2

@BorzyKrzys
Gdzie im kibicuje kasztanie?
Napisalem fakt oparty na statystykach, wytrzyj lezki i do spania

4

@Kessie głowa do góry, jeszcze spotkanie na orlenie nas dzisiaj czeka

0

@RAFI9
Patrz na obecny sezon ligowy, to oni jeszcze w tej kolejce straca punkty xD

17

no i klasyk

Arteta:
Mamo zasłałem łóżko
-dobrze Synku
Arteta:
nie bałdzo

5

Oficjalnie:
City ma na ten moment wszystko w swoich rekach.
Jesli wygraja w tej kolejce to traca 2punkty do Arsenalu majac jeszcze bezposredni mecz z ałmatkami

2

@Eklerek @Kessie koleeeeedzy

2

hahahah Co ten inter odpierdziela? XD

2

@michaleu
Bez przesady, zawsze mógł jeszcze wsadzic komuś palec w oko

3

@barcanawieki
Moze Asencio wyniosl te lepsze kamery na nagrywki

9

Nie zebym bronil Viniciusa, ale ten łeb z Benfiki też dobry.
On nie jest rasista, nic zlego nie mowil - dlatego jakby mogl to by caly leb pod koszulke schowal akurat zeby cos powiedziec do Viniciusa.

Najlepsze jest to jak takie teksty rzucaja zawodnicy/ kibice ktorzy we wlasnym klubie rowniez maja czarnoskorych zawodnikow - no barany xD

2

@tbas
Na La rambli może i tak, ale w LM już nie

0

@Sysia11
Darwin Nunez, ale pierw musi wygrac azjatycka Lige mistrzow

1

@AmigoBlancos
Fifa online ✅️

0

@tbas
Chlop to nagral chyba tylko po to zeby sie kolekcja figurek pochwalic stad te machanie kamerą

9

Coś się kliknelo


0

@Sysia11
ta, myślałaś

2

@Kessie
To sysia?

5

@RafiVeB
I komu by to przeszkadzało?

13

@Luciano99
I ewentualnie zawieszenie moderatora na 3 kolejki ligowe

2

@Lionel_Messi10
Uj z nią niech się roboty chyci

2

@Luciano99 szybka gadka przez telefon z @clyde


5

Mam nadzieje, ze Legia przy ewentualnym spadku do 1 ligi uniesie sie honorem i po prostu zlikwiduje klub

5

Panie sedzio, Ale jak to przeciez tylko my mozemy stawać w 9 na lini bramkowej rywala
https://x.com/i/status/2022088307191234681

0

@Gibbon_FCB
Ja tam zadnego walca w tym sezonie LM nie widze.

Moze Bayern i Arsenal ze swoja toporna pilka, ale do czasu konca sezonu, to znajac zycie juz sie polowa druzyn nauczy bronic ich roznych i tyle bedzie.

Rownie dobrze wy, Real czy nawet Liverpool zlapie forme na wiosne i wszystko sie moze zdarzyć przy potencjale tych kadr

1

@heniusss
A jeszcze bezpośrednie starcie w lidze ich czeka

2

Wy tu gadu gadu, a Arsenal w drodze do kibelka puscil pierwszego kleksa
@Kessie

0

Lol patrze teraz na wynikk Arsenalu i Barcy i co wy taki oklep zebraliscie?

Z przebiegu meczu faktycznie tak was orają?

15

@Kessie juz dzisiaj po 3 takich donutach

https://zapodaj.net/images/dee38b0ba46a7.jpg

0

@clyde no to wszystkiego najlepszego
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@KamQiX
To musisz kiedys spróbować innego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?