La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

1

Strasznie mnie wkurza, jak wtrąca się takie legendy jak Messi w wybory na prezydenta Barcelony… Gościa w zespole nie ma, gadanie że można go tu ściągnąć jako zawodnika, że trzeba mu zrobić odpowiednie pożegnanie czy obiecywanie innych bajek jest niepotrzebne. Niestety mistrz odszedł tak jak niepowinien, ale teraz po takim czasie wracać do tego czy innego jest moim zdaniem bezsensu. Leo poukładał sobie karierę gdzie indziej, trzeba się z tego cieszyć a jak kiedyś wyrazi chęć do powrotu do Barcelony w innej roli można pomyśleć nad tym aby odpowiednio i z szacunkiem go w tej Barcelonie z powrotem przywitać… Jakie macie zdanie na ten temat? Wrócilibyście do pomysłu aby go jakoś teraz pożegnać po tylu latach?

0

@liberoFCB
Mam zdanie takie, że Laporta wygrał poprzednie wybory właśnie Messim, przytulaniem manekina z jego koszulka i obietnicach pozostania.

Przekręcił wszystkich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?