1

@macio_944 @marcin62
lepiej to ogrywac na PC na padzie czy klawiatura + myszka?

Ja ogolnie nie lubie strzelac z uzyciem pada

2

@Criss18Barca
City w ramach wsparcia LGBT pieknie sie ostatnio wypieło Czerwonym Diabłom

1

@Rastafarnianin
Reszty pracowników u Ciebie również

1

@Eklerek
On zajęty obecnie


2

@Eklerek
Ja próbujący ugrać rankeda w Lola 1vs9

5

@LAMC_10
Bytom > Warszawa

6

@gumaz
po tym festiwalu pizzy objetosc @clyde zblizy sie do objetosci miasta Poznań

7

Katowice > Poznań

1

@Bilon87
A tu uj 998 bramka i kontuzja wykluczajaca go z gry na rok.
Wiadomo - nie zycze tego nikomu, ale co to by byl za chichot losu

2

@esem91
Są pod ścianą bo dali dupy w poprzednim meczu gdzie wygrana miała być formalnością.

Są slabiutcy obecnie i tyle

4

@esem91
Wiec moga bramek naklepac?
Kto?
City?
Galacie?

nie zdziwie sie jak to Galata im naklepie bramek przy obecnej formie Podopiecznych Pepa xd

3

@Herato
z tym że Wyglada jakby zapomnial jak sie gra w pilke i ewidetnie pojawiaja sie jakies problemy z głową

0

zbieracie gry tylko na steam lub epic games?
Czy zaleznie od promek mieszacie czesc na jeden, a czesc biblioteki na drugiej platformie?

2

@takisobiektos
Umarł, ale przeżył

1

@Borry
Wiecej niż wy XD

2

dżejdon sanczo z golem
A.Villa prowadzi

1

@clyde @Gary @JimMorrisonFCB
z pizza hut najlepsza jest farmerska

1

@ACMaldini3
Ruben Neves

1

Szkoda, że ty nie uprzedziłes że masz uraz głowy po zderzeniu w finale LM z Ramosem i niby przez to puściłeś drugiego babola.


Tu przetłumaczkna wypowiedź:

▪️"Nikt mi wcześniej nie powiedział, że dokonują tego transferu ani ze mną o tym nie rozmawiał, ale cóż, tak to już jest w piłce nożnej.
Kiedy zapytałem, dlaczego nikt mnie nie informuje, powiedzieli, że nie mogą informować 30 zawodników za każdym razem, gdy sprowadzają kogoś na ich pozycję.
Nie ma między nami żadnej urazy czy czegoś takiego. Alisson do tej pory wykonał fantastyczną robotę, to świetny bramkarz, ale jeśli od początku mieli taki plan, może ktoś mógłby mnie trochę wcześniej uprzedzić.”


1

@Kessie
uga buga czas na szluga

1

@Kinginiesta
Też ją lubię.
Bardzo fajny dwumecz

11

@BojanKriKicz
28mln to powinnismy dostac my za czytanie twoich wypocin

2

Dobra dość internetu na dziś
https://x.com/veskyxd/status/2013860939800682882

0

@FCB24 @Mario96w
Na szczęście my mama Pana Dominika Szoboszlai i chociażby wczoraj dołożył kolejna brameczke z rzutu wolnego.

Jak nie wolny, to petarda z dystansu i tak się żyje


1

Gdy widzę @Kessie na boisku


2

@fart
No tak Star chips

1

Szkoda, ze nie mamy was w terminarzu LM.
Moze by sie Salah odblokowal xD

0

@D10SLEO xD co

2

@fart
Lapki serowo pomidorowe.
dzisiaj je jadlem xd

1

@gumaz

Zapiekanka, akurat dobre mieliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?