Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium
United jest tak słabe, że @blakkudium zamiast wrzucać ich gole wrzuca po prostu groźne sytuacje
0
Co Cherki za dużo przebojowości, finezji i polotu w ostatnich spotkaniach wiec Pepik mu da teraz kilka meczów odpoczynku.
3
@Bocheno1
Akurat statuetka złodzieja roku nie została przyznana ponieważ @Kessie nawet ją ukradł
2
@Esteban_
W tym
https://zapodaj.net/images/5d2329f62f1e4.jpg
2
@mekston
FIFA online ✅
6
@mekston
Po prostu nie mam pracy
2
@Arden
Mówi chłop co czeka 30min na przystanku bo mu się autobus zepsuł 2 przystanki wcześniej ^^
I ku**a nie jeżdżę żadna hulajnoga elektryczna xD
3
@Chucky
Za 25 tysięcy to Ci mogę kurtkę polecić, a nie furkę
0
@Encore @Eklerek ciekawe czy Mainoo odzyje po odejściu Amorima
5
@RosjaninBut
Wykradać?
Biedny Dro, został pojmany wbrew własnej woli
2
@derus
To ty raczej nie wiesz co to sarkazm xD
1
@krycha2201
to juz @escarabajo bym zamienil z nim.
Jakos bardziej cenie te cykle niz cyferki, ale to tylko moje zdanie
1
@krycha2201 @Danny Gaucho @DragonxNF tragedia
0
kto jest w top2?
@Luciano99 i kto
3
Travis Scott - Oki z ameryki xD
16
@Eoren
Ale najpierw jaja
Przepraszam musiałem
3
@gumaz @malypuzon @ViscaelBarca2007
Tak gadacie jakbyście się sami nie bawili nigdy pilotem
3
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1
Alko już czeka, ulubione przekąski @Kessie 'go właśnie zakupione także czekam na was koledzy o 20:00 zaczynamy wspólny seans gali złotej piłki
https://zapodaj.net/images/3c7abb8e7bdec.jpg
8
@Faro
Zacząłbym się o Ciebie martwic gdyby Ci się podobał
3
@blakkudium
Jakiej walki jak wy kasy nie macie.
To by była podobna walka co moja z @Kessie pod orlenem
8
@Kessie gdy @pt9 wrzuca na La ramble fotkę z rowerem
2
@Barceloniarz987
Guardiola idzie po 3 miliard wydatków transferowych
3
Wejście na Quiz o 20:00 będzie możliwe w M1 u uriela na ch3
2
@Jakchcesz
I po co Ci to było Trent
3
Hahaha
Prawie jak nagroda specjalna/ pocieszenia dla Lewego imienia Gerda Mullera
13
@JanuszKorwinMikke
70x lepszy, nie ograniczajmy się
5
@Faro
Już myślałem, że do kadry Hiszpanii będą stanowić z Unaiem Simonem o sile reprezentacji na MŚ w USA
1
@Jakchcesz
A rzut rożny -
https://zapodaj.net/images/deac03a8a50e5.jpg
2
@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?
0
@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca