś
2
@Kessie
To sysia?
5
@RafiVeB
I komu by to przeszkadzało?
13
@Luciano99
I ewentualnie zawieszenie moderatora na 3 kolejki ligowe
2
@Lionel_Messi10
Uj z nią niech się roboty chyci
2
@Luciano99 szybka gadka przez telefon z @clyde
5
Mam nadzieje, ze Legia przy ewentualnym spadku do 1 ligi uniesie sie honorem i po prostu zlikwiduje klub
5
Panie sedzio, Ale jak to przeciez tylko my mozemy stawać w 9 na lini bramkowej rywala
https://x.com/i/status/2022088307191234681
0
@Gibbon_FCB
Ja tam zadnego walca w tym sezonie LM nie widze.
Moze Bayern i Arsenal ze swoja toporna pilka, ale do czasu konca sezonu, to znajac zycie juz sie polowa druzyn nauczy bronic ich roznych i tyle bedzie.
Rownie dobrze wy, Real czy nawet Liverpool zlapie forme na wiosne i wszystko sie moze zdarzyć przy potencjale tych kadr
1
@heniusss
A jeszcze bezpośrednie starcie w lidze ich czeka
2
Wy tu gadu gadu, a Arsenal w drodze do kibelka puscil pierwszego kleksa
@Kessie
0
Lol patrze teraz na wynikk Arsenalu i Barcy i co wy taki oklep zebraliscie?
Z przebiegu meczu faktycznie tak was orają?
15
@Kessie juz dzisiaj po 3 takich donutach
https://zapodaj.net/images/dee38b0ba46a7.jpg
0
@clyde no to wszystkiego najlepszego
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@KamQiX
To musisz kiedys spróbować innego xD