Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo
No właśnie bo ciężko zawsze się coś znajdzie by podważyć ten wybór
0
@Fog_W_1899 dobra pal gume, nie będę na Ciebie trafił czasu przecież zwłaszcza, że pierd**isz jakieś osobiste wycieczki nie na temat dyskusji.
0
@K1ngKong7
Może trochę moja antypatia do niego też działa :P
0
@escarabajo
To podaj swój typ.
Zawsze będzie to jakaś kontrowersje bo tak jak pisałem - nie możesz wybrać placka do takiej kategorii tylko raczej gracza mega dobrego, ale wciąż przecenionego
4
@Fog_W_1899
Jest różnica z tym, że Sobie hypuje Nuneza często w humorystyczny sposób,a tym jak Hypowany jest Bellingham w plebiscytach fify , uefy itd geniuszu.
Mogłem sobie podać kogo tylko chciałem i nie musisz się z tym zgadzać.
Chyba Ci musiałem ostro zajsc za skórę na twoim poprzednim koncie wariaciku :p
2
@Fog_W_1899
Od Darwina to ty się odczep.
Co ma wgl Nunez do tego? xD
I to że go lubię.
Ładnie już tam masz łeb zlasowany, że musisz atakować o coś takiego w zwyczajnej dyskusji
0
@escarabajo
No bo trzeba tu wybrać zawodnika bardzo dobrego, ale aż za bardzo hypowanego.
Moim zdaniem Ibra się w to wpasuje
Z miłości @Zoker i propozycja Pogby do mnie nie trafia bo moim zdaniem Pogba był jednym z głównych bohaterów Francji zdobywającej np mistrzostwo świata.
3
@AmigoBlancos
Ale to tylko w dni nieparzyste
1
@Zoker
Ciężkie pytanie.
Ja bym dodał Ibrahimovića bo robią/ robili z niego niemalże jakiegoś Avengersa, a nawet jednej LM nie wygrał.
Bo przecież nie wybieramy zawodnika słabego, a możliwe że wybitnego, ale wciąż takiego który jest overrated.
Więc jakiś poziom musi taki zawodnik prezentować i mieć powalony PR/ hype
4
@AmigoBlancos
U mnie podobnie
FIFA online - 4.0 ✅
Como v Milan (pierwszy gol Como)
Burgos v Valencia (pierwszy gol Burgos)
Racing v Barca (pierwszy gol Racing)
20zł = 2428zł
18
Odkładając sympatię klubowe na bok czy Bellingham jest obecnie najbardziej overrated zawodnikiem?
Jeśli nie, to kto?
Bo Anglik pchany do każdej możliwej jedenastki sezonu chociażby za ubiegły sezon chyba tylko za nazwisko.
Powiem szczerze?
Że trochę mnie dziwi ile zatracił polotu względem tego na jakiego zawodnika wyrastał w BVB
3
@Sysia11
Karierę to miał Ronaldinho, on to ma przygodę z piłką
1
@Who_you_mam
Ty chyba chcesz mieć dzisiaj debiut pod Orlenem?
12
To już wiadomo skąd on ma takie siły do good pressing Vini
0
@BezglutenowyPedri
Hej hej hej, Komu chcesz wmówić, że Kroos był niedoceniany?
2
@mekston
Czyli podopieczni Arbeloi mogą być z siebie dumni.
Zostawili serducho na boisku
4
Vini good, good pressing Vini.
Widzę, że nieźle sobie chłopaki pograli wczoraj xD
1
@kanver_
Kontrowersyjna opinia
0
@Kozinho.
Nie dzięki
2
@BojanKriKicz
Ale on go tutaj nie wykonywał przecież.
Coś Ci się pomyliło młody
4
@SinMistico
Taki Real aż chce się oglądać
3
@Kozinho.
@Luciano99 opinia
0
@APTAPT
Ty już po 30minutach wiesz, że dogra xD
2
@escarabajo
Bardzo lubię tego zawodnika
6
@Piatus98
Przed dogrywka karny dla Realu
2
@Kessie
Tak jak Arsenal zbił Liverpool w 2 spotkaniach ligowych?
i okej
3
czemu przerwali mecz Bayernu?
@Kessie puscil bąka pod stadionem?
5
@Luciano99
Spokojnie, to też pewnie chat gpt mu to napisał więc ja bym nie wyciągał zaraz konsekwencji bezpośrednio wobec @RoberDzik
1
@Eklerek
Oj chyba będzie po tym poście koniec waszej przyjaźni xD
1
@July_6_BcN
W brzuch piwny?