3

@blakkudium

United jest tak słabe, że @blakkudium zamiast wrzucać ich gole wrzuca po prostu groźne sytuacje

0

Co Cherki za dużo przebojowości, finezji i polotu w ostatnich spotkaniach wiec Pepik mu da teraz kilka meczów odpoczynku.

3

@Bocheno1

Akurat statuetka złodzieja roku nie została przyznana ponieważ @Kessie nawet ją ukradł

2

@mekston
FIFA online ✅

6

@mekston

Po prostu nie mam pracy

2

@Arden
Mówi chłop co czeka 30min na przystanku bo mu się autobus zepsuł 2 przystanki wcześniej ^^


I ku**a nie jeżdżę żadna hulajnoga elektryczna xD

3

@Chucky
Za 25 tysięcy to Ci mogę kurtkę polecić, a nie furkę

0

@Encore @Eklerek ciekawe czy Mainoo odzyje po odejściu Amorima

5

@RosjaninBut
Wykradać?

Biedny Dro, został pojmany wbrew własnej woli

2

@derus
To ty raczej nie wiesz co to sarkazm xD

1

@krycha2201
to juz @escarabajo bym zamienil z nim.
Jakos bardziej cenie te cykle niz cyferki, ale to tylko moje zdanie

1

0

kto jest w top2?
@Luciano99 i kto

3

Travis Scott - Oki z ameryki xD

16

@Eoren
Ale najpierw jaja


Przepraszam musiałem

3

@gumaz @malypuzon @ViscaelBarca2007
Tak gadacie jakbyście się sami nie bawili nigdy pilotem

3

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1
Alko już czeka, ulubione przekąski @Kessie 'go właśnie zakupione także czekam na was koledzy o 20:00 zaczynamy wspólny seans gali złotej piłki

https://zapodaj.net/images/3c7abb8e7bdec.jpg

8

@Faro
Zacząłbym się o Ciebie martwic gdyby Ci się podobał

3

@blakkudium
Jakiej walki jak wy kasy nie macie.
To by była podobna walka co moja z @Kessie pod orlenem

8

@Kessie gdy @pt9 wrzuca na La ramble fotkę z rowerem

2

@Barceloniarz987
Guardiola idzie po 3 miliard wydatków transferowych

3

Wejście na Quiz o 20:00 będzie możliwe w M1 u uriela na ch3

2

@Jakchcesz
I po co Ci to było Trent

3

Hahaha
Prawie jak nagroda specjalna/ pocieszenia dla Lewego imienia Gerda Mullera


13

@JanuszKorwinMikke
70x lepszy, nie ograniczajmy się

5

@Faro
Już myślałem, że do kadry Hiszpanii będą stanowić z Unaiem Simonem o sile reprezentacji na MŚ w USA

1

2

@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?

0

@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?